Hamileyim pil ısırdım acil yardım

bihtnez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2010
7
0
Kızlar, 19 haftalık hamileyim, yediğime içtiğine hatta yıkandığım şampuana bile dikkat ediyorum. Ancak dün boş bulundum. Kumanda pili akmış, kumandayı elime aldım elime bulaştı bi anda elimi ağzıma götürdüm, sonra koştum yıkadım, ağzımı çalkaladım ama içim hiç rahat değil. Çok kafama taktım, çooook moralim bozuk. Başına hamile iken böyle birşey gelen var mı ?

Internette araştırdım, otizme sebep olur diyor. Kızlar resmen deprasyondayım, nolar acil cevap.

Mrb arkadasim oncelikle zehirlenmeye karsi sut ic ve yogurt ye bunlar zehir riskini azaltir bende 34. Haftamdaym con fazla tedirgin olmuyorm bence cok ustune dusme sakinan goze cop kacar derler hersey bir yana Allah nasip etiyse sag salim alicaz kucagimiza insallah onlem bizden korumasi rabbimden Ona emanet rahat ol dua et insallah saglikli sihhatli bebegini kucagina alirsin

roseanne çok teşekkür ederim.
kızlar başka kimse yokmu cevap verecek ?
başına böyle birşey gelen yok mu? resmen uyuyamadım sabaha kadar :KK43:(

Cancağızım sakin ol. Sadece ısırıp hemen yıkamışsın o pilin akması lazım ve yutman lazım oda az miktarda değil akıcı bir şekilde baya fazla. Yoksa radyasyona daha çok mazur kalıyoruz tüm bebekler hasta doğardı. Emin ol anlattığına hiç bir şey olmaz.

Kızlar, 19 haftalık hamileyim, yediğime içtiğine hatta yıkandığım şampuana bile dikkat ediyorum. Ancak dün boş bulundum. Kumanda pili akmış, kumandayı elime aldım elime bulaştı bi anda elimi ağzıma götürdüm, sonra koştum yıkadım, ağzımı çalkaladım ama içim hiç rahat değil. Çok kafama taktım, çooook moralim bozuk. Başına hamile iken böyle birşey gelen var mı ?
Merhaba aynısı bugun benim de başıma geldi bir problemin var mı?

X