hamişler ilk doktor kontrolünüze ne zaman gittiniz??

ocean_girl

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
1.454
74
kıslar 5 haftalık hamileyim doktora gittim bugün ben kan testi yapılcak sandım ama ultrosonda baktı gördü ama böle beyaz çizgi gibi bişe ben anlıyamadım ama yakınlaştrınca eşimde farketti sizinde ölemiydii?? sonra haftaya gelin kesesini görelim dedi benden kan testi istemedi haftaya yapılcak testlerniz var dedi normalmi sizce bu?? bide bu kese haftayada belli olur öbür haftada diyo ben cok pimpirikliyim doktor ii davrandı ama sizdede bunlar oldumu bu haftada sadece bunlar yapılır dime?? bide bu kese kesin ne zaman belli olcak bi sorun yoktur dime kıslarr:çok üzgünüm: olağan şeyler dime bunlar kendi kendime strese giriyorum yapmamam lasım ama bi görseniz gece 10 kere kalkıyorum karnımın üzerine yatmıyorum lavobya yavaş yavaş oturmalar bi ton şeyy:eek:utangac::

cnm benim,bunlar normal şeyler,o gördüğün nokta gibi şey zaten kese,haftaya içinde bebişini göreceksin:)) ben 4 haftalıkken gitmitim nokta kadardı,kesiyi gördük dedi dr.um,6 haftalıkken gel dedi,kapl atışlarını duyalım diye,haftaya gidince sende duyacaksın tatlım,pıt pıt atıyor,çok heyecanlıydı,sende göreceksin,hiç bir sorun yok,için rahat olsun güzelim,bebişini boş yere strese sokma.

cnm benim,bunlar normal şeyler,o gördüğün nokta gibi şey zaten kese:ecrin_bebek:,haftaya içinde bebişini göreceksin:)) ben 4 haftalıkken gitmiştim nokta kadardı,kesiyi gördük dedi dr.um,6 haftalıkken gel dedi,kapl atışlarını duyalım diye,haftaya gidince sende duyacaksın tatlım,pıt pıt atıyor,:emir_bebek:çok heyecanlıydı,sende göreceksin,hiç bir sorun yok,için rahat olsun güzelim,bebişini boş yere strese sokma.yerimseniben

X