hamışler bır sorum var ?

kızlar herkeze sordum ama düzgün bi cevap alamadım benim adetim geçeli bu gün 17 . gün iki gün önce test yaptım pozitif dün doktora gittim keseyi göremedik eve gelirken bi test daha aldım dün akşam gene hemen çıktı pozitif ee varsa kesesi neden görünmüyo testtede yanlış çıkmaz uff yardım edin lütfen kafam çok karışık

neyse tabi üzülme sen. hayırlısı olsun. belki idrarda çıkmamıştır. peki hala da adet olmadın dimi bu arada?

sağ ol canım ama ben keseyi görmeden rahat edemicem evde elimde testle geziyorum çizgiye bakıyorum devamlı ama iki tane test ikiside gayet belirgin hamile olmasam çıkmazdı heralde

sağ ol canım ama ben keseyi görmeden rahat edemicem evde elimde testle geziyorum çizgiye bakıyorum devamlı ama iki tane test ikiside gayet belirgin hamile olmasam çıkmazdı heralde

canım hamılesın zaten boyle durumlarda bebek henuz keseye dusmemıs derler yakın zamand gorursun merak etme :1hug:

mrb lale bende 5aylık hamileyim ilk belirtilerim arasında yoğun akıntı vardı 3haftalıkkende hamile olduğumu öğrenmiştim bu mübarek günde allah gönlünüze göre versin inşallah hayırlı kandiller

kızlarrr az once teste bı bakım dedım çift çizgi olmus ama ıkıncısı bıraz silik ama aradan bıraz zaman gectı acaba oyuzdenmı?

Hüzün_yılı hafif açık renkteki kırmızı çizgi;BELİRSİZ POZİTİF gebelik demektir..
Gebeliğin çok erken dönemlerinde öyle olabiliyor..Benimkiler de öyle çıkmıştı çok yeniyken..
Sen en iyisi git kan testi yaptır; 1 günlük dahi olsa çıkıyor..gamyoncuiremsu
:1hug:

kızlarrr az once teste bı bakım dedım çift çizgi olmus ama ıkıncısı bıraz silik ama aradan bıraz zaman gectı acaba oyuzdenmı?

yeni geldim eve hemen sana baktım
ben sana demedim mi kuzum 2 tane al diye
testten 5 dk geçtikten sonra oluşan çizginin geçersiz olduğu söylenir
beni az çok tanıdın maksadım seni üzmek değil gerçeği söyleyeyim ki umutlanmayasın
2 gündür dua ediyorum sana Allah'ım ne olur hamiş olsun diye
adet oldun mu

yogun ısteklerınız uzerıne azonce kan testı yaptırdım
ama sonuc yarın cunku ellerınde bhc mıdır nedır ondan yokmus sonuc yarın bellı olucak
dua edın nolur hamıs olım bende hala regl olmadım
[/B]

yogun ısteklerınız uzerıne azonce kan testı yaptırdım
ama sonuc yarın cunku ellerınde bhc mıdır nedır ondan yokmus sonuc yarın bellı olucak
dua edın nolur hamıs olım bende hala regl olmadım
[/B]

ay inşallah canım benim inşallah Allah şu mübarek günün hürmetine sana vereceği bir bebekle bizleride sevindirsin hadi bakalım
bütün yüreğimle diliyorum Rabbimden rabbim seni eli boş çevirmesin ne diyeyim
inşallah yarın seninle seviniriz kuzum benim kuzzuuuuuuuuuuuuuuuuuuum seninde bir kuzun olur inşallah ne diyeyim

çokkkkk tesekkur ederım allah razı olsun
rabbım tum ısteyenlere saglıklı hayırlı bebısler nasıp etsın ınsallahhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…