hamışler bır sorum var ?

tamam canım yarın alıcam enzane hemen karsımda zaten seslensem getırır ama ayıp olur sokaktakı mıllete tellal bagırtıyo gıbı:roflol:
yarın mutlaka haber verıcem kadınlar kulubunde protesto kosesıne manşet olmak ıstemem:roflol:
insallah pozıtıf çıkar dualarınızı eksık etmeyın ınsallah olurmu:1hug:

evet canım ıkıncı bebegım olacak ınsallah bırıncısı cennette beklıyo benı ınsallah:asigim:
bu sefer rabbım kucagıma almayı nasıp eder ınsallah dualarınızı eksık etmeyın olurmu:1hug:

slm arkadasim akintin beyaz renktemi gerci bazen seffafda oluyor.benimde hamile kaldigim ay akintim cogalmisti,insallah seninde güzel haberlerini aliriz sekerim

inşallah bitanem yarın güzel haberini alırda sevinçten kuduruk oluruz hepberaber laelaelaelaelae
olmasada canımın benim sorun değil olur elbet bak biz sık sık seninle islami konulara takılıyoruz yazıyoruz dua ediyoruz sen imanlı birisin Rabbimin merhametini biliyorsun
cömert ve kuluna karşılıksız veren olduğunuda biliyosun herşeyin bi vakti zamanı var
ben senin her iki durumdada şükür edeceğine eminim
dualarımız seninle Rabbim yar ve yardımcın olsun a.s.a.s.a.s.

huzun cum uzdun beni yaa,bilmiyordum nerden bilebilirdimki.gecen gun bir mevlutte kadin anlatiyordu,kucuk cocuklarini kaybeden annelerin ,obur dunyada o cocuklar annelerinin sefaatcisi olacaklarmis.kurban oldugum allahim insallah bu sefsr kucagina almani kismet eder.yarin hayirli haberlerini bekliyoruz

hüzün_yılı :CüvCüv:
Hakkınızda hayırlısı olsun canım..Rabbim c.c hayırlı;şirincik;sağlıklı bebişler nasip etsin;isteyen herkese..
Çoğu kadının hamileliğinin ilk bulgusu adet kanamasının gecikmesidir zaten..Fakat her kadın düzenli bir adete sahip değildir senin de kendi düzenin bellidir;daha iyi bilirsin.. Adet kanamaları hastalıklar,mevsimsel değişiklikler,stresten etkilendiği için diğer belirti ve bulgularında görülmesi gerekiyor...En sık gözlenen belirtiler;ağrılı göğüsler,yorgunluk hissi, mide bulantısı,diğer mide şikayetleri,sık sık idrara çıkma isteği;akıntı ve karında şişkinlik hissidir..(bende bunların çoğu olmuştu)
Fakat hiçbir erken belirti gebeliğin kesin işareti değildir;o yüzden bekle cankuşum;kesin olursa müjdemizi isteriz inşaallah..:CüvCüv:
Olmazsa da senin yüreğin yeter;Vaki olanda daima hayır vardır...
Bebişlerimiz bizi cennette bekliyor :çok üzgünüm: :_)
Cennete giden yolda sürükleye sürükleye çekecekler bizi inşaallah..
(Benim de bir bebişim orada;beraberlerdir;bizi seyrediyorlardır belki :a015: senağlama)
En içten dualarımla..
Hüzün_yılım..

