hamileyim bende

E

EU3

Ziyaretçi
1 yıl tedavi gördükten sonra hamileyim işte bendeeeeeeeeeeeeeeeeee. hemde inanamayacaksınız ama soğan suyu sayesinde.herkes denesin gerçekten oluyor:içelim::içelihttp://www.kadinlarkulubu.com/images/eski_kk2/beer.gif
:içelim:m::içelim::içelim:

tebrikler canım rabbim tamamına erdirsin inşallah...

cnm gözün aydın saglıkla gelsin inşallah.sogan suyu demişsin bir yıl ne tedavisi gördün belli bir rahatszlıgın varmıyıdı ve sogan suyunu ne için içtin...

sğan kürü sayesindemi çok ilginç :) ama sonuç önemli..
Allah kucağına almayı nasip etsin.. Gözünüz aydın.. a.s.

tebrik ederim a.s.
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin a.s.

Tebriklerr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh...

Yüce Rabbim vereceği zamanı bilir, soğan kürü yada başka bir neden bir yerde vesiledir...

Gözün aydın, tebrikler...

Allah isteyen herkese nasip etsin.... Aminnnn.....

Mevla verecekse herşey vesiledir arkadaşım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin

tebrıkler!..
Rabbım sagsalım kucagına almayı nasıp etsın :Saruboceq:

öncelikle tebrik ederim seni allah kucagına almanı nasip etsin mutlu bir hamilelik geçirirsin inşallah canım sogan suyunu nasıl uyguladın banada arkadaşım söyledi ama üstünde durmamıştım anlatırmısın.

tebrıkler canım bende dusunuyodum sogan suyunu deneyecem sagol kaydirigubbakcemile5

tebrikler canım..rabbim hayırlıca kucağına almayı nasip etsin..amiiinnn

1 yıl tedavi gördükten sonra hamileyim işte bendeeeeeeeeeeeeeeeeee. hemde inanamayacaksınız ama soğan suyu sayesinde.herkes denesin gerçekten oluyor:içelim::içelihttp://www.kadinlarkulubu.com/images/eski_kk2/beer.gif
:içelim:m::içelim::içelim:

merhaba arkadaşım öncelikle tebrik ederim bende soğan suyu içtim sen soğan suyunu içtikten sonra regl oldun mu yoksa hemen hamiş mi kaldın eğer regl olduysa anormallik oldu mu az mı geldi çok mu ben de bir takım değişiklikler oldu da o yüzden cevap yazarsan çok sevinirim

tebrikler.rabbim kucağınada almayı nasip etsin. Darısı başımıza.

Tebrik ederim canım. Allah kucağına almayı nasip etsin.Darısı başımıza.

canımm tebrik ederimmm neydi problemin ne tedavisi gördün yazarmısınnn???

....ne mutlu sana tatlım....
babayıda senide tebrik ederim.....sabrın sonu selamet....
RABBİM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....
darısı tüm isteyenlerin başına ...
RABBİM tüm isteyenlere bu duyuyu yaşatsın...

X