hamileyim ama

asel06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2008
358
2
49
8 haftalık hamileyim ama kese gözüküyo içi gözükmüyokalpatışıda duyulmuyo bi hafta sonatekrar bakacaz böyle olan varmı aranızda

arkadaşım bende dün bu üzücü haberi aldım...
son adet tarihimie göre 8 haftalık hamileyim ama geç döllenme olduğu için 6 haftalık demişti doktor ...
dün çok sancım vardı aynı adet olcam gibi...
gittik doktora kese gözüktü ama içi boşşş...
dün geceden itibarende hastalandım koğkoyu kırmızı parçalar geliyo...
benim sonuç hüsran yani...
ama doktor banada genede bi 10gün bekleyelim dedi...
ama ben umutsuzum...
sende anlat biraz cnm nasıl durum??

özge yani 8hafta az degil gözükesilazımdı ben umutluyum sende umutlu ol beklicez yapacak bişi yok herşey gönlümüze göre olsun canım

cnm değerime bakmadı doktor...
ama bu sabah ağrıyla beraber kanamam geldi...
hemde simsiyah parça parça ...
benim umudum bitti....
inşallah senin olur cnm...
kanamam bitince doktor gel hemen dedi bakalım...
parça kalmışmı diye...
umarım kalmazda kürtaj olmam....

bunla geçmiş olsun saglıklı olsaydıdogardı demeksaglıksız daha iyisine canım üzme canını

canım benim arkadaşımın öyleydi kese var ama kalp atışı yoktu 2 hafta müddet vermişti...
ve sonuç şuan 7 aylık çok tatlı kızı varrrr..
o yüsden sakın moralini bozma dua et inş bebeğin sana sımsıkı tutunmuşturr...

cnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm delikafadulden cokkkkkkk sevindim hamile olmanaa yeni öğrendim gözün aydın kutlarım seni sonunda basardın :sm_cool: inşallahh hiçbi sorun cıkmazda bebişini kucagına da alırsın haberdar et benide öptm cnm bnmmmmm :lepi: :teytey:

tuhaf hamile kaldım bi gün tarçınlı ballı sakız çignedim bi gün civanperçemli çay içtim bi gün sogan suyu içtim yani düzenli bişi yapmadım mevla ol deyince oluyomuş ha bide 7 yaşındaki oglum dua etti gerçekten isteyerek ama dr göremiyo bebegi kalp atışını 2 aylık oldu gözükmezmi

bide adet döneminde antibiyotik kullanmak zorunda kalmıştım 5 yada 6 günlük valla hangisinden bilemiyom sen seç xmoyem

8 haftalık hamileyim ama kese gözüküyo içi gözükmüyokalpatışıda duyulmuyo bi hafta sonatekrar bakacaz böyle olan varmı aranızda

merhaba 1 hafta once bende senınle aynı durumdaydım ve cok uzulmustum.sonra baska bı doktora gıtıım.ama 4 boyutlu ultrasonu olan bı doktora...ve... duyuldu.allahıma bınlerce sukurler olsun. bu gıbı durumlarda ultrason cıhazının hassasıyetı cok onemlı oluyo.eger eskıyse gostermıyo ayrıntıları.eger bulundugun yerde 4 boyutlu ultrasonu olan bı doktor varsa hemen ona gıt bence. tum ayrıntılarıyla gozukuyo...ınsallah guzel haberlerınıde yaz bıze sonra...

aslında 4 boyutluya girmeyi düşündüm ama peşpeşe ultrason bebege zarar verir diye gidemedim bir hafta içinde 3 kere ultrasona girmiş olurum o zaman göze alamadım beklemek daha dogru geldi alıştım zaten beklemeye 3 senem bitti sgl bilgin için cumaya sonuç belli olur

aslında 4 boyutluya girmeyi düşündüm ama peşpeşe ultrason bebege zarar verir diye gidemedim bir hafta içinde 3 kere ultrasona girmiş olurum o zaman göze alamadım beklemek daha dogru geldi alıştım zaten beklemeye 3 senem bitti sgl bilgin için cumaya sonuç belli olur

cnm merhaba ben pazar günü keseyi düşürdüm...
dünde kalan parçaları temizlemek için kürtaja aldılar...
şuan Allaha şükür iyiyim ama çok psikolojim bozuldu...
dün benimle aynı olayı yaşayan 2 kişi daha vardı...
oluyor yani böyle şeyler....
toparlanmaya çalışıyorum...

bunla geçmiş olsun canımm inş daha saglıklı bebişlere olsun illaki üzülüyo insan ama çokta kaptırma kendini emi saglıksız bebek düşer mevlam öyle ayarlamışki hamdolsun

tam olarak ne zaman başladı yani kaç haftalıktı benim 9 haftalık oldu

bende kendimi hep öyle avutuyorum zaten ...
saol cnm... Allah razı olsun..
sende durumundan haberdar et...
inşallah bebişin sana sıkı sıkı tutunmuştur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…