hamileyim hissediyorum :))

RABBİM en kısa zamanda isteklerinizi kabul etsn
göbişlerinz dolsun bu mübarek günlerde hep dua ediyorm
sizler gibi evlat isteyenlere

bugunkü sol kasık ağılarımdan dolayı doktorumu aradım ilk sorusu hamilemisin oldu :)) bende yok ddedim en son 2 ay önce gtmşdm kontrol için bişe yoktu.sol kasığım çok ağrıyo dedim ama günüm geçmedi dedim ovulasynda kullandğmı söledim ateşim olup olmadığını sordu bende var dedim minoset iç dedi hamile olablrsn dedi pazartesi adet olmazsn gel dedi hemen ölçtüm 37 çıkdı ateş ölçme yöntmi sayfalarını karıştırdım birazda bilgim vardı ama daha adetime 5 gün var dye bişe diyemiyorum ateşim düşmez ise kesin hamişim :)

ateş en büyük belirti 100 1 yanılma payı var...ama uyandığmda ölçmem gerek snrm...

herkese merhabalar. çok uzun süredir takip ediyodum siteyi o kadar güzel paylaşımlar var ki dayanamadım üye oldum. herkes birbirini tanıyo gibi gerçekten içten destek oluyo birbirine. bende bebek bekleyenlerden ve kendini bu ay hamile sananlardanım. regle iki gün kala iki test birden yaptım ikisinde de ikinci çzgi silik çıktı. belki psikolojik ama bütün belirtilerde var. sizce ümitlenmeli miyim ?

tatlım 2 gün kala büyük bir ihtmal hamişsin ama benmde 10 gün kala iki tane silik çizgiyle sevndm ama kanda hiçbişe yok dendi hala beklyrm
senin 2 gün varmış sbh tekrar yap bence hamişsin rabbm sağ salim kucğna almayı nasip etsin...
dilerim darısı bize olur tüm isteyen arkadaşlara olur..

cnm benim y sen 11 yıldır beklyrmuşşn rabbim önce sana versin sonra bana versin benmki 2.ççocuk bide yıl dahi olmadı..
namazlarmda hep dua edyrm hepimiz için rabbim gününü blyr biz blmyrz

Allah razi olsun canim
duygulandirdin beni
hayirli zamanda saglicakla gelsin bebisler insallah
butun istiyenlere nasib olsun

Son düzenleme:
allah gönlüne göre versin canım inşallah hislerin doğrudur
ama çokta kaptırma kendini sonrası çok büyük hayal kırıklığı oluyor çünki
bu ay bende çok ümitliydim hiçbir belirtim yoktu ama testlerde 2.çizgiyi gördüm ve çok umtlandım
ateş 37den aşşağıya inmedi ama kan testi negatiff (((
sonuç yumrutalıklarım kist dolu ((
umarım sen hayal kırıklığına uğramazsın

canım ben bat tarihini burdan okudum senin daha erken tatlım adet bi geçsin bence hemen kan testi yaptır idrar testlerine güven olmuyor yanıltıyor az önce Türkiyenin önde gelen doktorlarından birinin sitesine girdim malum araştırıyorum bende sorunluyum diyorki bebek rahime yerleştikten 1 hafta sonra betahgc yi salgılamaya başlıyormuş önce kan kandan da idrara ama en kesin sonuç adet geçtikten sonra yapılan kan ya da idrar testiymiş bakalım hakkımızda hayırlısı

hakkımzda hayrlısı olsn cnmm benm beklyrm artık :)) ateş ölçüyrm

canım inşallah hamilesindir benim ablam bi gün durup dururken ben hamileyim galiba dedi ve test yaptı pozitifi gördü daha mide bulantısı vs hiçbişi yokken ki hamileliği boyuncada hiçbi belirtisi olmadı zaten inşallah rabbim gönlüne göre verir senin de

walla ben öle değilim hep hamileym diyrm :)) şizofreni oldm hamiş olamadm hayrlısı olsn

3 gün var hastalanmadım tuhaf şizofrenik belirtilerim var sanrıım ateşimi ölçüyrm çok şükür henüz düşmedi ama çok uyuyrm bu farklı bişe yaşamamşdm ama ynede blmyrm belkide havadandr dyrm...kasık ağrılarm devam ediyo ama çok üzgünüm dün eşim hamile değilsin sen olsan ben hissederdim dedi çok üzüldm moralim alt üst oldu (

inşalllah hamilesindir canım bizde bebek istediğimizden beri ben her ay hamileyim diyorum sonra adet olunca başlıyorum ağlamaya
bat'ım 1 haziran bende beklemedeyim daha önce hep 8-9 gün kala dayanamayıp kan tahlili yaptırdım ama bu ay dayanmaya çalışıyorum :.(

bende öle cnmmm off off hayrlısı olsn diyrz evet ama sabredmiyrz.. bugun dr gidesim var halaa ( kntrle gtsm adet olmdn bebek varsda söyler umudyla

evet bebek varsa kanda adetten önce çıkıyormuş ama sonundaki hayal kırıklığından korkuyorum ben artık...
çok fazla kan testi yaptırmaya gitmediysen git bence... sana git derken kendimi gitmemek i,çin zor tutuyorum :)

10 gün kala idrarda çift çizgi ama cnm kana gttmm çıkmadı bişe...
kanda yaptrmk istemyrm ama arkdşlar iğne yapmşya onu çok merak edyrm :))) ateş ölçmye devamm

bende geçen ay kesin hamileyim diyordum hatta eşim bile o kadar inanmıştı ki iş yaparken ağır kaldırma dikkat et demelere bile başlamıştı beklediğim adetmden tam 6 gün önce geldi ve az geldi kanda baktırdık sonuş 0 çok üzüldüm eşim kontrolden geçti meğerse hareketli sperm sayısı azmış ilaca başladı her ay azda olsa umudum olurdu ama şimdi hiç ama hiç umudum yokk malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…