canım allah razı olsun onlar bızım sefaatcımız
ama bazen oyle ozluyorumkı onu ne kokusunu duyabıldım ne yuzunu gorebıldım yavrumun
ama rabbım onu benden daha cok sevdı ve cennetıne koydu ınsallah
rabbım hayırlı zamanda hayırlısını versın ınsallah ondan baska umudum yok
rabbım benım tek sıgınagım kalbımı sabrıyla kusatan tek dert ortagım
muslumanın musluman kardesıne yaptıgı dua en hayırlı kabul olan duadır allahın ıznıyle
dualarınızı esırgemeyın ben ve benım gıbı anne olmak ıcın cırpınan bınlerce kardeslerımızden ınsallah:1hug:

gece gece üzdünüz bizi
ama olsun biliyorsunuz Rabbim sevdiği kulunu daha çok sınar bize düşen imtihanı başarıyla atlatmak verende o alanda sonuçta evlatlarımızda ,canımızda, malımızda onun değil mi???
dilerse alır dilerse emanetine daha uzun zaman bakmamızı ister
ne mutlu size ki böyle bir imtihanı başarıyla atlatmışsınız
RABBİM sizlere bunun ecrini fazla fazla verir a.s.

kizlar oldurdunuz beni valla.bugun bana hersey dokunuyor ya.yurdumu ozledim anami babami,ne bileyim bir an kendimi sizin yerinize koydum.allah kimseye boyle aci heleki evlat acisi yasattirmasin.allah benim omrumude yavrularima versin.

RaBBİM sevdiği kullarıyla alışverişte bulunurmuş ya:_)
Bizleri de sevse ahh KULUM dese..Bu sıkıntıların hepsi ahiretimizde güzelliklere dönüşecek inşallah..Zahmette rahmet vardır..
Ben hala üzerimden atabilmiş değilim;fakat herşey Rabbımızden;en büyük tesellim;dünyalar tatlısı kızımız!..
Sürpriz bir gebelikti meleğimiz sürpriz geldi ve aniden gittii...
İnna lillah inna ileyhi raciun..
İsterse bir günlük iki günlük olsun;giderken;yine onu karnımızda taşıdık ya;içimizde sıcaklığını hissettik ya;üzüyor işte ne olursa olsun...
Tek kapımız;tek dönüşümüz yine O...Elimizden tutsun yeter ki;dert de Ondan;derman da..
hüzün_yılı temiz bir ağızla dua edelim senin için inşaallah;en efda dua dediğin gibi;mumının mumın kardeşine temiz ağız ve halis niyetle yaptığı duadır..
ANNELİĞİ tat;kana kana iç anneliği;doya doya duya duya bağır ANNEYİM diye inşaallah O aŞkLa O TUTKUYLA yaşayın..Eşin de sen de ...
Mükemmel bir duygu çünkü..Minik kızım olmasaydı renkler de olmayacaktı sanki;dünya onun sevgisiyle dönüyor gibi..

canım kardesım allah razı olsun bu guzel duaların ıcın ınsallah
cok duygulandım gercekten sen ne mukemmel yakinnn bir insansın boyle masallah
bu içten yaptıgın duayı taa kalbımın ıcınde hıssettım ınankı senağlama
rabbım senın de melegını sana bagışlasın ınsallah Şeniz
allah bın kere razı olsun fahrikainat efendımızın yuzusuyu hurmetıne dualarımızı kabul buyursun ınsallah(amin ecmain)

canım ya bak hamileyim ben ve sizi okudukça içim acıyor evet dua ediyorum size
evet Rabbimden sizler için sabır niyaz ediyorum kolay değil biliyorum ama ne olur daha fazla bahsedip kendinizi üzmeyin unutun demiyorum
öleceğiniz güne kadar kalacak içinizde en derin yara olarak ama bak Rabbim libyana'yı bir evlatla lütuflandırmış inşallah hüzün yılımızıda lütuflandırırda seviniriz hep beraber dua edelim ve tevekkül edelim
zaten zor bi zaman geçiriyorum sizi böyle okudukça içimden bişeyler eksiliyor
girip bakmayayım diyorum dayanamıyorum ne olur üzülmeyin
bana da dua edin öyle bir dua olsun ki şu içimde bitip tükenmek bilmeyen sızı dinsin senağlamasenağlamasenağlama
Allah mutlak güç sahibir dilediğini öne çıkarır
dilediğini geri bırakır
Rabbimin öne çıkardığı ve dostlarım diye andıklarından olun inşallah selametle kardeşlerim
haberlerini bekliyorum hüzünyılım

