Hamileyim galibaaaa

mbna

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2023
171
27
20
Merhaba kızlar hemen konuya gireyim cumartesi günü erken gebelik testi yaptım dikkatli bakmadın biraktim pazar günü akşam silik ikinci çizgi vardı sonra bidaha pazar akşamı yaptım hafif gölge gibi ikinci çizgi vardı sabah uyandigimda oda biraz belliydi ve bu gün sabah tekrar ilk idrarla yaptım oda ilk gölge gibiydi sonra biraz netleşti 3 ünde de aynısı çıkınca hamile ola bilirmiyim diye düşündüm bide 10 gün oldu eşimle beraber ligimiz lütfen biri yazabilirmi

Yaaa öyle mi dersiniz inşallah öyle yapacam kuruma çizgisi olmasından da korkuyorum ama 3 ünde de oluştu ilk gölge gibiydi bı kaç saat sonra biraz belli oluyor
Yeni olduğu için öyle benim ilk yaptığım test yarım saat sonra silik çıktı kuruma çizgisidir dedim yine de yaptım ertesi gün o da öyle çıktı sonra kan verdim 12. Gün 400 falan çıktı içini ferah tut

Yaaa hamilesiniz şimdi yani ay darısı bana içimi ferahlatiniz teşekkürler benimde ilk öyle yok gibi bir şey sonra dan belli oldu

Yaaa hamilesiniz şimdi yani ay darısı bana içimi ferahlatiniz teşekkürler benimde ilk öyle yok gibi bir şey sonra dan belli oldu
4 - 5 tane test yaptım hep silikti kandan önce yine yaptım daha belirgindi erken gebelik testi almıştım onda daha net çıkar. Evet hamileyim inşallah senin de vardır canım

merhaba sonucunuz ne oldu acaba

Testin azizligine ugradim canım yalancı pozitif hatta daha sonra iki çizgi de çok koyu bir sekilde çıktı ama kan negatif çıktı ama hayla adet olmadim
Adetiniz kaç gün geçti acaba bende 8. Gündeyim testler sonradan çizgi görünüyor ama bilemiyorum nasıl olacak kana da gitmedim

Adetiniz kaç gün geçti acaba bende 8. Gündeyim testler sonradan çizgi görünüyor ama bilemiyorum nasıl olacak kana da gitmedim
Benim adetim düzensiz doktorum adetin 1inci gününden say 40 gün olunca adet söktürücü kulan dedi bana 22 temmuz da adet olmuştum dün 40 gün oldu yarın ilacımı Alip başlayacam yani inşallah sende vardır resmini ata bilirmisin varsa kuruma çizgisi de ola bilir ben resmini atayım benimkini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…