hamileyken eşlerimiz ya aldatırsa

lebis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
473
1
38
slm bayanlar. aklıma bişey takıldı. affınıza ve tecrübelerinize dayanarak danışmak istedim. ben daha yeni hamileyim ama yinede eşimle ilişki yaşamıyoruz. ikimizde bebeğe bişey olmasından korkuyoruz. gerçi zaten benim aklıma bile gelmiyor. sürekli mide bulantısı ve kasık ağrıları olduğu için hiç aklımdan geçmiyor ve istek duymuyorum. ama eşimi düşünüyorum.yedi ay hamilelik dönemi birde doğumdan sonra altı ay etti 13 ay . hangi erkek bir sene dayanabilir ki. şimdi ister istemez aklıma takılıyor her ne kadar eşime güvensemde sonuçta bir erkek ve istekleri olacak ya bu isteklerini karşılamak için başka yollar seçerse?

canım bende hep düşünürüm ama bilemezsin sonuçta erkek milleti.............. açıkcası ben çevremde öyle pek duymadım ama bilinmez

bende yeni hamileyim...5+3....söylediğine aynen katılıyorum hiçbir erkek bu kadar uzun süre dayanmaz ve de beklemez...dünyanın en nurlu adamı da olsa pundunu buldu mu fırsatları kaçırmaz bence..benim kocam da buna dahil...eğer görmedin, duymadın ve bilmiyorsan sorun yok...ama sezersen işte o bir facia..hem hamilesin, hem hormonlar girdap yapmış hemde kocan aldayıyo ve sen bunu biliyosun...iyisimi bu dönemde kocalarımızı fazla kurcalamamak...sağlıklı bir gebeilk geçirmek için en azından...olur ya toplantıları uzar filan bırakın uzasın...kendimizi stresten korumamız lazım çünkü....

kizlar ne oluyo size boyle hamilesiniz diye kocalarinizin sizi aldatabilecegi dusuncesi cok sacma.bu kadarmi guveniniz yok eslerinize.bende hamileyim ve su gune kadar aklima kesinlikle boyle bir soru gelmedi,gelmezde.elbetteki suan isteksizlik normal ama bu durum daha sonra eski haline geri donuyo sonra illa iliskiye girmekmi gerek baska yollarlada esinizi ihmal etmezsiniz.bence sukredinki size bu konuda saygi duyan ve bencillik yapmayip sizi bu konuda zorlamayan esleriniz varmiski yapmiyorlarmis.kendinizi birakmayin hanimlar unutmayinki sizler hasta degil hamilesinizzzzz

nestle 76 alemsin falla ya:roflol:ben aldatılmayı sadece cinsel ilişki olarak görmüyorum. yani ondan daha kötü şeyler var aldatılma sayılacak ve inan daha çok can yakacak. ben kendimi eşimin yerine koyuyorum onada hak veriyorum yani. beni sevdiğini ve gerçekten cok iyi bi koca olduğunu biliyorum eğer bi kaçamak yaparsa da canı sağolsun ne diyim.

neden böyle düşünüp canını sıkıyorsun ki canım ....
Ben hamile değilim ama 9 ay boyunca iilişki yasak olduğunu sanmıyorum daha doğrusu her hamile bayan için gerekli değil bu ilerleyen dönemlerde dok kontrolünde size ilişki olup olmayacağını söyleyecektir zaten.. hem olmasa ne olur yani dişini sıkacak biraz eşin bence bu dönem manevi açıcadan çok önemli yani bir erkek eşini bu dönemde aldatırsa pes yanii hiç bişey beklemem ben ondan kapınının girişi açık olur üstünede kapatırım:1closedeyes:

bencede canım biraz gereksiz bişiye kafanı takmışsın.bende 5aylık hamiliyim ve tabi eski sıklıkta olmasada cinsel hayatımız normal bi şekilde devam etti.niye doğumdan sonra 6ay ki.ben 40gün birlikte olunmasa daha iyi olur diye biliyorum.açıkçası benimde aklıma hiç böyle bişi gelmedi.o birazda erkeğin nefsine bağlı..içinde varsa sadece hamilelik sürecinde değil normal bi zamandada yapar..

arkidişler şahsen Ben Eşimde Böyle Bişey Beklemiyorum...sonuçta Biz 3 Sene çiktik..eee Sizin şimdi Söylediğinize Göre O Zamanda Beni Aldatmasi Lazimdi...3 Sene Nasil Dayandi...tabiki Kendi Kendine Hallediyor....şimdi Bile Bazen Ben Istemedimmi Hep şu Cümleyi Kullaniyor..kurda Sormuşlar Niye Ensen Kalin Diye,kendi Işimi Kendim Görürümde Ondan Demiş...sonuçta Bu Iş Illada öyle Yapilcak Diye Bişey Yok..sizde De Yine Başka Yollarla Katkida Bulunabilirsiniz...yani Daha Açiklattirmayin Bana şimdi

Ayrica Bu Güzel Mutluluğunuza Bu Tip Saçma Düşüncelerle Gölge Düşürmeyin..akilli Bi Adam Karisinin Karninda Kendi çocuğunu Taşirken Gidipte Bi Başkasiyla Beraber Olmaz..kocişlerinize Güvenin

arkadaşlar hamileliğinizde düşük tehlikesi yoksa 9 ay 10 gün cinsel ilişkiyi sürdürebilirsiniz,son aylarda biraz zor oluyor ve eskisi kadar sık olmuyor ama sonuçta oluyor doğumdan sonra 6 ayı da nereden çıkardınız?doktor aksini söylemedikçe 40 gün sonra cinsel aktivitelerinize devam edebilirsiniz. bir de aldatmak isteyene bahane çooook sizin hamile olmanıza gerek yok

endişeleriniz yersiz olmayabilir ama kızlar ben bu durumu gördüm geçirdim...
hamileliğimin ilk gününden itibaren düşük tehlikesi nedeniyle bize ilişki yasaklandı...
eşim bu konuda benden daha titizdi ve çok fedakarlık yaptı...
bırakın aldatmayı sanki o hamileymiş gibi hem bana yardımcı oldu hemde böyle birşey yapmadı...

sudenazz canım benim öyle güzel açıklamışsınki bana yazacak kelime kalmamış harfiyen katılıyorum yazdıklarınaa.s

neden silinmiş yazdığım alla alla ters bişeymi yazdım anlamadım neyse

valla sildirmen bi işe yaramaz....biz mutluluğumuza bu düşüncelerle gölge düşürmüyoruz ama sen bu takıntılı halinle bence kendi mutluluğuna gölge düşürüyorsun...allah hidayet versin ne diyim....

hamıle arkadaşlar korkmanıza gerek yok hamılelığınızden bı problem yoksa ılışkıye gırebılırsınız mesela benım eşım son ıkı ay kendısı ıstemedı bende sormuştum ona beğenmıyormusun dıye
oda ne alakası var zaten zor hareket edıyosun rahat et sen dıye dokunmuyorum dedı ben beklerım sen hamılelığını rahat rahjat atlat dedı bana kafanıza takmayın böle şeylerı boşuna kendınızı uzersınız

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…