hamileyken nelere aşerdiniz?

karpuz aşerdim.et ve meyveyi de bol bol yedim.mide bulantım ve tiksinmem pek olmadı.çikolatalı pastayı da çok yedim. oğlum var şuan.

ben kizima hamile iken kuru uzum ve cilek cok yedim hemde cok...cokacimcoook

ogluma hamile ikende greyfurt cok yedim ve asiri su iciyodum gunde siz diyin 3 litre ben diyim 5 litre o kadar cok.....

ben bebegeimin cinsiyetini hala ogrenemedim.
ama aserme olayinin bebegin cinsiyetiyle alakasi olduguna inanmiyorum.
hamileligimin ilk haftalarinda aserdim bunlar,yesil erik,hamsi biber tursusu ve baklavaydi.....ama iclerinde en cok erigi canim cekti,zira ruyalarima bile girdi:)

benimsimdi aklıma geldıde canım toprak yemek iştedi kil veya normal toprak nasıl olcaksa yemedım tabılaelaelaelaelae

kızlar gerçekten hamilelik çok güzel bir duygu.rabbim isteyen herkese nasip etsin .ama bu aşerme dönemi gerçekten çok komik geçiyo. bazen kimsenin hoşuna gitmeyen :1no2:şeyleri canın çekiyo,bazı kokular burnunda tüterkencokacimcoook bazılarından tiksiniyor insan:bbo:..hayırlısı inşallah.:Saruboceq:.gerçekten bu konuyu açmam iyi oldu bencehihoyyyt.en azından hamilelikle ilgili şeyleri paylaşıyoruz.ilginize tekrar çooookk teşekkür ediyorum kızlar..:ecrin_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:hihoyyyt

walla ben ilk zamanlar deliler gibi ekşili şeyler yedim.
deli gibi salata aşerdiim.
kırmızı lahana vs geldi gözümün önüne..
haa bir de börek ve balık aşerdim deli gibi..
şimid bir kız bebek bekliyorum..
ama son 1 aydır deli gibi tatlı istiyor canım ya..
1 kilo dondurmayı bir seferde götürebilecek kadar iştahla yiyorum..

X