Hamileyim İnanamıyorum :)

Canım gercekten hep olamaycak gibi geliyor insana ama gercekten Allahtan ümit kesilmiyor yaaa ben hiç ummazdım heleki yumurtan büyümedi demişlerdi o gün hastaneden ağlayarak çıkmıştım ama Allah büyüttü çatlattı ve hamile bıraktı yani hiç biz zaman ümitsiz olma biraz içinde olsun çünkü gerçekten oluyormuş bu bir gerçek yaa

canımmmmmmmmmm tebrik ederimmmmm ya çok sevindim klomen topiğinde yazılarını okumuştum hatta mucie allahım ol dediyse bebişinde gelecek demiştim canım benim allah bağışlasın darısı da bize olsun inşallah canımmmmmm

ayyyyyyyyyyyyyy tebrik ederim canım yaaaaaaaaa........allah kucağına almayı da nasip etsin sağlıkla..........darısı da hepimie inşallaaaaaaaaaaaah

canımm çok tebrik ederim seni Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh darısı hepimize..

cok cok coooooook sevindim canim,bi pcoslu olarak dahada bi sevindim cünkü umudum artti birden:))
saglikla kucaginada alirsin insallah canim,nolur biz tüm bekleyenlerede dua et...rabbim o mucizeyi bizede yasatsin insallah..

BiT@Nem benım canım arkadaşımmmmmm bu yola birlikte baş koyduk birlikte sevindik birlikte agladık birlikte üzldük dertlermizi paylaştık...senağlamainan bana okadar mutluyum kı anlatamam sana ben sana hep söyledim dillmi test yapdie sen hamilesin dieyerimseniben kii nitekım öle olduu alllahıma binlerce kez şükürler olsun..:sm_cool:birlikte hamile kalmayı planlıorduk ama ben hala kalamadımsenağlama sen benden cabuk çıktın hayırlı ugurlu olsun canım arkadasım benım seni çok ama cok seviyorum BiT@Nemm :asigim::1hug:sorunsuz bir şekılde hamilellik gecirmenı ve saglıklı bişekılde kucagına almanı diliyorum hemde çifter çifter inşşş.....a.s.

Tebrik ederim bende bi pcoslu olarak çok sevindim rabbim hepimize nasip etsin inşallah en kısa zamada

hayırlı uğurlu olsun bebişlerin sudeyonca.. Allah vaktinde sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin sana.. bizlere de dua et .. seni yaseminden bildiğim kadarıyla tanıyorum.. çok sevindim.. eşini ve seni tebrik ediyorum canım Şeniz

çok sevindim canım rabbim sağlıklı bir şekilde dünyaya getirmek nasip etsin kucağına alırsın inşallah Allah bizlerede nasip eder inşallah

Cnm çok tşk ederim... Klomeni ilk defa kullanmıştım günde 1 tane 5 gün boyunca aldım adetin 5.günü başladım sadece bu başkada bişey olmadı tedavimde hatda çatlamaz die yumurta çatla iğneside almıştım ama kendiliğinden çatladı yumurta oda buzdolabında duruyo gerek kalmadı. Cnm herşey Allahtan bu bi gerçek Allaha bol bol dua edelim o kabul ediyor Allahımı cok seviyorum..İnş sizlerede nasip etsin Aminnn

Canım arkadaşımbenim çok sağol neden mi çünkü hep benim yanımda oldun gercekten seninle artık herşeyimizi paylaştık yeri geldi güldük yeri geldi üzüldük ağladık ama hiç pes etmedik içimizde bir umut vardı olucak diyorduk. Allahım bana bu günde nasip kıldı zamanı geldi inş. sağlıklı bir şekilde devam eder Ama şunada inanıyorumki Allahıma dua ediyorum senle beraber yine devam edelim sende inş. en kısa zamanda kalırsın ve bu yolda devam ederiz. Allahtan ümit kesilmiyor bunu gördük bir kere daha... Hep benim yanımda oldugun için Allah senden razı olsun ve sanada en kısa zamanda nasip etsin AMİNNNN. Yine tabi yanımda olmaya devam etcen bende senin :)

Cnm çok sağollll Allahım sanada nasip etsin gece uyuyamadım bu saatde kalktım yazıyorum :))

Burda bana iyi dilekrlerde buluna herkese tşk ederim Allaha bol bol dua etmeye devam edin gercekten o isedikten sonra herşey boş dr filan bunu anladım ben...

tebrikler canım benim:1hug:
rabbim tamamına erdirsin:Saruboceq:
çook sevindimdelikafadulden
darısı isteyen herkesin başına:Saruboceq::lepi:

Tebrikler
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsina.s.

canım hayırlı olsun tebriklerr..allah tamamına erdirsinn..ne zaman gideceksin doktora....bizlere de dua et darısı başımıza inşallahh....

caım saglıkla kucagınıza alın evladınızı inş.bak benimde olmuyodu 5 yıl kesinlikle bebegimizolmicaktı kaç dr gittik ve sonuç asla bebeginiz olmicaktı ama bak mucizevi oğlum hamd olsun çok şükür artık kollarımda hemde 2 buçuk aylıkken ve adet olduğum halde ve yumurtamın bitanesi soldakisagdakinin 5katı büyüklüğüne ulaştığı halde pamugum gelmiş annesine sıkı sıkı tutunmuş umudunuzu asla kaybetmeyin ve hepduayla isteyin canlarım .darısı tüm isteyenlerin başına amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…