Hamileyim ama su içemiyorum

arkadaslarr coookkk kotuyum siz sumadiginiz icin sanirim su icemiyorsunuz ama benim icim yaniyorrr susuzlukdan dudaklarim catim catladiii..... susuzlukdan agliyorumnmm ama midem bulaniyor diyeee icemiyorum.. allahimmm isyan ediyorumm sonra onada pisman oluyorumm.. depresyona giricem diyeee cookk korkuyorumm... nolurr bunun caresini bilen biri cevap yazsinnnn

turşu ve tuz tüketerek su içmeye çalışırsanız vücudunuz kaybedilen su miktarını telafi eder ancak ve ek su kalmaz vücudunuza bununda bebeğinize yararı olmaz susamadan içmek önemli olan.. Ben henüz hamile değilim ama yarım lt pet şişeyi yanıma alıyorum azar azar içiyorum yine de az içiyorum ama fazlalaştırıyorum her geçen gün...

arkadaslarr coookkk kotuyum siz sumadiginiz icin sanirim su icemiyorsunuz ama benim icim yaniyorrr susuzlukdan dudaklarim catim catladiii..... susuzlukdan agliyorumnmm ama midem bulaniyor diyeee icemiyorum.. allahimmm isyan ediyorumm sonra onada pisman oluyorumm.. depresyona giricem diyeee cookk korkuyorumm... nolurr bunun caresini bilen biri cevap yazsinnnn

slm canım bende şuan aynen senin gibiyim içim yanıyo suya öyle bi bakıyorumki ama içemiyorum soğuk soğuk sulu meyveler yemek istiyorum yiyemiyorum bulantılarım fena zaten az yiyorum bide su içsem hemen çıkartıyorum senin geçtim 15 haftalık olmuşun

ahh ahhh birde bana sor o günleri.
resmen sudan sıvıdan tiksindim hamileliğimin ilk haftalarında..
mide bulantısıyla lavoboya koşardım çeşmeden su aktıkça öğürürdüm..
kabus günlerdi...
su tüketemediğim için karaciğer emzimlerinde problem çıkmıştı.
ama ben gerçekten klinik vakkaydım zor bir ilk dönem geçiridm...
sonra bulantılarım geçti gitti.
bak şimdi 19 haftalık olucam su içebiliyorum.
emin ol seninde bulantıların geçince suyu tüketebileceksin canım...
ben ne su ne meyvasuyu ne bişiy sıvı tüketemiyodum düşün..
içim kurumuştu resmen..hatırlamak bile istemiyorum....

Ben su içmeye çok korkar oldum sabahları çok susamış uyanmama rağmen su icemiyorum. Gün boyu modemin bulunmasına sebep oluyor. Yerine ne içebilirim bilgisi olan varmı acaba :KK43:((

Ben su içmeye çok korkar oldum sabahları çok susamış uyanmama rağmen su icemiyorum. Gün boyu modemin bulunmasına sebep oluyor. Yerine ne içebilirim bilgisi olan varmı acaba :KK43:((
Cnm bende senin gibiydim. Cok susayinca soguk bi yudum iciodum kusmamak ama icimi az da olsa rahatlatmak icin. Normalde ise yemek duzenin olsun azar azar sik sik mideye dokunacak herseyden kacin ben 2 3 saatte bi yemek yiyordum yemekle hic sivi alamiyordum ama iki yemek arasi yani 1-1.5 saatte bi iciyodum. Tabi azar azar yarim saatte 1 yada yarim bardak anca ama gunluk ihtiyacimi karsiliyordu. Smdi 18. Haftadayim midem hala hassas eskisi kdr olmasa da ama enazindan yemek yaninda ayran icebiliyorum:) buna sukur

Konunun üstünden uzunca zaman geçmiş acaba su içemeyen annelerimizin bebişleri nasıllar ? Bende 9 haftalık gebeyim ve hiç su içemiyorum doktor başka sıvılar al korkma dese de korkuyorum :KK12::KK12:

Su cok onemli arkadaslar. Zorlayabildiginiz kadar zorlayin kendinizi.
Ilerleyen haftalarda bebek susuz kalmasın aman dikkat.
Ben yazin 3 litre iciyordum en az. simdi ik8.hafta once 2 litreye dusurmusum hemen idrar yollari iltihabi goruldu biraz. suyuda iyi dedi doktorum.ama.daha iyi olabilir dedi. 4 litreye cikardim mecburen

Bende 7 haftalık hamileyim hiç su içemiyorum midemi bulandırıyor çok zorluyorum kendimi 3-4 bardaktan fazlasını içemiyorum :110:ne yapacağım bilmiyorum:KK57:

X