hamileyken uzanmak,ağır kaldırmak

E

EU3

Ziyaretçi
merhaba gebeliğn ilk haf6talarında uzanarak bir şey kaldırmak örneğin mutfak dolabının raflaına ağır bir tencere koymak gibi şeyler süşük riskini arttırır mı.böyle bieşey duymuştum:Saruboceq:

ah canım ah bende aynen oyle yaptım haberım yoktu hamılelıgımden agır sofralar kaldırdım perde astım dolap sıldım,ve kanmam basladı.3haftadır devam edıyo dusuk rıskı var dıkkat et etmesseen kotu oluyo

merhaba gebeliğn ilk haf6talarında uzanarak bir şey kaldırmak örneğin mutfak dolabının raflaına ağır bir tencere koymak gibi şeyler süşük riskini arttırır mı.böyle bieşey duymuştum:Saruboceq:
Halecim kesinlikle sakıncalı çok dikkat et uzanarak bir şeyler yapma gerinme ağır kaldırma çok fazla sıcak suyla duş falan almaaa ılık olsun sakın..Bunlar çok tehlikeli
Allaha emanet olun inşallah
ah canım ah bende aynen oyle yaptım haberım yoktu hamılelıgımden agır sofralar kaldırdım perde astım dolap sıldım,ve kanmam basladı.3haftadır devam edıyo dusuk rıskı var dıkkat et etmesseen kotu oluyo

zelalcim çok çok geçmiş olsun canımm..İnşallah kısa zamanda atlatırsın düşük tehlikesini Allaha emanet ol canım bebişinle birlikde

canım sadece ilk haftalarında değil doğuma kadar dikkat etmelisin..allahım bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inş.a.s

canim bence de ilk haftalarda kendini fazla yorma,en azindna 3 ay dolana kadar agir isler yapma,cok fazla yurume...Ne olur ne olmaz...

X