Hamişleeeer bat tarihiniz yaklaştıkça akıntınız arttı mı? İlla artması mı gerekiyor?

bendimahi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2013
3.659
2.375
Evet kızlar bunu merak ediyorum, adete yakın günlerde kuru diyebileceğimiz kadar az akıntı yaşayan hamile değil mi demektir?

Bütün hamişler yoğun akıntı belirtisini yaşadı mı acaba :44::44:

Aksini yaşayan yok mu hiç:nazar::KK28:

Evet kızlar bunu merak ediyorum, adete yakın günlerde kuru diyebileceğimiz kadar az akıntı yaşayan hamile değil mi demektir?

Bütün hamişler yoğun akıntı belirtisini yaşadı mı acaba :44::44:

Aksini yaşayan yok mu hiç:nazar::KK28:

gebeliğim 3 ay sürdü. 3 ay boyunca akıntıyı bırak ıslaklık bile yoktu. kupkuruydu.

heyyooo:KK76: şimdi çok sevindim iştee demek böyle de olabiliyormuş..

çok teşekkür ederim canımm:KK16:

şahsen ben de bu ay normalden kuruyum:KK31:

aynen tatlıum ben ateş olcuyordum takvım yapıyordm ara ara ıslakık buşlamıyordum oysakı dıger aylar tam aksıne oldukça ıslaktı

Canımm bende satım 13 temmuz ama döngüm 30 günde.
10 gündür kasık bel bacak ağrısı ve hiç düşmeyen 37 derece ateşim var
Normalde hep akıntı olur bu 10 gündür yok denecek kadar az
5 gün önce kan testi yaptırdım 0.44 cıktı
Ama çok erken olduğunu bilmiyordum nasılsa cıkar kanda dedim ama sanırım ben bu belirtilerle bayağı bi erken yaptırmışım
2 yaşında bi oğlum var yaş 38 olduğu için ikinci bebek düşünüyorum ama haziran ayında 9 haftalık bebeğinmi kaybettim doktor hiç bekleme deyince çok ümitliyim bakalım inşallah bu kurulukta bi belirtidir
İnşallah hamilesindir canım

Benim cok akintim oldu hatta iki gun pantolonuma gecmisti adete dort gun kala idrarda cikti adet gunumde beta hcg yaptirdim 295 cikti

Benim cok akintim oldu hatta iki gun pantolonuma gecmisti adete dort gun kala idrarda cikti adet gunumde beta hcg yaptirdim 295 cikti

hmm doğrudur canım genelde akıntılı olduğu söyleniyor zaten..
benim de batıma 5 gün var bugün idrar testi yaptım tek çizgi :KK50:

ben öğrenene kadar kuruydum ama 6 haftayı geçince bayagı akıntım oldu su gibi diyebilirim

X