hamileyim ama sevinemiyorum!!!!

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
kanda değerim 159.16 çıktı ama ben bilmeden geçen hafta röntgene girdim ve antibiyotik ilaç kullandım çok korkuyorum dua edin arkadaşlar.:Saruboceq:

kanda değerim 159.16 çıktı ama ben bilmeden geçen hafta röntgene girdim ve antibiyotik ilaç kullandım çok korkuyorum dua edin arkadaşlar.:Saruboceq:

canım hangı antıbıyotıgı kullandın mecbur kalınınca hamıleyken bıle verıyor doktorlar ben suan 7 haftalık hamıleyım ve antıbıyotık kullanıyorum ondan cok korkma

insallah bebegin zarar görmemistir canim icini ferah tut
bu durumu doktoruna söyle onlar gerekli testleri yaparlar
bir arkasaimda aynen olmustu bir sürü ilac aliyordu kendiside zayifti hamile oldugunu 5 aylik olana kadar anlamadi sonuc nur topu gibi oglu oldu

canım inşallah bişey olmaz.hamişken bende antibiyotik kullanmıştım.ama rontgeni bilemiyorum.doktoruna bi danış bence.sağlıcakl al inşallah kucağına.

eğer bunları edetin geçmeden yaptıysan sorun olmaz
edetin geçtikten sonra,çekilen röntgenin,içilen ilaçın vsvsvs nin zararı oluyormuş bacım
bende adetim geçmemişti bilmiyordum hamiş olduğumu grip ilacı içmiştim.1 hafta sonra baktım edetim geçiyor test yaptım pozitif çok ahlandım vahlandım,araştırdım korkacak bişi yok edetiniz geçmediyse sorun değil.eğer adet geçtiyse zararlı olabilir diyor

tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin sıkma canını Allahın izniyle birşeycik olmamıştır bebişine

hayır adetimeçmedi hatta bir hafta vardı ilaçları içtiğimde

ayşegülcüm tebrik ederim canım kucağınada aldığın günleri görürsün inşallah.korma canım bende bilmeden ağrı kesici içmiştim hemde apranax yani kuvvetli bi ağrı kesici.yani allah göstermesinde olacak bişi varsa oluyo canım sen korkma drunla konuş tekrar tebrikler

inşallah bişi olmaz canım
eşimin yengeside demişti bilmeden antibiyotik kullandım diye
bir sorun yoktu bebeğinde
röntgeni bilemiyorum yanız

CANIM BEN röntgeni ARAŞTIRMIŞTIM NEREDEN ÇEKİLDİĞİNE BAĞLI AMA ZARARI ONA GÖRE YANİ...AMA BENİM GÖRÜMCEMİN HAMİLE İKEN BACAĞI KIRILMIŞ VE MECBUREN röntgenE GİRMİŞ AMA HİÇBİŞEY OLMAMIŞ..ALLAH BÜYÜK İÇİNE FERAH TUT.

üzgünüm ama çok iyimser bakamıyorum kendini herşeye yinede hazırla röntgen çok sakıncalıdır hatta gebelik devam etse bile düşüğe neden olabilir hakkında hayırlısı olsun

canım öncelikle tebrikler içine herzaman ferah tut sana bişey söyleyimmi annem kardeşime hamileyken doktoru çocuğun sakat doğacak demiş annemde 9 ay boyunca ağlamış üzülmüş doğduğunda ilk nasıl diye sormuş bütün acılarını unutmuş o an ama allahıma binlerce şükür sağlam doğmuş kardeşim.sen içini herzaman ferah tut sakın bişey olacakmı korkusuna kapılma unutma allahın dediği olur birtanem.bebeğinle birlikte sağlıcakla kal.

canımsın Allah hayırlı etsin sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin Rabbim
korkma güzelim antibiyotik kullanımı pek bi zarar vermez ama röntgeni mutlaka bi dr'a danış ihmal etme henüz çok küçükse Allah'ın izni ile bişey olmaz ama en kısa zamanda dr'a danış canımsına.s.

öncelikle gözün aydin arkadasim ve insallah allahim ona dünyada yiyecek bir risk vermistir ve herseye ragmen sag saglim kucagina alirsin canim tek temmenim budur

arkadaşlar çok sağolun beni birazda olsa rahatlattınız ama şunuda belirtim adetime 1 hafta kala röntgene girdim ve ben çekilmedim sinüzit röntgeniydi yani adetim geçmeden testi yaptım ve öğrendim şuanda olsa olsa 3 buçuk haftalıktır yani daha su allahın izniyle hiçbişey olmıycak allhıma sığınıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…