hamışler bır sorum var ?

hxuxzxuxn_yxixlxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
7.653
13
kızlar yumurtlama donemınde hamıle kalmak ıcın bı akıntı gelıyomusya hanı şeffaf renkte! benım bugun adet gunum ama hala adet olmadım tuvalete gıttıgımde bı baktım şeffaf akıntı gelmıs hemde baya cok bole uzayan sızdede oldumu bu acaba neyın habercısı?Şeniz

ayyyyyyyyyyyyy kissssssssssssss valla heycanlandim cnm o bir gostergeee
aboooo insallah hamissindir cnmmmmmm hayirli haberlerini bekliyoruzz :CüvCüv::1hug:

bebek istiyormusun?ben 4 aylik hamileyim ve benimkinin en belirgin belirtisi yumurtayi koysan pisecek suyu koysan kaynayacak kadar olan yumurtal1klar1mda ki yanma oldu ama akinti hamile olsanda geliyor yinede 2-3 gün bekle ve test yap derim belkide olaan gecikmede olur allah gönlüne göre versin

canim benim kuzenimdede ole olmustu ve daha cok kiside duydum oyle akinti geldigini
insallah hamilesindir cnmm rabbim gonlune gore versin

evet canım ıstıyorum ınsallah rabbım bu sefer saglıkla kucagıma almayı nasıp eder

evet canim en belirgin ozelliklerinden birisi akinti diye biliyorum bende. hatta internette arastirirsan cogu insan akintim coktu ondan anladim falan yazmis. sayet bi enfoksiyon bisey yoksa akinti hamilelik belirtisi. cunku cogu zaman adetimize 2-3 gun kala kupkuru olur alt takimlar :))))) insallah hamilesindir sekerim.

noldu yaaaaa nıye heyacanlandırıyosunuz benı hamılelıgın gostergesımı bu yanı sımdı?:1shok:
canım bak arkadaşlar heyecan yapıyor anlıyorum herkes birbirinin güzel haberlerini almak istiyor herkes birbiri için iyi niyet besliyor
ama sen yinede heyecanlanma
ben 2. gebeliğimi yaşıyorum gebe kaldığın zaman beyaz akıntın normalden fazla oluyor
ama beyaz ve normalden daha sık geliyor ayrıca bekle 5-6 gün sonra hep beraber inşallah heyecan yapmakla kalmayıp sevinelim güzel haberlerini alalım
ne diyeyim canım Rabbim gönlüne ve gönlümüze göre versina.s.

canim benim galiba hamilesin bi enfeksiyonun falan yoksa
yinede biz umutlandirmayalimm sen hersey normal mis gibi devam ett

ınsallah canım ınsallah beraber verırız bu guzel haberıŞeniz

ama hıc bı belırtım yok hamılelıgıme daır sankı regl olucakmısım gıbı ama hala olmadım normalde akıntım oluyo hep buyuzden tereddutte kaldım

canım bak kaç gün geçmişti gününün üstünden bilmiyorum ama hamile kalınca ben 9 ay boyunca regl olacağım zamana yakın regl belirtilerim olur kasık ağrısı falan
ben bu gebeliğimde adetime 3 gün kala idrar testi yaptım sonuç verdi pozitifti yarın bi dene istersen ama en mantıklısı adetten en az 5-6 gün geçmesi ya da müsaitsen git kan testi yaptır merakın gitsin en azından

canım bu gun olmam gerekıyodu ama olmadım yarın test alıp yapmayı dunuyorum ınsallah mujdelı haberı verırım sıze:1hug:

canım bu gun olmam gerekıyodu ama olmadım yarın test alıp yapmayı dunuyorum ınsallah mujdelı haberı verırım sıze:1hug:
yok bi de haber verme istersen açarım protesto köşesine yazarım seni:roflol:
yarın erkenden kalk en yakın eczaneden test al ve test yap bi bakalım
dedim ya benim adetime 3 gün kala sonuç verdi
ayyy canım ya bak haber ver tamammı sabah açınca ilk sana bakıcam
testi erken al aç karna net sonuç veriyor
ama lütfen umutlanarak yapma sanki hamile olmadığını biliyomuşsun gibi yap ki testi sonuç negatif çıkarsa üzülmeyesin bide negatif çıksada mühim değil
herkesde erken sonuç verecek diye bişey yok regl omazsan 3 gün sonra yine yaparsın biz bekleriz canım sen sterse girme bizim için emiiiiiii

canim benim,planli ve programli yaptiysaniz bilincalti belirtileri olabilir.ama benimde 2. hamileligimde sendeki gibi belirtilerim oldu.o yuzden ben diyorumki sen hamilesin.insallah olursa ikinci bebeginmi olacak.yinede yarin test ypmani oneririm,cunku biliyorum beklemek cok zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…