Hamileyim ve bu evlilikte ne yapmalıyım?

Benim kız kardeşimle kocasının ilişkisine benziyor birazda o yüzden anladım.
en başlarda kusseler adam horul horul uyur kız gece üzüntüden ağlardı.
Adam kiricak bişey söyler kız kuserdi sabah işe gecirmedi diye kızın burnundan getirirdi.
Çünkü biliyor ki karısı onu seviyor, onu aldatmayacak, başka adama bakmayacak.

Aynı evinde çözümü o umursamayarak yapmisti.
Abla geliyor yemeğini onune koyuyorum, minimum konuşuyorum. Kusluk gibi değil umursamıyorum.Geçiyorum biseyler izliyorum oda ayrı odada. Üç gün kus durdum döndüm gotumu yattım. Dışarı bile onsuz cikmazdim mesaj attım dışarı çıkıyorum diye binbir soru sordu napiyosun nereye gidiyorsun diye. en sonunda çıldırdı çünkü alismamisti tavrımin değişikliğine gibisinden.

He şuanda bu evcilikten çok sıkıldım değişmiyor, sürekli kaçmak sürekli bakım yapmak sürekli elinden kacicak kuş gibi olmaktan yoruldum diyip oda boşanma aşamasına girdi.

Konu ne tiktok ne Snapchat ne sosyal medya
Konu erkeğin tavrı, sevgisi, ilgisi aslında.
Mutsuzsaniz ve değişmeyeceginden eminseniz bence kendinizi asla yipratmayin.

Peki hünkarım ben odama çekileyim canınız istediğinde halvete beklerim demenizi beklemiş resmen. Bu adam evlenmeden önce de mi böyleydi?

B
Bu dediğinizin aynısını yağtım daha önce. 3 tane ladın eklemişti bi anda. Sonra konuştuk. Snapchatin tehlikeli ve laubali bir yer olduğunu, karşı cins eklemenin doğru olmadığını söyledim. Direkt sildi kızları. Şimdi annesinin üstüne yemin ediyor ki benim üzüleceğimi düşünmeden bi anda takipçi kasmak için eklemiş. Ne hikmetse meme popo gösterenlere denk gelmiş. Bi sanatını yayınlayan, doğa fotosu atanlar değil :)

Evli bir adamın,ergenler gibi takipçi kasması ve ne olduğu belirsiz kadınları eklemesi çok çok sinir bozucu.Sanırım eşiniz evlilik için yeterli olgunluğa erişememiş ve bir adım sonrası aldatma olacak gibi duruyor ne yazık ki.Peki ya neden hemen hamile kaldınız bu heriften?

Evet yahu. Sevmeyen değer vermeyen vermiyor işte. Biz ama ailemizden değer görerek büyüyüp kendimizi çok severken bu adamlarla karşılaşınca dumur oluyoruz. Benim için kesin değişir moduna giriyoruz. Kız kardeşiniz çocuğu var mıydı? Ne kadar sürdü evliliği?

Uzun zamandır böyle bişe yapmadı. Bir yıl kadar. Hamile kalınca içime kurt düştü. Bir anda lüks araba alma isteği geldi falan. Ev alacaktık sonra seneye bıraktı bunu. Bu arada evden çalışıyor ve dışarı çıkmıyor çoğunlukla. Yani arabalık bir işi yok. Ama tutturdu araba alıcam da araba alıcam. Ben de pislik aramaya başladım işte.

Snapchat, tiktok... Bunlar tam ergen eğlencesi mekanı. Evli barklı insanın bu tarz yerlerde işi olmamalı.

%100000000000
Evli barklı, üstüne baba olacak bir adamın böyle saçmalıklarla işi ne ... böyle adam olmaya niyeti olmayan erkekler toptan evlenmemeli bana göre.

Çocuğu aldırıp boşanırım çünkü ben bu adam ne zaman beni aldatacak korkusuyla yaşayamam.

Meme popo da bir sanat belki işin şakası bir yana da bir yuva kurmuşsunuz bir bebek bekliyorsunuz bence eşinize bir şans daha verin bu konuya tepkinizi de koyun. İlla takipçi için ise düzgün ce erkek bireyleri eklesin. Yaşantınızı bilemem kimse bilemez önceki tartışmaları yaşananları geleceğinizi de bilip göremem ama eşinizi siz daha iyi tanıyorsunuz eğer bir şans daha verebiliyorsaniz eşinize ve bebeğinize bir gelecek şansı verin eğer bir daha yapmayacaginiza emin olursaniz tabiki anladigim kadarıyla yaşınızda genç hem sizin hem eşinizin. Yoksa snapchat tamamıyla bir saçmalık

Boşanmayacaksan arabayı aldırma.

Valla kardeşim de aynısını dedi. Kendi öz kardeşim dedi ki herkes yapıyor, benim erkek arkadaşım da ekliyor, soruyorum neden ekledin diye, ‘merak ediyorum, artı ticaret yapıyorum takipçim olsun diye’ diyor, tamam diyorum geçiyorum dedi. Çok büyütme zaten konuşmamış buluşmamış dedi. Ama ilerde temkinli ol dedi iplerini bırakmayacaksın vs. İyi de ben sürekli bi yere gittiğinde arayıp endişeye mi kapılcam. Ya da her uyandığımda takipçisini mi kontrol edicem. Çok yorucu çok üzücü

Herkesin yaptıgı falan yok sizin ki yapıyor diye herkes yapmıyor yani.
Savunmaya calısır gibi bir haliniz var istediginiz yorumlara cevap veriyorsunuz aklınıza yatmayanlara vermiyorsunuz. Almak istediginiz cevap ne ne diyelim size susup oturun bir sey yok herkes yapıyor?

Ben bekarken çooook pislik gördüğüm için etrafımda, çok kolay denklem kuruyorum ne nereye gider diye. Bu adamda bu denklemi kuramadım çünkü hep evdeydi ve hiç bir mesajlaşma ya da buluşma etme vs yakalamadım. Hep bu beni durdurdu. Ama şimdi araba alacam deyince düşünmeye başladım. Tam da doğru düzgün seks yapmayacağı bir 9 aylık dönemde…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…