Hamileyim galiba kızlar inanamıyorum !!?

Wanniya

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
701
290
İşten gelirken test alayım dedim en iyi markadan aldım 2.dak da böyle direk size attım bayılıcam şimdi

Eklentiler

• IMG_0441.jpeg
    55,3 KB · Görüntüleme: 292
Çizgiyi gördüm ama erken gebelik testleri yanıltıcı olabiliyor laboquickin kaset testi HCG 7 8 Ken bile algılıyor bulabilirsen ondan yap

Çizgiyi gördüm ama erken gebelik testleri yanıltıcı olabiliyor laboquickin kaset testi HCG 7 8 Ken bile algılıyor bulabilirsen ondan yap
Prodictor early aldım

Eklentiler

• IMG_0443.jpeg
    28,6 KB · Görüntüleme: 259
  • IMG_0443.jpeg
    28,6 KB · Görüntüleme: 227
Hemen çıktıysa bence hamilesiniz. Benim ilk yaptığım test negatif gibi çıktı. 10 dk sonra felan silik çizgi olmuş. Kuruma çizgisidir dedim. Ertesi gün tekrar yaptım. Hemen çıktı

Eklentiler

• 13E29BA3-169F-41EC-9E7F-6622836C1B41.jpeg
    65,6 KB · Görüntüleme: 237
Tebrikler canım yüksek ihtimal hamilesin bir testle daha teyit edersen iyi olur hayırlı olsun
Ay valla ucuz alcaktım iki tane kadın bundan al daha net sonuç alırsın dedi dün de yaptım 30 dk içinde çıktı kasette bu anında çıkmaya başladı 2. Dk da daha belirgin oldu kokulardan tiksiniyordum ama psikolojiktir diyordum midem bulanıyordu son zamanlar hafif de

Hemen çıktıysa bence hamilesiniz. Benim ilk yaptığım test negatif gibi çıktı. 10 dk sonra felan silik çizgi olmuş. Kuruma çizgisidir dedim. Ertesi gün tekrar yaptım. Hemen çıktı
Ya dün kaset yaptım var diye 30 dk da çıktı çok çok silik işten gelirken alayım dedim hatta eczacı ablaya dedim ki bana mu denk geliyor bu çizikler abla dedim ilk 30 dk da çıktı o zaman olabilir en iyisini al dedi hemen çizgi oldu iki dk da gözle net görüldü şimdi daha pembe oldu ben inanamıyorum

Kuruma da olabilir dünki ama bence değildir yarım saatte kuruma olmuyo tebrikler canım çok yeni yüksek ihtimal kan ver istersen

Hayırlı olsun İnşaAllah

Kuruma da olabilir dünki ama bence değildir yarım saatte kuruma olmuyo tebrikler canım çok yeni yüksek ihtimal kan ver istersen
Evet ama bunun kuruma olması imkansız hemen çıktı dünkü kaset test idi 30 dk da . Eşim şimdi inanmıyor silik olunca olmuyo diyor ben hüsrana uğramıcam diyo deliller ile gel diyo

Evet ama bunun kuruma olması imkansız hemen çıktı dünkü kaset test idi 30 dk da . Eşim şimdi inanmıyor silik olunca olmuyo diyor ben hüsrana uğramıcam diyo deliller ile gel diyo
Gebelik testi silikte olsa hamilelik anlamına gelir merak etmeyin sadece çok yeni şu an kan verin kesin olsun

Tebrik ederimm 2. Dk da cıkan çizgi yalancı olamaz bence. Kan verin sonucu da bizle paylaşın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…