Hamileyim ve eşim korona pozitif çıktı😕😕😕😔😢

Tedavisi var mıymış coronanin
tedavisi varmiymis derken suan ilac kullanmiyormu esinizbu viruse iyi gelen bir ilac var ev karantinasinda olanlarada veriliyor en azindan bennim cevremden bildigim o yonde yani hic bir ilaci yok degil tedavi edici bi ilaci var arkadaslarin dedigi gbi c vitamini cok onemli kefir tuket bol bol su ve dinlenmek de tedavi yontemi

Bulaşmama ihtimali oluyormuş.İnş bulaşmamıştır.

Test yaptıramaz mısınız en azından içiniz rahat olurdu

Geçmiş olsun bizde karantinadayız şuan son 5 günüm falan eşimle ayrı yerlerdeyiz ben iki küçük çocukla evle kaldım Eşim yanlız başka bi evde kaldı. Öncelikle moral çok önemli sıkıntı yapmayın kesinlikle atlatan geçiren o kadar çok kişi var ki çoğusu fark etmiyor bile hamile olmanız sizin için bi eksi değil bence aksine artı çünkü kan değerleniriz vitamin değerleriniz kontorl ediliyor ona göre koronadan alakasız vitamin desteği falan kullanıyorsunuz. Bence en önemlisi kendinizi dinlemeyin ne olacak kötü mü olacağım ya şöyle ya böyle diye düşünüp durmayın eğer korktuğunuz ölümse korona olmadan da ayağınızı burkup başınızı duvara çarpıp ölebilirsiniz yada yemek yerken boğazına Takılıp ölebilirsiniz. Beslenme çok önemli öncelikle dikkatli dengeli beslenin iştahsızlık olsada zorlayarak yiyin yedirin. Benim korona sürecimde aşırı yorgunluk uykulu hal elimi kolumu kıpırdatacak halim yoktu bi ara eklem kemik kas kısacası bütün vücut ağrısı zorladı ama iki küçük çocuğa da bakabildim artı astım hastasıyım nefes darlığı yada öksürük olmadı ki zannediyorum ki virüs yoğunluğu fazla değildi herkes arayıp vah vah geçer iyileşirsiniz tarzı konuştu benden daha moralsizdi biz moral verdik herkese şükür bugün 11. Gün belirtileri neredeyse azaldı sadece biraz yorgunluk ve terleme dışında bi belirtisi yok moralinizi ve beslenmenize dikkat edin gerisi allahın izniyle atlatırsınız

canım benim, gerçekten çok korkunç yaşadığın, inan empati bile kuramıyorum seninle şu anda, gözlerim doluyor, allah yardımcınız olsun

Benim anlamadığım size test yapılmadı mı?

Ya sitede çok Corona hastası var keşke onlara bir sayfa açılsa da dertlesseler nasıl oldu ne oldu bizde bilsek bende hamileyim ve hep korkuyorum 2. dalga da geliyor denildi.

Rabbim size de esinizede yardım etsin. Eğer midelerinizde sorun yoksa sabah akşam sarimsak yutun

Evet varmış ama o gün öpmeseydim ne bileyim çok korkuyorum canım.Moral oldu yazdığın tşk ederim

ahhh çok üzüldüm... Sizde yaptırın hemen bir test ona göre hareket edin.
Eğer negatif iseniz aileniz aynı şehirde ise gidip oraya yerleşin, belliki eşiniz tek başına yemek yapıp yiyebilen biri
Hayır negatif de kesin negatif olmuyor aynı evde farklı odalarda devam etmeleri bulaş önleme açısından daha önemli artı zaten karsntinaya almışlardır test pozitif çıkınca ilçe sağlıktan gelip bulundukları yerden ayrılmayacaklar diye imza alıyorlar gelip evde bulamazlarsa cezası 3200 tl

Evet varmış ama o gün öpmeseydim ne bileyim çok korkuyorum canım.Moral oldu yazdığın tşk ederim
Bilemezdin canm.. Sen şimdi moralini yüksek tut.. Biliyorsun ki virüsler stresi çok severler.. Duam seninle inşaALLAH sana hiç bulaşmadan eşinde atlatacak bu virüsü

Eşinin testi pozitif, eşi evde kalmaya devam etsin. Sağlıkçılarda eşini bulmuş olur böylece evde.
Hamile olan kişi test yaptırsın eğer negatif ise durmasın o evde gitsin ailesinin yanına filan nede olsa o pozitif değil o evde durmasına gerek yok

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin umarım çabuk atlatırsınız.En hafif şekilde inşallah

Testlerin geçerliliği yüzde yüz değil ki
Hamile kişiye tomografi de çekemezler
O yüzden en iyisi evde kalmasi

Gelmesın odana .Dua et canım.Benımde eskı karsı komşum koronaymış .Şokunu atlatamadım hala

Herkesin bünyesi farklı.kimi hiç belirti vermiyor bile
Ben tesadüfen öğrendim mesela.oyle aman aman bi sıkayetim de yoktu.
Üşüme titreme hafif öksürük.
Ha bir de düşmeyen ateş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…