hamileyim hissediyorum :))

ofisdn çknca eve gdrkn test alcm kanıma girdnz varsa çıkar snrm :))) evdn sonucu yaazrm dua edn bna :))))

hamiş değilim ( hiçbişe çıkmadı ama yani idrrara sıkışık değildm ( baksnzza adet olana kdr umutluyum :)) ne bu azim :))

benim idrar testlerim pozitif ama bugün kan testi verdin 0.2 çıktı neden?adetim de 3 gün gecikti.

bende yaşadım aynısını ama adetme 10 gün kala ..çift çizgi ama kanda 0.1

.şuandada pek umtlu değilm bakalm adet olmdğm sürece umtluym....

tatlım dr.muayenesne gtsn varsa görünür..bazen böyle şeyler oluyo ...testlerde çıkmyo ama kese görnyo ...

bnde aynı şeyleri yaşıyrm bnmde sınav var ve yarn evllk yıldönümümz

allahım ne garip şeylermiş bunlar böyle ya.benim hiç bi işim dogru dürüst olmadı ki zaten sıkıntı sıkıntı sıkıntı.bu hafta sonu sınavda var.ders mi çalışıyım bunla mı ugraşıyım anlamadım ki.neyse sagol cvp verdiin için.

bnde aynı şeyleri yaşıyrm bnmde sınav var ve yarn evllk yıldönümümz .....................

canım inşallah hamilesindir hayırlısı olsun hakkında hatta hakkımızda buarada ben hiç hamileymişim gibi hissedemiyorum bile o bile bir erdem inan banaaaaaarabbim banada sanada tüm isteyenlerede versin....buarada avatarında kız bebiş var kızın var galiba Allah bağışlasın yine varmış birtane canım biz napalım bir tane bile yokhayırlısını ver mevlam hepimize...

teşekkr ederm cnm hayırlsı olsn diyrm evt bi kızım var 5 yaşnda ..rabbim herkese nasip etsin...
dilerm sende hamşsndr

ofisdn çknca eve gdrkn test alcm kanıma girdnz varsa çıkar snrm :))) evdn sonucu yaazrm dua edn bna :))))

sabah yap evet... birde kaç gün geçti adetin bazı kişilerde hemen çıkmıyormuş... ayrıca bu ay bebiş yoksada çok üzülme... ay dediğin neki zaten hemen geçiyor diğer ay olur bu ay yoksa :)

sabah yap evet... birde kaç gün geçti adetin bazı kişilerde hemen çıkmıyormuş... ayrıca bu ay bebiş yoksada çok üzülme... ay dediğin neki zaten hemen geçiyor diğer ay olur bu ay yoksa :)

dünkü yaptğm test saatler snra silik çizgi olmuş :)) bi anlamı yok blyrm
sbh yaptığm testte bişe çıkmadı:)) akşam eve gittğimde silik çizgi görürsem şaşrmam artık :))
ben normal olan bişy yaşamyrm :)) bi gün geçti 4 e kdr hastalanmzsm eğer dr randevm var :)

herkese teşekkür ederim..

beni normal bişe bulmz akşamki testim sonradan silik çizgi çıkmış :)) sbh yaptığm tek çizgiydi :)) sabha yaptığmda akşam eve gidene kadr silik bi çizgi oluşr snrm:))

beni normal bişe bulmz akşamki testim sonradan silik çizgi çıkmış :)) sbh yaptığm tek çizgiydi :)) sabha yaptığmda akşam eve gidene kadr silik bi çizgi oluşr snrm:))

Geç döllenme falan olmuştur inşallah tatlım da
kanda çıkar sürpriz yapar bebişş sana

Geç döllenme falan olmuştur inşallah tatlım da
kanda çıkar sürpriz yapar bebişş sana

cnm inşallah yani silik çıktı ama saatler sonra :)) çok fena kasıklarmda ağrılar oluyo akıntımda var çok akıntıdan hasta oldm dyrm wcye gdyrm bişe yok anlamdm gitti ( dr randvm yarına ertelendi ( dr doğumu varmış ( darısı bize olsun :)))) adet olmzsm yarın bakalım ))))

buarada ateşimde 38 e kdr çıkdı:)) düşmesi gerek adet olcksm blmyrm ( karmakarışık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…