hamişler benim midem niye bulanmıyor???

canım bulantı ne kadar normal ise bulantı yaşamamakta o kadar normal.hiç endişelenme,benim 7 ve 8. haftalarda çok az bir geyırtı problemım oldu,o da kahvaltı sonrası falan,yanı az yıyınce onuda dengelıyordum ve bır daha bulantı ve kusma nedir hiç bilmedim.yasadıgın çok normal canım.

her söylene inanma derim benimde bulantılarım arada oluyo herzaman değil ama bi tanıdığım var 2 tane doğum yaptı ikisindede hiç bulantı çekmedim diyor sorun etme kendine ve olumsuz örnekleride dinleme..

bende geçenlerde aynı bu başlıklı yazı açtım benim bulantım başlamadı diye...yazan ellerim kırılsaydı hayatımd aböyle bişey yaşamadım nasıl kötüyüm anlatamam lokma yemiyorum heryer kokuyor iğrenç kokular var yemekten tiksindim iş yerim evim kocam parfümüm bile kötü kokuyor allahım ölmek üzereyim kafayı yedim inanın....

benimde hiç mide bulantım olmadı canım bende ilk zamanlar sen gibi korkuyordum neden bulantım olmuyor diye ama çok şükür bir sorun çıkmadı. inşallah bundan sonrada çokmaz. sadece kilo çok alıyor insan benim gaz sorunum çok oldu.

arkadaşım ben iki doğum yapmış ve tecrübeli olarak ikisindede miğdem bulanmadı ve ikiside çok sağlıklı büyüdüler her bünye aynı değildir bunu hiç sıkıntı yapma allah analı babalı büyütsün

Selam arkadaşlar. Mide bulantısı artan hormonlara vucüdun alışana kadar verdiği teprkidir. Her kadının hormonlara toleransı farklı olduğundan mide bulantısı ve şiddeti kişiden kişiye değişir. Benim ailemde ben de dahil hiçbir kadın hamileliklerinde bulantı yaşamamışlar. Bir çok doktor da bulantının biraz da psikolojik olduğunu söylüyorlar. Bulantı genelde bebeğin kalp atışlarının başladığı haftalarda başlıyor. Bulantının sağlıklı hamileliğe işaret etmesinin tek nedeni budur yani bebeğinizin kalbinin attığının işaretidir. Ama bulantı yaşamayanların da bebeklerinin kalbi attığına göre bulantı yaşamak daha sağlıklı hamilelik geçirmek değildir. Bulantının tek iyi tarafı fazla kilo alımını engellemesi olsa gerek :)

ay kızlar sızde warya haaaaaa
dertsız basa dert aramayın
benım de 13 haftam su an
we 6 haftalıkken basladı
yenı yenı azalıyo
bebegın saglıgı bununla mı olculur allah askına ya
ne guzel bulantınız yoksa sukredın
hayatı olumsuz etkılıyor cunku ya

ben 24 haftalığım benim hala bulanıyor hele birde arabaya bineyim herşey çıkıyor benim de son aya kadar böyle olacak galiba olsun bebişim sağlıklı olsunda ben çekerim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…