hamileyim ama bulantım olmuyor

bynkutluay

YaHalıkYaBariYaMusavvir
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
11.950
7
9 haftalık hamileyim şükürler olsun ama bulantım olmuyor bulantım olmaması anormal bişey mi korkmayabaşladımm
ve ben bebeğimi hissetmiyorum korkmalı mıyım

iyi işte ne güzel her hamilelikte bulantı olacak diye birşey yok bebeğini hissetmemen normal daha çok erken 4. aydan sonra hissetmeye başlarsın

9 haftalık hamileyim şükürler olsun ama bulantım olmuyor bulantım olmaması anormal bişey mi korkmayabaşladımm

canım hayırlı olsun. bende 9 haftalık hamileyim hemen hemen gün aşırı kusuyorum mide bulantılarımda var. ama senin ve benim bünyem çok farklı olduğu için sende hiçbir zaman bulantı olmayabilir. benim en yakın arkadaşım hamileliğinde 1 gün dahi kusmadı ama sağlıklı bir hamilelik geçirdi. sakın kafana takma canım. zaten doktorunda bilgisini verecek çok normal birşey....
bu arada 4. aydan sonra hissetmeye başlayacaksın daha erken

kişiden kişiye değişir
bence şükret miden bile bulanmıyorsa
ben neler çektim kusmaktan ölüyordum su bile içemiyordum
bebeğini hissetmeye gelince daha çok küçük hissetmemen normal

slm ben de hamile değilim ama bulantılarım var
çatlama iğnesinden 18 gün sonra adet oldum ama çok yoğun değildi sabah ve öğleden sonra aşırımide bulantısı var

iyi işte ne güzel her hamilelikte bulantı olacak diye birşey yok bebeğini hissetmemen normal daha çok erken 4. aydan sonra hissetmeye başlarsın
çok rahatım kafama takılmaya başladıı aşırı yiyorum canım ya anormallikten korktum
teşekkür ederim canım Allah razı olsun bende hiç kusmadım şimdiye kadarr arada bi karnım ağrıyo o kadarr
kişiden kişiye değişir
bence şükret miden bile bulanmıyorsa
ben neler çektim kusmaktan ölüyordum su bile içemiyordum
bebeğini hissetmeye gelince daha çok küçük hissetmemen normal
canım ya çok teşşekkür ederim walla içimi rahatlattınızz bebeğime bişey olmasından korkuyordumm
slm ben de hamile değilim ama bulantılarım var
çatlama iğnesinden 18 gün sonra adet oldum ama çok yoğun değildi sabah ve öğleden sonra aşırımide bulantısı var

slm canım inşalahh bebeğin en kısa zamanda seninle olur bütün isteyenherkese nasib etsin Rabbim bu duyguyuu

kıslarr inşalahh hepimizde sağlıklı sıhhatli alırız bebeklerimzi kucağımıza

ya bende 5+3 günlük hamileyim hafif hafif bulantı oluyo ama kusma falan yok bende çok endişeliyim inan inş hakkımızda hayırlı olur

kıslar birde başka topiklerde okumuştum dr lar mide bulantısının iyi olduğunu söylüyorlarmış bebek daha iyi tutunurmuş

ya bende 5+3 günlük hamileyim hafif hafif bulantı oluyo ama kusma falan yok bende çok endişeliyim inan inş hakkımızda hayırlı olur

canım tebrik ederimm inşalah hayırlıyla alırız kucağımıza inşalahh canım hayırlısı olsunn
çok korluyorum bişey olacak die 2 sene çektim ben bu özlemi Rabbim hepimizin meleklerini korusun

tatlım hayırlı olsun çok sevindim hiç haberim olmadı gözünaydın
herkesde bulantı olmuyo canım korkma bence .
tekrardan tebrikler canım opuyorumnanaktan

sorma canım ya aynen üstelik benim ilkinin kalp atışı durduğu için aldırmak zorunda kalıdım 5 ay aradan sonra yine hamileyim bakalım inşallah bu sefer olcek:)

tatlım hayırlı olsun çok sevindim hiç haberim olmadı gözünaydın
herkesde bulantı olmuyo canım korkma bence .
tekrardan tebrikler canım opuyorumnanaktan
sağol canım Allah razı olsunndarısı başınıza inşalahhhhhhhhh
walla tatlım içim rahatladıı
sorma canım ya aynen üstelik benim ilkinin kalp atışı durduğu için aldırmak zorunda kalıdım 5 ay aradan sonra yine hamileyim bakalım inşallah bu sefer olcek:)

canım inşalahh bida böle bişey yaşamıcan hayırlısıyla alcan bebeğini kucağına

sağol canım Allah razı olsunndarısı başınıza inşalahhhhhhhhh
walla tatlım içim rahatladıı

canım inşalahh bida böle bişey yaşamıcan hayırlısıyla alcan bebeğini kucağına

canım yaa nasıl sevindim yaa .inşallah canım dua et bizde hayırlısıyla hamiş kalalım
buarada yaptığın bişey varmıydı kür filan ?
sağlıkla kucağına al canım .endişe etme bence rahat ol hamişliğinin tadını çıkar bitanem

annem bana hamileyken hiç bulantısı olmamaış gayet de iyi tutunmuşum ki dünyadayım o yüzden hiç takma keyfine bak işte hasta olup da yatmak mı istiyorsun..

Allah razı olsun bitanemm her zaman dualarımdasınızz yok canım tam tedaviye başlayacaktım adet bekliyodumm dört gözlee 2 gün gecikti 2. gün kan verdim çok şükür hamile olduğumu öğrendim 2 aydır da yumurtlaman olmjuyo diyodu dr ama çok şükür 2. ayda geldi bebek
inşalah canım ya hiçsorma korkudan aklıma bintürlü şey geliyo

teşekkürler
bynkutluay desteğin için bi an önce tesi olsunda gidicem doktora artık içim içimi yiyor
canım bunlar için burdayızz haberdar et beni rahat ol canım hayırlısıyla alacan kucağına inşalahh
annem bana hamileyken hiç bulantısı olmamaış gayet de iyi tutunmuşum ki dünyadayım o yüzden hiç takma keyfine bak işte hasta olup da yatmak mı istiyorsun..

maşalhh canımm yok tatlımm yatmak istemiyorum da korku başladı bişey olacak diee

ÇOK ŞÜKÜR CANIM YAA
Allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah .doktorlara inat geldi bebiş demek
aklına kötü şeyler getirme hep iyi düşün iyi olsun balım opuyorumnanaktan

canım ben de dıger kızların soyledıgını soyleyecegım ılk hamılelıgın sanırım bebegı hıssetmen ıcın 18-20 arası haftaları beklemelısın endıse edılıcek bısey yok ıcını ferah tut ıyı seyler dusun oyle olsun =) benım de hıc mıgde bulantım vs. olmadı ama sık sık kanepede tv ızlerken uyuyakalıyordum... Halsızlık ve uyku vardı bende bır tek opuyorumnanaktan mıgde bulantısı ıyı dıye bısey yok sakın yanlıs seylerle doldurma kafanı keyfıne bak melegıne kavusmanın mutlulugunu yasa... Cok sukur bız tum testlerı yaptırdık bebegım gayet saglıklı mıgde bulantım hıc olmadı... Bu zaten yapıyla ılgılı bısey kımısı cok yasar bulantıyı kusmayı kımısı hıc yasamaz dua et rahat bı gebelık gecıreceksın bellı =)

pinguuu naber tatlım nasıl gidiyo hamilelik .herşey yolunda inşalah .görüşemiyoruz öptüm tatlımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…