Hamileyim oleyyyyyyyy :)

canım gözünaydın...Allahım nazarlardan korusun..sag salim kucagına da alırsın inşallah..

tebrikler..bugünde ben de hamile olduğumu öğrendim..herşey inşalla yolunda gider....

tebrikler ne mutlu sana umarım çok rahat bir hamilelik geçirirsin ve darısı tüm isteyenlerin başına yerimseniben
(Birgün ben de buraya konu açabilmek istiyorum Allahım duy sesimi.......)

Tebrikler.. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder ınşallah..

çok çok sağolun kızlar iyi dilekleriniz için size bir sorum olacak doktora gittiğimde kahverengi lekelenmem geçmişti ama dünden beri yine başladı sizce neden?

çok çok sağolun kızlar iyi dilekleriniz için size bir sorum olacak doktora gittiğimde kahverengi lekelenmem geçmişti ama dünden beri yine başladı sizce neden?

bebek rahme yerleşmeye çalıştığı için olurmuş diye biliyorum ben. doktoruna sormadın mı?:1hug:

Desene bu sana normal doğurtacak:) aman hayırlısıyla eli ayağı düzgün olsun da:Saruboceq:

Canım benmın bende pazrateı ÖĞerndım hamıle olduĞumu bneım adet gÜnÜmdÜ test yaptım pozıtıf Çıktı ınanmadım hastaney gıttım tezt yaptılar pozıtıff Çıktı ınanmadım dÜn Özel dr gıttım test yaptı ultrasonda baktı ancak ozman sevındım ben hazıranın15ınde aŞılama olmuŞtum dılerım yÜce yaradanım ısteyen herkese versınnnnn

Aa bıde benım pazrası akŞam ve dÜn sabah akıntı gıbı pembelık geldı sÖylemesı ayıp sadece yyuıvalet kaĞıdında bellı oluyodu ama dÜn sabahtan berı bıŞı yok dr normal dedı canım yaa Çok sevındımmmm Çookkkk

tebrik ederim cnm. allha kucagina amayi nasip etsin ins. benimde gunum gecti 14 gun evde test yaptim negatif cikti simdi yarin doktora gidicem kan test yapicak bakalim alahim bu mutlugugu tum isteyenlere nasip etsin ins. bnim icinde yarin buyuk gun bakalim ne olucak hayirlisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…