hamileyimmm

canım allah bebeğini sağlıcakla kucağina almayı nasip etsin ve isteyen herkese de en kısa zamanda bu mutlu duyguyu yaşamayı nasip eylesin

cnm hyrlı olsun:)kaç gün gecmişti ...gecen ay kaçında adet olmuştun...göğüslerinde bir değişiklik varmıydı...çok soru sordum...:)

canım teşekkürler.günüm geçmeden test yaptım ben silik çıktı bende kan testi yaptırdım gidip pozitif çıktı çok şükür.göğüslerim aynı adet olacakmışım gibi şişler adet olacağım zamanda böyle şişiyorlardı.hatta çok acıyorlar üstüne yatamıyoum.

arkadaşlar az önce dr dan geldim ve hamile olduğumu öğrendim.tabi sevinçten hala kendime gelemedim.o kadar yıpranmıştım ki ilaçlar operasyonlar negatif 2 aşılama:KK43: ama bu ay kendiliğinden geldi benim minik mucizem.belirtilerime gelince; adet olacakmışım gibi müthiş bir sancı,bel ağrısı aşırı derecede,ishal, kasık ağrısı,çook hafifte baş dönmem vardı.eczaneden test aldım silik bir çizgi çıktı bugünde kan testi yaptırdım çok şükür hamileyim.Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah.

önce hayırlı olsun.Allah tamamına erdirsin.
siz sogan suyunu adetten sonra kaçıncı gün başladınız ve kaç gün uyguladınız
bir de idrar testini adetinize kaç gün kala yaptınız.

Son düzenleme:
canım teşekkürler.günüm geçmeden test yaptım ben silik çıktı bende kan testi yaptırdım gidip pozitif çıktı çok şükür.göğüslerim aynı adet olacakmışım gibi şişler adet olacağım zamanda böyle şişiyorlardı.hatta çok acıyorlar üstüne yatamıyoum.

darısı başımıza inş.....hayırlı olsun...önceki mesajlarını okudum sende zor bi süreç geçirmişsin ama çok şükür rabbim nasip etmiş....:emir_bebek::emir_bebek:.benimde adetim yaklaşıyor göğüslerim şişti ve ağrı var...inş bu adet değil gebelik belirtisidir...hayal kurmaya bile korkuyorum rabbim her isteyene nasip etsin inş.......

önce hayırlı olsun.Allah tamamına erdirsin.
siz sogan suyunu adetten sonra kaçıncı gün başladınız ve kaç gün uyguladınız
bir de idrar testini adetinize kaç gün kala yaptınız.

teşekkür ederim amin canım.ben soğan kürüne adetimin 7. günü başladım 15 gün devam ettim bıraktım.ama sonradan okudum adet bitiminden 7 gün sonra başlayın yazıyormuş.hatta yanlış yaptım diye baya üzülmüştüm ama işe yaradı çok şükür.saraçoğlunun sitesinde ayrıntılı bi şekilde anlatılıyor bakmak istersen.idrar testini adetime 4 gün kala yaptım

darısı başımıza inş.....hayırlı olsun...önceki mesajlarını okudum sende zor bi süreç geçirmişsin ama çok şükür rabbim nasip etmiş....:emir_bebek::emir_bebek:.benimde adetim yaklaşıyor göğüslerim şişti ve ağrı var...inş bu adet değil gebelik belirtisidir...hayal kurmaya bile korkuyorum rabbim her isteyene nasip etsin inş.......

inşallah adet değilde bebek belirtisidir seninkiler de.adet belirtilerinin tıpatıp aynısı.hele adet sancısı olunca tamam dedim bu ay da fos.ama çok şükür fos değilmiş

inşallah adet değilde bebek belirtisidir seninkiler de.adet belirtilerinin tıpatıp aynısı.hele adet sancısı olunca tamam dedim bu ay da fos.ama çok şükür fos değilmiş

inş gebeliğin çok rahat geçer huzur ve mutlulukla gebeliğinin tadını çıkarırsın......:nazar::nazar::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

teşekkür ederim amin canım.ben soğan kürüne adetimin 7. günü başladım 15 gün devam ettim bıraktım.ama sonradan okudum adet bitiminden 7 gün sonra başlayın yazıyormuş.hatta yanlış yaptım diye baya üzülmüştüm ama işe yaradı çok şükür.saraçoğlunun sitesinde ayrıntılı bi şekilde anlatılıyor bakmak istersen.idrar testini adetime 4 gün kala yaptım

canım zaten adet bitiminden 7 gün sonra başlarsan o ay bir işe yaramaz
çünkü ovulasyon günlerini geçirmiş olursun degil mi
bir de testin erken gebelik testimiydi.
kaç günde bir adet oluyorsun.

canım zaten adet bitiminden 7 gün sonra başlarsan o ay bir işe yaramaz
çünkü ovulasyon günlerini geçirmiş olursun degil mi
bir de testin erken gebelik testimiydi.
kaç günde bir adet oluyorsun.

dediğin doğru evet.test soruna gelince evet canım erken gebelik testiydi.daha doğrusu hızlı gebelik testi var oncomed diye ondan yaptım.

dediğin doğru evet.test soruna gelince evet canım erken gebelik testiydi.daha doğrusu hızlı gebelik testi var oncomed diye ondan yaptım.

çok soru soruyorum ama kusura bakma canım.
anlıyorsun heralde
bu testi internetten aldıysan eger hangi siteden aldın canım

ne güzel bir mutluluk anne oluyorsunuz:) Rabbim hayırlı sağlık bir evlat nasip etsin inş.:nazar:

çok soru soruyorum ama kusura bakma canım.
anlıyorsun heralde
bu testi internetten aldıysan eger hangi siteden aldın canım

yok canım ne kusuru.istediğini sorabilirsin testi eczaneden aldım 3 lira hemde.oncomed hamilelik testi dedim verdiler.üstünde de hızlı gebelik testi yazıyor zaten

X