Hamileyim ve aldatıldım...

hanımefendi bi toparlanın yahu
ne ölmesi ne toprağı
adam hala size kırk tane yalan söylüyor horoz eti bilmem ne
ya biz böyle yaptıkça basitleşiyoruz.
aileniz yanınızda mı yani doğum yapsanız size destek olurlar mı
çünkü çocuktan sonra ipin ucu daha da kaçacak siz evde çocuğunuza bakarken
o daha kimbilir neler neler yapacak
göz yummayın derim.
he kendi işinizi de kendiniz halledin kayınbabam kaynanam çokta güvenmeyin yani.

Bu hayatta hiç kimse, ama hiç kimse insanın kendisinden daha değerli değil. Ve bir başkası için canına kıymaya değmez! Koy kapının önüne, bir pislikten kurtuldum de ve gerekirse uzman desteği alarak geleceğine odaklan. Yaşın kaç bilmiyorum ama önünde yaşanmamış koskoca bir ömür var, dik dur.

Ben bu evlilikten çıksam ailem zaten çok baskıcı olduğu için o şekilde de nefes aldırmazlar bana. Hiçbir şekilde kurtuluşum yok çocuğuma adadığım bir hayatım var artık..
Aynada kendi yüzüne nasıl bakacaksın? Kapıyı çarpıp çıkmadığın için pişman olacağın çok kötü şeylerde yapacak kocan daha kötüye gider iyiye gitmez. Çocuğuma adadığım hayat diyorsun ya bu evlilikte eğer ikinci çocukta olursa aynanın karşısına geç, midesiz kadının tekiyim de kendine ve çocuklarım için sevişmeye devam deyip leş evliliğine devam et sonuçta bu senin kaderin ya hani napacaksın kader çekmelisin aynen..
Ama kapıyı çarpıp çıkarsan karnindaki bebeğede kendinede daha kaliteli yaşanabilir onurunla gururunla mutlu yeni bir hayat kurabilirsin. Ama boşver kadere müdahele olur mazalllahh

Ben bu evlilikten çıksam ailem zaten çok baskıcı olduğu için o şekilde de nefes aldırmazlar bana. Hiçbir şekilde kurtuluşum yok çocuğuma adadığım bir hayatım var artık..
Aynada kendi yüzüne nasıl bakacaksın? Kapıyı çarpıp çıkmadığın için pişman olacağın çok kötü şeylerde yapacak kocan daha kötüye gider iyiye gitmez. Çocuğuma adadığım hayat diyorsun ya bu evlilikte eğer ikinci çocukta olursa aynanın karşısına geç, midesiz kadının tekiyim de kendine ve çocuklarım için sevişmeye devam deyip leş evliliğine devam et sonuçta bu senin kaderin ya hani napacaksın kader çekmelisin aynen..
Ama kapıyı çarpıp çıkarsan karnindaki bebeğede kendinede daha kaliteli yaşanabilir onurunla gururunla mutlu yeni bir hayat kurabilirsin. Ama boşver kadere müdahele olur mazalllahh

Ben de böylelerine ayar oluyorum. O evliliği çekmeye, o adam müsvettesiyle aynı yatağa girmeye devam edeceksin bu 2x2=4' de. Buraya, yok hamileyim aldatıldım öldüreceğim kendimi, yok minnoş kocişim iş arkadaşıyla otelde yatmış bir şey yapmamış, yok aldatıldım kızlaaarrrr vb. konu açarak bizim psikolojimizi neden yıpratıyor, sinirlerimizi neden zıplatıyorsunuz. Gidin, Konya Ovası genişliğindeki midenizle birlikte kocişinize sarılın yaşayın hayatınızı.

