Hamileyim korkularım var 😔

Benimde planlarım vardı daha genis bir ev almayi dusunuyorduk ise baslayacaktim kızım dogduktan sonra izinlerim bitince isten ayrilmistim 1 sene iş aradim geri donus olmadi hamile kaldiktan sonraki sure zarfinda basvurdugum tam 4 yerden iş teklifi aldım ama napiyim nasip boyleymis diyorum.. bu dogumumdan sonra insallah yine bir ise girebilirim meslegimi devam ettirebilirim
İnşallah insan illaki üzülüyor ama onlar sağlıklı sıhhatli doğsunda napalım geridi llur olur gider belkide böylesi hayırlıymış 😊🙏🤲

kizinizi buyutmussunuz ne guzel :) benim de 6yasinda bir oglum var, cocuk konusunda sizin gibi dusunuyordum, zamanla 2.cocuk fikrine daha yumusadim, kardesi olsa ilerde bi dayanagi olsa diye dusundum. 6 7 haftalik hamileyim. ben de korkuyorum:) fazla ara verdik ve ilk cocukta yasanan tedirginlikleri yeniden yasiyoruz bence.

dogduklarinda "iyi ki olmus" diyecegiz. allah saglikla dunyaya getirmeyi nasib etsin size de bana da :)))
Yaa sizde benim gibi olmuşsunuz aradan kaynaklı birazda değilmi ilk bebekteki zorluklar yeniden yaşanırmı kaygısı benim kızım astım hastasıydı 1 sene hiç uyumadı gece gündüz hep gazlıydı aklıma o günler geliyo hep sağ salim doğsunlar olur olur gider inşallah ama hamilelik psikolojisi insan illaki düşünmeden edemiyor çok saolun ya benim gibi düşünenler varmış hissettirdiniz yalnız değilmişim 🙏😊🤲

X