Hamileyim İnanamıyorum :)

Tebrik ederim,Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin,darısı başımıza...

tebrik ederim canım.. sağsalim kucağına almak nasip olsun inşh...
Allah bizlere de nasip etsin inşh.bu mutluluğu ama en önemlisi kucağımıza almak bebişlerimizi.. :emir_bebek::emir_bebek: :nazar:a.s.

canim cok sevindim. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah. pkolu arkadaslarim umudunuzu kaybetmeyin. bende 10 ocakta pkolu oldugumu ogrendim.korunmayi birakali 4 ay olmustu. ama 1 ayi hic saymiyorum cunku yumurtlama tarihinden alakasiz zamanda basladik kaydirigubbakcemile3 sonucta 3 aylik sure sonunda adet olmayi bekliodum cunku rahim filmi cekilecekti ve sonrasinda tedaviye baslanacakti. adetime 5 gun kala olmicani dusunerek idrar testi yaptim ve 2. cizgiyi silik gordum.kan verdim ve hamileyim.ama daha adet gunum gecmedi.yani hicbiriniz umudunuzu kaybetmeyin

canım tebrik edrim.sanırım değerini görünce kelebeğin çifter geliyor hissine kjapıldım ben:1rolleyes:

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin olmayanlarada versin inşallah :Saruboceq:a.s.

ne mutlu sana tatlım... babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla bebeğinizi kucaklamayı nasib etsin inşallah....

buket benımde adetıme 7 8 gün kala kasıklarımda agrılar oluyo sende belırtıler neydıde test yaptırdın

canım arkadaşım ,küçük kangurum :)) hayırlı olsun..allah tamamına erdirsin inş..dualarımız kabul oldu şükür..

eylül166 :)) burdada mı buldun benim kangurunu hahahaaa Allah senii :)) sağol cnm benimmm sen beni hastaneye götürdün ilk buluştuk orda sen hamileydin o zaman karnın burnunda ben ise tedavi heyecanı acaba olacakmı? Ama oldu şükür cnmmm olduuuuuuu

Tebrikler canım. :hooray: :teytey: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhh... :Saruboceq::Saruboceq: :Saruboceq:

evileyebeadfurnace6rv9.jpg

X