hamileyim ama sevinemiyorum!!!!

arkadaşlar çok sağolun beni birazda olsa rahatlattınız ama şunuda belirtim adetime 1 hafta kala röntgene girdim ve ben çekilmedim sinüzit röntgeniydi yani adetim geçmeden testi yaptım ve öğrendim şuanda olsa olsa 3 buçuk haftalıktır yani daha su allahın izniyle hiçbişey olmıycak allhıma sığınıyorum.
hiç bişiycik olmamiştir allahin izniyne çünkü bu anlattiklarini adet öncesi yaşamişsin zaten allah korusun kötü bi etkisi olsaydi şimdiye kadar düşük yaşardin.ama gayet iyisin sandiğim kadari ile hep iyi ve sağlikli olursun inşallah bebeğinde sende

ilkönce tebrikler Allah kucağına almayı nasip etsin.
ben bi sitede okumuştum canım
adetin geçmeden içilen ilaclar röntgenler v.s.bebek için ya hep ya hiç kuralı geçerliymiş .ya bebek düşermiş yada sağlıklı bir şekilde devam edermiş hamilelik .

arkadaşlar çok sağolun beni birazda olsa rahatlattınız ama şunuda belirtim adetime 1 hafta kala röntgene girdim ve ben çekilmedim sinüzit röntgeniydi yani adetim geçmeden testi yaptım ve öğrendim şuanda olsa olsa 3 buçuk haftalıktır yani daha su allahın izniyle hiçbişey olmıycak allhıma sığınıyorum.

canım bende sinüzit röntgeni çektirmiştim.bende şüpheleniyordum gebelikten...acaba bişey olurmu falan diye endişelenmiştim.gerçi şu anda bişey yok ama o zaman araştırdım çok bişey olmuyormuş hatta bi sitede doktora bile sordum o da bişey olmayacağını söyledi.sende bi araştır istersen netten...

Canım öncelikle tebrik ederim. İnşallah hiçbir sorun yoktur. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım inşallah. :Saruboceq:

X