Ben burdaki kadınlara neden çemkirdiğinizi anlamadım. Sizi aldatan ve şerefsizliğin alasını yaşatan yorum yapan kadınlar değil eşinizdir bu bir. İkincisi niye istediğiniz performans cümleleri duymayınca bedduavari konuşuyorsunuz başınıza gelirse anlarsınız diyorsunuz e başımıza gelmemiş bilmiyoruz o zaman neden yorum istyorsunuz ne alaka?? bu da ayrı bir handikap çok ayıp yani. Sizce biz mi bedduayı hak ediyoruz yoksa yüksek şerefli(!) saygıdeğer sadrazam kocanız mı?? Üçüncüsüde kamuya ait bir mecrada soru soruyorsunuz burda her türlü zihniyetten insan var, istediğiniz pışpışlanmak aman kocanı hacılara hocalara üfürt hemen bu büyüden kurtar bilmem ne tarzı yorumlarsa çok zor. Bulamazsınız. Sizi eğlemesi gereken biz değil bok yiyen kocanız hanımefendi. Büyü olduğuna inanıyorsanız-ki inanabilirsiniz affedin ve bizi de yormayın zira haksızlık karşısında ezik büzük ağlayan sönük ve silik tipler sinirimize dokunuyor. Allah kolaylık versin.

neden kocanıza bu kadar anlam yüklediniz utanmasanız resmen onun için nefes alıyorum diyeceksiniz. Öncelikle kendinize gelin yavrunuz olacak onu düşünün. Bundan sonra ne yapacaksınız peki bir planınız var mı?

Ya birde saçma sapan canımı al diye dua etmişsiniz karnınızdakinide birlikte sizle gömme fikri ne haddinize! yaparken güzeldi baby showerlar kocama sehzade verdim pozları ultrasonlar testler poz poz paylaşılınca mükemmel analık denince yok. Toparlanın ve kendinize gelin rızası olmadan yaptığınız bir çocugun bakımını sağlığını ve evet henüz doğmamış dahi olsa psikolojisini en üst düzey düşünmek zorundasınız siz.

AA asla anlamıyor şaka gibi. Yok gerçekten burda bu kadar saçma salak insanlar olduğunu bilmiyordum sayende bu bilgiyi de edinmiş oldum
Şu dediklerinizin %1 ini o sapık kocişkonuza da söyleyebilseydiniz keşke ama nerde o günler. Siz yine el üstünde tutup baş tacı etmeye devam.

Bana diyor ki benim gözüme perde indi cinsel anlamda sana karşı hiçbir şey hissetmemeye başladım kırk gün horoz eti yedim çünkü büyüyü hissediyordum dedi..
Iyı mahalledekı tavuklara musallat olmams.Ucuz kurtulmus hayvancagızlar.

Kusura bakmayın ama yediği horozdan bile haberiniz yok yani o kadar uzak size adam. Horoz bu ya. İnsan horozu nerde arar bulur, pişirir yer? Gerçi horoz moroz yok da, işte mesela yani.
Değil mi ,40 gün boyunca evde yemediyae , horoz etini nerede yemiş bu adam. Ayy valla adam iyi sallamış da karısı da inanmış yani.

Değil mi ,40 gün boyunca evde yemediyae , horoz etini nerede yemiş bu adam. Ayy valla adam iyi sallamış da karısı da inanmış yani.
Vardiyalı çalıştığı işyerinde pişirip yemiş. Biz de her daim koca başında bekliyor değiliz ama bir zahmet 40 gün boyunca yediği horoz etinden haberimiz olsun.

Vardiyalı çalıştığı işyerinde pişirip yemiş. Biz de her daim koca başında bekliyor değiliz ama bir zahmet 40 gün boyunca yediği horoz etinden haberimiz olsun.
Vay anasını,nasıl bir iş yeriymis öyle usenmeden 40 gün horoz eti pisirmisler demek valla kadın hamile ,gidecek yeri de yok anlaşılan. Affetmek istiyorsa da böyle saçma bahanelerle değil de salak yerine konmadan. Yemişsin bir halt, hamileyim ,şu çocuğun hatrina tamam ,bir daha yaparsan görürsün anyayi konyayı diyip korkutacak gözünü. Belliki barışacak çünkü

Hamilesiniz kendinize gelin düşünmeniz gereken kendiniz var karnınızda ki can o herif değil

Bana diyor ki benim gözüme perde indi cinsel anlamda sana karşı hiçbir şey hissetmemeye başladım kırk gün horoz eti yedim çünkü büyüyü hissediyordum dedi..

Bakın hiçbir şey olmasa sırf şunu duyduğum an kapıyı gösterirdim o adama çünkü beni bu derece saf sanması sinirimi bozardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…