Hamileyim ama keseyi bile göremedimYardım:((

Sağol nefisem canım yaa sen nerelerdesin.. Bebişin gelmiyor demek ee sıcacık suyun içinde keyfi yerinde demek:roflol:
Nefisem kızınmı oğlunmu oluyor doğum nezaman:uhm:
Ben keseyi göremeyince çok üzüldüm canım sende görememişsin 5 haftalıkken burda herkez sağolsun beni rahatlattılar canım şimid salı gününü iple çekiyorum:sm_cool:a.s.

slm arkadaşlar dr gittim ama bebeiğim kalbi atmıyormuş 8+4 günlük ama beni bıraktı şimdii düşmesini bekliyorum düşmezse 1 hafta sonra kürtaj ne yapacağım bilmiyorum allah sizin meleklerinize sağlık ve uzun bi hayat nasip etsin ben çok kötüyüm bebeğimi büyütemedim

Çok üzüldm arkadakışım.. İnşallah en kısa zamanda atlatırsın Allah hakkımızda hayırlısını versin... Bizlerin ne olcağı bilinmez bebğime kavuşabilirimde yeniden kaybedebilirimde sanırım bende umudumu kaybediyorum çünki bugün hiç iyi değilimsenağlama
Allah sabır versin canım çok yıpratma kendini...

evet canim keyfi yerinde,cikmak isdemiyor,kerata.oglum olucak,40 hafdam yarin doluyor,ama pekde doguracak gibi gözukmuyorum agri sizi yok,biraz gec gelecek beyfendi heralde,neyse saglicakla gelsinde önemi yok ne zaman gelecegin,canim keseyi göreceginden eminim pozitif dusunki pozitif olsun evet bende 6 hafdalikken görmusdum bu seferde kesenin icindeki embriyoyu görmemisdim ,onuda 7 hafdalik olunca görmusdu doktorum,eminim gecde olsa ,sende göreceksin panik yapma canim insallah hersey isdedigin gibi olur:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…