***hamileyim***

belinay82

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
605
1
Merhaba arkadaşlar, bugün test yaptım ve kopkoyu iki çizgi gördüm.... şükürler olsun allahım artık bende hamileyim..:CüvCüv:...darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.... 15 aydır bekliyorduk ... allah kimseye aratmasın.....amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn

hayırlı olsun sağlıklı bir gebelik geçirip sağlıcakla kucağına alırsın inş..

canım çok sevindim... çok tebrik ederim eşinle seni.. allah kucağına almayı nasipetsin..

(bende bugün test yaptım ama benimki silikti, fakat adet günüm yarın inş. olmamda bende senin gibi burda sevincimi paylaşırım)

Allah kucagina aldigin gunleri de gostersin insallah
tebrik ediyyorum seni ve esini
insallah Allah isteyen herkese nasip eder bu annelik duygusunu o kadar guzel bir duygu ki,
icine o bebegin kokusunu cekmek agladiginda sakinlestirmek,
aciktiginda dogurmak, kirlendiginde yikamak, usudugunde isitmak
Allah isteyen herkese yasatsin insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

canım allah tamamına erdirsin çok sevindim sağlıcakla kucağına aldığın günleride gör inşallah.....darısı benim gibi arayıpta bulamayanların başına :KK43:

Belenayyyy canımm çok sevindimm test yapıcam diyodunnn Tebriklerrrr.....RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH .SAĞLIKLI BİR HAMİŞLİK GEÇİRMEN DİLEĞİYLEE.Darısııı başımızaaaa:teytey::dance::dance: :sm_cool: hihoyyythihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:
canım allah tamamına erdirsin sorununuz neydi 15 aydır olmuyodu bende 13 aydır bekliyorum darısı bizlerin başına

tebrik ederim inş sağlıkla alırsın bebişini kucağına allah tüm isteyenlere versin inşallah

sağolun arkadaşlar darısı başınıza inşallah.....

eşimin sperm değerleri düşüktü 8 ay önce varikosel ameliyatı olmuştu, değerler düzelmişti, benimde prolaktinim yükseliyordu 2 ay tedavi görmüştüm, son 5 aydır hiçbirşey yapmadık doktorada gitmedik bahara kadar gitmemeye karar vermiştik çünkü ben çok strese giriyordum.... evleneleli 15 ay oldu ve hiç korunmadık. ameliyattan sonraki 8. ayda oldu şükürler olsun rabbime allam isteyen herkeze versin inşallah kimseye aratmasın......

Tebrikler canim..sağlikla kucaginada almak nasip olsun inşallah...

sağolun arkadaşlar darısı başınıza inşallah.....

eşimin sperm değerleri düşüktü 8 ay önce varikosel ameliyatı olmuştu, değerler düzelmişti, benimde prolaktinim yükseliyordu 2 ay tedavi görmüştüm, son 5 aydır hiçbirşey yapmadık doktorada gitmedik bahara kadar gitmemeye karar vermiştik çünkü ben çok strese giriyordum.... evleneleli 15 ay oldu ve hiç korunmadık. ameliyattan sonraki 8. ayda oldu şükürler olsun rabbime allam isteyen herkeze versin inşallah kimseye aratmasın......

:lepi:Belinayy hadi anlat bakalım belirtilerinn nelerdiii merak ettimm :):CüvCüv:

Merhaba arkadaşlar, bugün test yaptım ve kopkoyu iki çizgi gördüm.... şükürler olsun allahım artık bende hamileyim..:CüvCüv:...darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.... 15 aydır bekliyorduk ... allah kimseye aratmasın.....amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnn

belinay tebrik ederim arkadaşım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.canım eşinin ameliyat öncesi değerleri va sonrası değerler nasıldı. merak ettim.beim eşimde 1,5 y önce ameliyat oldu merak ettim.:nazar:

ne mutlu sana... rabbim sağlık sıhatle kucağına almayı nasib etsin ... senide babayıda tebrik ederim.. hayırlı uğurlu olsun inşallah....

cnm inan cok sevindim tebriklerrrrrrrrrrrrrrr:teytey::teytey:a.s.a.s.a.s.:nazar:

tebrıkler canım.saglıcakla kucagına alırsın ınsallah bebısını.Şeniz

belirtim pek olmadı...normal adet belirtileri ile aynıydı diyebilirim

göğüslerimde aşırı bir hassasiyet sancı oldu

dudaklarım four fosur oldu

kasıklarıma ara ara batmalar olmuştu

son 4 gündür sürekli adet sancım oldu hala devam ediyor

belim ve ayaklarım ağrıdı ama her ay ağırırdı...

birde geçen ay adetim 1 hafta erken gelmişti....

eşimin ameliyattan önceki değerleri
1cc de 8 milyon
ileri hareket %10
morfoloji % 5

ameliyattan sonrakiler
1ccde 81 milyon
ileri hareket %30
morfoloji %34

aşağı yukarı böyle kızlar...

canım tebrikler ne mutlu sana...inşallah bizlerde sorunlarımızı aşıp hamiş kalabiliriz...

belinay canım çok tebrik ederim allah sonuna kadar götürmeyi nasip etsin canım bizlere dua etmeyi unutma hihoyyyt:hooray:

X