Hamileyim hamile hamile!!

tebrik ederim canım allah kucağına aldığın günleride göstersin sağ sağlim inşallah hepimize

Canım tebrik ederim. Allah bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip etsin.

Çok kırıldım...çok kırıldım....

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sizlere tavsiyem bebek fikrini kafanızdan atmaya çalışın düşünmeyin.Bende 4 ay önce kist oluşmuştu sanırım yumurtam çatlamamış kiste dönüşmüş.Geçen ay doğum kontrol hapı kullandım ama erimedi biraz küçüldü bende kullanmayı bıraktım ve bu ayda o yüzden hiç umudum yoktu.Her ay yumurtlama günlerini takip ederdim bu ay hiç takip etmedim hatta 1 veya 2 kere ancak oldu o yüzden hiç beklemiyordum.Demekki stresten olmuyormuş.Nasıl yaparsınız bilmiyorum ama sakin olmaya çalışın mutlaka olacakyerimseniben

hayırlı olsun canım allah sağlıcakla kucağına almayıoda nasip etsin..

Arkadaşlar kan testim 198 çıktı dr. 2 haftalık dedi kesem çok küçük tam göremedi.C.tesi tekrar test yaptıracağım inşallah değerim katlar.O kadar mutluyum ki allah herkese nasip etsin arkadaşlar:sm_cool:

hayirli olsun cnm tebrik ederim allah tamamini erdirir isallahhhh darisi tum olmayanlara

hayırlı olsun canım allahım saglıklı ve sorunsuz bir gebelik nasip etsin inş.amiiin

tebrikler..
rabbim sag salim kucagina aldigin günleride göstersin

canımm tebrikk ederim Allah tamamına erdirsin sağlıcakla inşallahh...

Tebrik mesajlarınız,iyi dilekleriniz beni çok mutlu etti hepinize tekrar tekrar teşekkürler.:enbuyukkk:

Son düzenleme:
canım tebrıkler cok guzel bır duygu ve heycanlı bende bır hafta oldu ögrenelı allah kucagımızada almak nasıp etsın butun ısteyenlere versın...

canım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin darısı bizlerin başına inşallah...

canım tebrıkler cok guzel bır duygu ve heycanlı bende bır hafta oldu ögrenelı allah kucagımızada almak nasıp etsın butun ısteyenlere versın...

Senide tebrik ederim canım seninki kaç haftalık ve değerin kaçtı öğrenebilirmiyim.

tebrik ederim,Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş

hayırlı olsun arkadasım allah tamamına erdirsin darısı isteyeyenlerin ve benim basımaaaa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…