hamileyim ama bulantım olmuyor

normal güzelim ..illaki bulantı olcak diye birşey yok ...bebeğini hissetmen için çok erken ben 5 aylıkken hissetmiştim :KK70:

bende rahattım bu konuda bulantım benimde olmadı merak etme
18 haftam bitti bebişimi bikaç kez hissettim sadece oda daha çok yen i endişelenme bence

slm kızlar valla 16 haftalık hamileyim mide bulantılarım çok aşırı vardı neler çektim neler ama çok şükür hafifledi sen dua et bence kusman olmadı o çok feci bişey çekmeyen bilmez çeken arkadaşlarda canından bezmiş gibi olurlar

slm kızlar valla 16 haftalık hamileyim mide bulantılarım çok aşırı vardı neler çektim neler ama çok şükür hafifledi sen dua et bence kusman olmadı o çok feci bişey çekmeyen bilmez çeken arkadaşlarda canından bezmiş gibi olurlar

hoşgeldinn canımm
Rabbim yardımcın olsunn canım hafiflediğine sevindimm çok şükür hiç kusmadımm:nazar:
bu arada işte bende kendi pişirdiğim yemeği yiyemiyorumm yaa ne olacaksa böle

hoşgeldinn canımm
Rabbim yardımcın olsunn canım hafiflediğine sevindimm çok şükür hiç kusmadımm:nazar:
bu arada işte bende kendi pişirdiğim yemeği yiyemiyorumm yaa ne olacaksa böle

begenmiyorsun dimi kendi yaptıgın igrenç geliyor başkası begeniyor ama sen istemiyorsun başkası yapınca yiyiyorsun bendede vardı ilerleyen zamanlarda geçti canım üzülme geçer

begenmiyorsun dimi kendi yaptıgın igrenç geliyor başkası begeniyor ama sen istemiyorsun başkası yapınca yiyiyorsun bendede vardı ilerleyen zamanlarda geçti canım üzülme geçer

evet canımm ya hiç sorma başkası ne yaparsa harika geliyoo
ya tatlım hiç sorma zeytin peynir yiyorum pasoo ahh ahh annemlerden de uzağımm afffffffffff

kıslar saçma olcak belki sorum ama bulantı ne zman başlıyo ben hamile değilim ama artık denemeye karar verdik bu ay deneyipte şans sonuççta olurmu olur ya tutarsa midem çok bulanırmı acaba ilk aylarda eylülde sınava gircem ondan korkuyorum kötü olurum diye eylülümü bekliym acaba denemek için zaten bünyem zayıf sıcaklarda bile başım dönüyo hamile kalınca da beter olurum diye korkuyorum yanlış yere yasdımsa k.bakmayın

kıyamam arkadaşıma bende öyleydim şimdi rahatladım havalrda sıcak ya
evett tatlımm yaa evde oturulmuyooo sıcaktann pişiyorumm walla Rabbim güneş altında çalışanların yardımcısı olsunn tatlım sen kaç kilo aldın ya benim çok canım sıkılıyoo 59 oldumm kafama takmaya başladım ya psikolojim bozuluyo
kıslar saçma olcak belki sorum ama bulantı ne zman başlıyo ben hamile değilim ama artık denemeye karar verdik bu ay deneyipte şans sonuççta olurmu olur ya tutarsa midem çok bulanırmı acaba ilk aylarda eylülde sınava gircem ondan korkuyorum kötü olurum diye eylülümü bekliym acaba denemek için zaten bünyem zayıf sıcaklarda bile başım dönüyo hamile kalınca da beter olurum diye korkuyorum yanlış yere yasdımsa k.bakmayın
hoşgeldin canım neden saçma olsunn ki
canım her insanın bünyesi bir olmuyoo mesela kalb in sürekli bulantısı olmuş çok şükür şimdi daha iyiymiş çok zor günler geçirmişş benimde hiç bulantım olmadıı bunu sorun ettim kendime sorun mu var diee yani bilemeyiz ki canım oladabilir olmayada bilir
belirti olarak da bulantım olmadıı ama çoğunlukla belirti olarak bulantı yaşayanlar çok varr
şöle bi düşününce sınav varmış herzaman olan bişey değil kpss galiba bi kaç yılda bi kere yapılıyo beklemen daha mantıklı karışmak gibi olmasın da :p :KK66:

kıslarr ya bulantım olmuyo demiştim ama başladı hafif hafif
çok daralıyorum bunalıyorum sizde de oluyomu

6.haftam bulantım yok çok şükür amaaaa uyuklama diz boyu, bir de sık sık acıkma ... azıcık yiyorum doyuyorum.fazlasını almıyor midem.. bulantı olmaz inşallah bu hal bile çok zorrr :/ sağlıkla bebişimin kalp atışınıda duysaydım bi...

canım ben hamileliğimde bırak kusmayı bir kere bile bulantım olmadı
rahat ol
çok şükür canım rahatladım artıkk maşaalh sizede
Kızlar onyedinci haftadayım ama hala bulantım var püüüüüüf sıcakta insan baş edemiyor
Rabbim yardımcın olsun canımm
6.haftam bulantım yok çok şükür amaaaa uyuklama diz boyu, bir de sık sık acıkma ... azıcık yiyorum doyuyorum.fazlasını almıyor midem.. bulantı olmaz inşallah bu hal bile çok zorrr :/ sağlıkla bebişimin kalp atışınıda duysaydım bi...

canım Rabbim yardımcın olsun inşalahh duyarsın pıt pıtı da

X