hamileyimmmm

ulkugul83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2007
26
0
40
arkadaşalr bende hamileyim öğreneli daha bir gün oldu ama içim içime sığmıyorr.yanlız bir sorun ayaklarımda çok kötü ağrılar ve karnımda kasılmlar varrrr neden olurr çünküü çok sancı çekiyorummm

TEBRİKLER.rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahha.s.

ilk zamanlar olurmuş ağrı... İnşallah hayırlı bir hamilelik geçirirsin... Allah bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip eder.. çok fazla yorma kendini.. hep dinlenerek geçir...

tebrıkler canım,bende 10 gunluk hamıleyım,bendede var karın agrıları bende once kafaya takıodum ama o agrılar normalmıs,saglıklı ve rahat bı hamıleleık gecırırsın inş:Saruboceq:

cok tebrik ederim cnm allah saglikla bebegine kavusmayi nasip etsin isallah sikayetlerine gelince bunlar cok normal her ay farkli sikayetlere hazir ol cnm kasik agrilarin asiri olmadikca normal cnm

Tebrik ederim öncelikle. Ne kadarlık hamilesin. genelde bu şikayetler ilk aylarda oluyormuş ve normalmiş. ben bir çok arkadaşıma göre şanslıyım. çünkü neredeyse 2 aylıkken öğrendim ve o sorunlu 2 ayı kolay geçirdim. hatta şimdi bile sabahları çıkan hafif bel ağrım haricinde bir şikayetim bile yok sayılır. bebişimde gayet sağlıklıymış . allaha şükür kolay bir hamilelik geçireceğim sanırım. darısı hepinizin başına. gerçi bunlar katlanılmayacak sorunlar değil ama özellikle çalışanlar için zor bir durum . herkese kolay mutlu hamilelikler diliyorum.

tebrikler önündeki uzun görünüp kısa olan hamilelik yolunun tadını cıkar hayırlı olsun

arkadaşlar kutlarım sizleri Rabbim hepimizin bebeklerine ve bizlere sağlık versin amin. bende 12 hafta 5 günlük hamişim.....

Tebrik ederim canım...
İlk zamanlar hormon değişikliğinden ağrın, bulantın falan olur.

hayırlı olsun canım darısı bize inşallah:ecrin_bebek:

Hayırlı uğurlu olsuAllah sağlıkla kavuştursun meleğine. Darısı tez zamanda başımıza inşallah (amin).

ne mutlu sana tatlım RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib etsin....babayıda senide tebrik ederim..

bende daha bilmiyorum bile kaç ügnlük hamile olduğumu yeni çğrenicem cumartesi günüü o yüzden çok heyecanlıyım allah kerkese tüm isteyenlere versin inşallah

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…