Hamileyim oleyyyyyyyy :)

mysweetbaby

sabrın sonu selamet
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2009
320
172
:kedi: Evet beklenen gün geldi PAZARTESİ :)
doktora gittik test yaptı ve sonuç 4-5 haftalık şu anda dedi 10gün sonra ultrasona giricem yani hamileyim kısacası ALLAH HEPİNİZE NASİP ETSİN İNŞALLLLAAAAAAH :)

Tebrikler.Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsinn..Darısııı klomenn topiğindekiii dinozorr arkadaşlarımlaa benim başıma inşallahhkaydirigubbakcemile3

Canım tebrikler, adına çok sevindim :lepi:
Allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin inş.:Saruboceq:

Tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin şehirdaşım, darısı tüm isteyenlerin başına a.s

Tebrikler... a.s. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın :Saruboceq:

tebrikler tatlım allah tamamına erdirsin darısı tüm isteyenlerin başınahihoyyyt

Gözünüz aydın..
Hadi bakalım darısı evlat hasreti ile yanan tüm kk daki arkadaşlarımın başına inşalaha.s.

Tebrikler.Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsinn..Darısı tüm bebeiş isteyenlerin başına:lepi:

Hepınıze Çooooook teŞekkÜr ederım arkadaŞlar hayır dualarınız ne gÜzel hepsı ıÇın koca bır 'amın'. Tekrar darısı baŞınıza ınŞallah allah olmayan herkese versın ÖpÜyorum...

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiiinn...

tebrik ederim canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin hepimize tattırsın bu duyguyuopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…