Hamileyim hamile hamile!!

tebrikler güzelim allah tamamına erdirsin inşallah herşey gönlünce olur

tebrikler arkadaşım Rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin bebişin sana ve eşine hayırlı olsun
darısı diğer isteyen dileyen arkadaşlarımın başına inşallah :Saruboceq:a.s.

ne mutlu sana tatlım.. babayıda senide tebrik ederim... rabbim sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....darısı tüm bebek hasretiyle yanıp tutuşanların başına....

Tebrikler kuzeydeniz,gözün aydın cnm,Allah kucağına almayı nasip eder inş.:nazar::nazar:

tebrik ederim canim allah saglicakla kucagina almayida nasip etsin insallah isteyen herkese versin rabbim.

tebriklerrr.. Rabbim sağlikli bir gebelik nasip edip kucağind agörmeyi nasip etsin canim.. çok güzel bir duygu.. Isteyen herkse de yaşatsin bu duyguyu amin..

tebrik ederim canım rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin aminnn darısı bizim başımıza inşallah

Allah hayırlıısıyla tamamına erdirsin inşallah. Gözünüz aydın. Sağlıklı sıhhatli uzun ömürlü hayırlı bir evlat olu inşallah

Arkadaşlar kan testim 198 çıktı dr. 2 haftalık dedi kesem çok küçük tam göremedi.C.tesi tekrar test yaptıracağım inşallah değerim katlar.O kadar mutluyum ki allah herkese nasip etsin arkadaşlar:sm_cool:

kuzeydeniz çok sevindim ne güzel bu aralar hamiş kalan arkadaşlarımız çoğaldı Allah isteyen herkese nasip etsin sana da bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Arkadaşlar değerim 2300 olmuş.Çarşamba günü 198 di 11 kat artmış sizce normal mi?Lütfen cevaplarınızı bekliyorum.Kesemde karnımdan görünmedi haftaya görülürmüş.

Arkadaşlar değerim 2300 olmuş.Çarşamba günü 198 di 11 kat artmış sizce normal mi?Lütfen cevaplarınızı bekliyorum.Kesemde karnımdan görünmedi haftaya görülürmüş.

merhaba kuzeydeniz,
oncelikle seni kutlarim. hayirlisiyla bebislerimizi kucagimiza aliriz. bende yeni hamileyim. ilk testimde 52 cikmisti hatta cok uzulmustum dusuk diye. cunku ilk hamileligimde kimyasal gebelik olup dusuk ile sonuclanmisti. ilk testti sali gunu yaptim ama doktora ancak pazartesi gidebilmistim. o gun artti mi diye doktor bir daha yaptirdi. ve 1151 cikti. doktor 500 civari ciksa iyidir demisti ama 22 kat artmis. doktor cok iyi dedi. zaten o testten bir hafta sonrada keseyi gorduk. bence endiselenme keseyi gormeyi bekle. bende acaba mol gebelik mi de boyle artiyor demistim. ama ultrasonda gayet saglikli gorunuyor.

iyi gunler, hamileligim tadini cikart...:emir_bebek:

merhaba kuzeydeniz,
oncelikle seni kutlarim. hayirlisiyla bebislerimizi kucagimiza aliriz. bende yeni hamileyim. ilk testimde 52 cikmisti hatta cok uzulmustum dusuk diye. cunku ilk hamileligimde kimyasal gebelik olup dusuk ile sonuclanmisti. ilk testti sali gunu yaptim ama doktora ancak pazartesi gidebilmistim. o gun artti mi diye doktor bir daha yaptirdi. ve 1151 cikti. doktor 500 civari ciksa iyidir demisti ama 22 kat artmis. doktor cok iyi dedi. zaten o testten bir hafta sonrada keseyi gorduk. bence endiselenme keseyi gormeyi bekle. bende acaba mol gebelik mi de boyle artiyor demistim. ama ultrasonda gayet saglikli gorunuyor.

iyi gunler, hamileligim tadini cikart...:emir_bebek:

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattın.Haftaya görürüm inşallah bende.Senide çok tebrik ederim inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini sevgiler.

tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.allah analı babalı sağklı büyütsün ve isteyen herkese en kısa zamanda nasip etmesi dileğğiyle..
ne zamandır istiyordun .

tebrik ederim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.allah analı babalı sağklı büyütsün ve isteyen herkese en kısa zamanda nasip etmesi dileğğiyle..
ne zamandır istiyordun .

Teşekkür ederim canım.Aslında 1 yıldır istiyordum ama 4 ayı rahimde yara tedavisiyle geçti,1 ay antibiyotik içtiğim için korundum,geçen ayda kist oluştuğu için doğum kontrol hapı kullandım sonrada hamile kaldım.Yani 6.ayımda hamile kalmış oldum.Allah isteyen herkese nasip etsin.

canım tebrik ederim ben ilk 3 ay inanılmaz bulantılar yaşadım inşallah bulantısız bir gebelik geçirirsin allah bebişini kucağına almayı nasip etsin tüm hamilelerin sağlıkla .......

canım tebrik ederim ben ilk 3 ay inanılmaz bulantılar yaşadım inşallah bulantısız bir gebelik geçirirsin allah bebişini kucağına almayı nasip etsin tüm hamilelerin sağlıkla .......

Teşekkür ederim canım inşallah sende sağlıkla kavuşursun bebeğine.

X