hamileyimmm

tuut 2924

Rabbim kuzularımı koru....
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2009
2.107
77
arkadaşlar az önce dr dan geldim ve hamile olduğumu öğrendim.tabi sevinçten hala kendime gelemedim.o kadar yıpranmıştım ki ilaçlar operasyonlar negatif 2 aşılama ama bu ay kendiliğinden geldi benim minik mucizem.belirtilerime gelince; adet olacakmışım gibi müthiş bir sancı,bel ağrısı aşırı derecede,ishal, kasık ağrısı,çook hafifte baş dönmem vardı.eczaneden test aldım silik bir çizgi çıktı bugünde kan testi yaptırdım çok şükür hamileyim.Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.

bu arada asıl önemli şeyi yazmayı unutmuşum bu ay soğan kürü yapmıştım kızlar tadı iğrençti ama bana mucizemi verdi.Allahın yarattığı ne güzel bir sebzeymiş soğan.şiddetle bu kürü tavsiye ederim

hayaırlısı olsun canım allahım bizede nasip etsin anneliği:)

Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin
Gozun aydin diyeyim,
Darisi basimiza insallah bende 2 hafta sonra veririm bu haberi (esim istemesede ()

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar.Allahım isteyenlere bu duyguyu tattırsın inşallah

yeşimcim neden istemio eşin gerçi bi evladın var die biliorum ama

isi asli haklida ev borcumuz var daha 4 yil ve yeni basladi. ustelikte bu ara gercekten maddi skintimiz cok fazla.
bende cocuk dusunen isteyen biri degildim aslinda o sebeple spiral taktim 5 yillik
ama gel gorki spiral kaymis ve hamile kalmisim. spiralle beraber cocugu aldirmak zorunda kaldim.
cok riskli dedi doktor, neyse iste bu olaydan sonra bende bebek istegi basladi. cok agladim cok
yandim o bebegime ama riskler vardi. simdi belki bencilce ama ev borcu olsada istiyorum bir bebek dha
bir kizim var dogru, 2,5 yasinda . ama benim yasimda 28 az degilki.
dunya isi hic bitmiyor cok ertelemek istemiyorum artik. yas gecince hem yumurta kalitesi bozuluyormus hemde bircok sorun cikiyormus. hem bamasida zor diye dusunuyorum. tabi bunlar benim dusuncelerim. esim ayni dusunmuyor. bende spiralle korundum bu ay ama oda kuruluk yapti diye taktirmadim arada geri cekilme yontemiyle birlikte olduk. bende o yontemde risk cok diye
bir umut bekliyorum iste bu ay olmazsa haplara baslicam istemeyerek.Allaha biraktim anlayacagin.
uzun oldu ama yarama dokundun valla:)

Canım ya nasıl sevindim anlatamam, seni tanımıyorum ama gerçekten ciddi tedaviler sonucu bebeği gelmeyen arkadaşların umudunun süprizle gelmesi kendiliğinden gelmesi beni çok mutlu ediyor, başka bi duyu bu.Rabbim senden ayırmasın bu uğur böceğinide, hayırla sağlıkla kucağına alasın inş :)))

Darısı başımıza artık :))

teşekkür ederim canım.Allah sanada tattırsın inşallah tez zamanda... ben tüp bebeğe doğru gidiyordum artık umut yoktu benim için aşılamalar da tutmamıştı.hergün ağlıyordum altüst olmuştum.ama Allah dualarımı kabul etti

hayırlı olsun arkadaşım.

sende bi problem varmıydı.
bende geçen temmuz ve eylülde yaptırdım aşılama. fakat tutmadı. eşimde ve bende problem yok. acaba bende mi yapsam soğan kürü. ne tavsiye edersin?

bende problemm yoktu canım.sebepsiz infertiliteydik biz.bence kesinlikle yap soğan kürünü

bende problemm yoktu canım.sebepsiz infertiliteydik biz.bence kesinlikle yap soğan kürünü

bu adetten sonra bende başlayım inşallah bana da nasip olur.
geçen sene temmuzda tarçın, bal, çörek otu kürü yapmıştım. bende ara kanama yaptı. sonra bıraktım. çok duydum bu kürü ama hiç denemedim. sorun yok ya kendimize başka sorunlar çıkarmak istemedim. en iyisi denemek.
çok sağolasın canım.
bu arada bize de son gittiğim doktor tüp bebek dedi. yapacak şey kalmadı.
Tam 5,5 yıldır istiyorum. olmadı. ne acı verici değil mi?((

cnım hamilelerin duası kabul olurmuş ya ben sana dua edicem inan.inşallah tez zamanda kavuşursun meleğine.ben dua ederken benle birlikte tüm isteyenlere de nasip et Allahım derdim

cnım hamilelerin duası kabul olurmuş ya ben sana dua edicem inan.inşallah tez zamanda kavuşursun meleğine.ben dua ederken benle birlikte tüm isteyenlere de nasip et Allahım derdim

çok sağol canım. Rabbim senin de mutluluğunu tamamlasın inşallah.

Canım allah sanada nasp etsin bu güzel duyguyu ya, inş tıbbın şaşırttığı 1 kişide sen olursun.Mucizeler allahtan.Dualarım yanında olsun....

cnm hyrlı olsun:)kaç gün gecmişti ...gecen ay kaçında adet olmuştun...göğüslerinde bir değişiklik varmıydı...çok soru sordum...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…