hamileyim galiba

dilek86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2007
297
1
38
slm kizlar bu gun yeni dogum yapmis arkadasima gitti onda hamilelik testi varmis al yaparsin dedi bende eve geldim hemen yaptim iki cizgi cikti ama bir tanesi cok belirgin bir tanesi az beligin renksiz ama bakinca belli oluyo sizce hamilemiyim yardim bide iki hafta once momgrafio cektidim goguslerimden bisey olurmu

canım 2, çizgi silik bile olsa hamilesin tatlım ama nadirde olsa yanılabiliyo bu testle sen sabah erkenden kan testi yaptır şimdiden tebrikler sağlıklı bi ahmilelik geçirirsin ve bebeğini kucağına alırsın canım

hamişsin kesin 2 hafta önce çektiysen sanmıyorum bişey olmaz ama yinede dr anlatmanda fayda varr hadi vtebriklerrrhihoyyythihoyyyt

tesekur ederim kizlar 2 bucuk yasinda bir kizim var insallah ikinci melegimde yoldadir yarin ilk isim kan tahlili yaptirmak

kizlar ben zayiflama ilacin aliyodum reductil ALLAHIM insallah bisey olmaz yaaaa

cnm gözun aydın benim bebişte henüz iki aylığı geçti.benimde ole belli belirsizdi çizgim ama sonuç pozitif...bi tanede düşüğüm oldu.ama çizginin silik olması henüz çok ufak olduğunu göstreryomuş.ultraonda gozukmeye bılır cnm..hayırlısı olsun bakalım

....ne mutlu sana tatlım....
babayıda senide tebrik ederim.....
RABBİM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....
darısı tüm isteyenlerin başına ...
RABBİM tüm isteyenlere bu duyuyu yaşatsın...
gönlünü ferah tut olmaz bişi hayırlısıyla......

tebrik ederimmm canııım bencede hamilesin eğer silkse daha yenidir umarım sağlıklı bi hamilelik geçirir bebeğine sağ sağlim kavuşursun...

canım meraklandım kan testi yaptır biran önce bhcg benimkide adetimin 7 gün geçtiğinde bakmıştım 430 cıktı kantestinin sonucunu söyle tamam haber bekliyorum hayırlı haberler insallah

Tebrikler canım. :hooray: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. :Saruboceq:

1444.jpg

kizlar bu sabah adet olmusum yani hamile degilmisim test yanilti beni ama cok uzuldum kendimi baya kaptirmistim anne olmaya ikincide olsa insan cok heycanlaniyo ama hamile degilim kismet degilmis

X