Güzelsin güzelsiniz o yüzden beni de güzel görüyorsunuz..
Amin canım;herkesin yavrusunu bağışlasın Rabbimiz..gamyoncuiremsu
Allah hepimizden razı olsun;bu gece cenneti düşleyerek uyuyalım :_)
Kokusunu almaya çalışalım..Dokusunu görmeye;hissetmeye...
Kardeşimsin...
Kardeşlerimsiniz..
böyle yaşanılası;böyle muazzam duygular varken;kardeşlik ve esas muhabbet varken hala şu ağaç altındaki dinlenme yerimizde (fani dünyada) vaktimizi kalp kırarak;çatışarak öldürmeyelim..Sarılalım ve Rabbe koşalım inşaalah...Rabbın rızası ıcın yaşanan bütün saniyeler ne kadar lezzetli;Onun ıcın aglamak Onun ıcın gulmek Onun ıcın sabretmek dayanmak..Dualarımızdan hıc vazgecmeyelım ve DÜŞÜNMEKTEN...
Vermeyi istemeseydi;istemeyi verir miydi hiç Yaradan?...

Ayyyy sen hamile misinnnnnnnnnnnnnn :CüvCüv: :CüvCüv:
Canım;kendini üzme;hmmmm sakın haa! Çok üzgünüm çoook kungfuuu yaparım bakk (yalancıktan ) uzaktan uzaktan.. :roflol:
Bebekler;anne karnında öğreniyor duyguları..Hamileyken olabildiğince mutlu ol keyifli ol..
Stres yapma;öfke ve sinir ve hüzün anne karnında öğrenilmişler korku ile vuku bulur..Unutma ki sana cennetten bir misafir geliyor inşaallah;onu en iyi şekilde ağırla;içinde de DIŞINDA da inşaallah..yerimseniben
Oyyyy yerim..Buduş buduş.Cennetin kokusuyla gelsin ve büyüsüyle bezensin inşaallah..Tadını çıkar hamişliğin...Keyfine bak..Yanındayız inşaallah..:CüvCüv:

Tripoli (Trablus)-Libya
Zeynepciğim..
Ziyaretçi msj yazmışsın yanlız seninki kapalı sanırım;yazamadım..;O)

merhabalar hüzünyılım ve libyaba
ne yaptın canım test yaptın mı sonuç ne meraktan öldüm
:sm_confused:

hayır canım henuz yapmadım dun gece cok gec yattım dıye bu sabah kalkamadım
testı sabah yapmak gerekıyo negatıf cıkar dıye yapmadım
yarın sabah yapıcam ınsallah hala regl olmadım ınsallah hamısımdır:asigim:

tamam hadi sıkma canını affettim gece geç yattın ondan hem daha iyi
regl olmazsan en azından 1 gün daha beklemiş olursun
canımın içi sen şimdi çık bi test al hem evine de yakınmış 2 tane al oldumu
sabaha kadar regl olmazsan sabah kalkınca hemen yaparsın aç karna 2 tane al çünkü bazı testler bozuk çıkabiliyor ama sana tavsiyem ikisinide ayrı ayrı markalardan al oldumu ben hamile kalmadan önce her ay düzenli kontrol ediyordum mecburiyetten hamile kalmamam gerekiyordu test yaptım çift çizgi çıktı ama silikti üstüste aynı markadan 2 tane yaptı çift çizgi aklım çıktı ertesi gün başka marka aldım negatif çıktı bazı markalarda olabiliyor ayrı marka al tamam öptüm kuzum
Rabbime emanet ola.s.a.s.:1hug:

hadi hayirlisi bakalim insallah hamilesindir arkadasim ...ben hamileligimi akinti ve bulantilarimla anlamistim ama kisiden kisiye de degiisir...Allah gönlüne göre versin ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…