hamileyim ama

benim 6. haftada kese aynı boyutta kaldığını ve bebek oluşmadığını gördü ....
sonra zaten o gün akşamı kanamam başladı...
yani bunlar 6. hafta içinde oldu....
bide benim son adet tarihime göre 8 haftalıktı...
ama kese azda olsa gelişse bi umut vardı...
ama hiç gelişmemiş...

6 haftalıkken çok net keseyi gördük ölçtü dr zaten 2 hafta kendileri koyyo bende öyle hesaplıyom 11 aralık adet günümdü 8.ci haftada kesenin içini göremedi kalp atışıda duyulmadı anlam veremiyorum bi hafta sona gel dedi yani cuma büyük gün sancın nasıldı süreklimi aradamı

çok geçmiş olsun canım, Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın.
umarım asel de sende en kısa zamanda sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi...

asel cım cnm inşallh mınıktır daha gec dollenmedır buyuk ıhtımalle...benımde ole olmustu..ılk gıttımızde 7 haftalıktı ama gozukmedı 2 hafta sonra dr daydık gene ve gorduk bebişimizide kesemızıde..ama o 2 hafta bana gecmek bılmedı...nette arastırmaktan kafayı yemıştım bılırım tatlım içini kemiren kurdu...hadı hayırlısı içini rahat tut dıcem ama ınsan genede tedırgın oluo işte...
ozgecım inşallah en kısa zamanda sanada saglıklı bı gebelık nasıp eder Allahım...

ay canım inşaallah güççüktürde ondan görmemiştir bi hafta sona gel dedi ama geçmiyo aklıma herşey geliyo iyide kötüde hele bide sancı olunca tamam bitti diyom hayırlısı ve saglıklısı

Canim insallah bebegin yerindedir arkadasimin da oyle olmustu gec gorundu embriyo az kalsin aliyorlardi.ama bir dahakine hem gorundu hem kalbi duyuldu.

canım arkadaşımın bebeğinde oldu aynı şey tam kürtaja gideken son bi gece daha beklemek için yalvardı dr 1 gece 1 gün derken artık mecburi dedi dr ama ne olsa beğenirsin bizim sıpa son ana kadar duyurmadı sesini ama sanırım son anada bizimle kalmayı tercih etti ve gümbür gümbür inletti odayı kalp atışıyla biz göremedik kalp atışı yok fln derken bizim kuzucuk bize sürpriz hazırlıomuş o gün kadar mutlu olduumu bimem umudunu yitirme

ay allahım ne güzel ya bende mucize istiyorum :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…