hamileyim ALLAHIM cok şükürler olsun

bugun transferımın 10. gunuydu test yaptım ve sonuc 240.46 pazar gunu testi yenılıycez ınşallah ıkı katına cıkar cok mutluyum Allah herkese nasip etsın:dance::dance:

Gözün aydın inşallah yarın değerlerin 2 katına yükselir ve hayorlısıyla bebeğini kucağına da alırsın.

Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah.:nazar:

canım çok sevindim inan.inş en kısa zamandada bizde veririz burada bu güzel haberleri.............allah tamamına erdirsin hayatım.......

Canım tebriklerrrrrrrr :teytey: Seni ve eşini çok çok kutluyorum. İnşallah sorunsuz bir hamilelik geçirip bebeğini sağlıkla kucağına da alırsın. :nazar:

kızlar bugun 12.gun degerım 708 olmuş bayagı yuksek ucuz gıbı gorunuyor belkıde 4 sabah doktora gıdıcem bakalım ne dıycek

GÜZELLER GÜZELİMM
GERÇEKTEN TÜM KALBİMLE SENİ TEBRİK EDERİM...
ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN
İNŞALLAH SAĞLIKLI PIRIL PIRIL İKİZLERİN OLUR...:CüvCüv::CüvCüv:
CANIM ARKADAŞIM SENİ ÇOK SEVİYORUM
a.s.

GÜZELLER GÜZELİMM
GERÇEKTEN TÜM KALBİMLE SENİ TEBRİK EDERİM...
ALLAH SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN
İNŞALLAH SAĞLIKLI PIRIL PIRIL İKİZLERİN OLUR...:CüvCüv::CüvCüv:
CANIM ARKADAŞIM SENİ ÇOK SEVİYORUM
a.s.

canım benım teşekkur ederım dun jale hanımı aradım perşembe gel dedı sabahda şahıne gıttım oda yokmuş amelıyattaymış ama sekreterı 15 gun sonra bız caırıyoruz dedı dun 12.gun kan testi 708.9 cıktı
sen nasılsın agrın varmı:tomato:

canım benım teşekkur ederım dun jale hanımı aradım perşembe gel dedı sabahda şahıne gıttım oda yokmuş amelıyattaymış ama sekreterı 15 gun sonra bız caırıyoruz dedı dun 12.gun kan testi 708.9 cıktı

allah kucağına almayı nasip etsin ne mutlu sana bende yakında acıbademde yaptırmayı düşünüyorum hangi doktoru önerirsin birde maliysi ne kadar oldu

seherim senin adına çok sevindim.ALLAH kucagınada almayı nasip etsin insallah.darısı başımıza...sevgilerimle

HAYIRLISI OLUR İNŞALLAH BİTANEM...
BEN BU GÜN GAYET İYİYİM AĞRIM YOK KEYFİM YERİNDE...a.s.

Tebrikler canim rabbim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin allah tamamini erdirsin canim darisi olmayanlarin başina bende dahil olmka üzre

bugun transferımın 10. gunuydu test yaptım ve sonuc 240.46 pazar gunu testi yenılıycez ınşallah ıkı katına cıkar cok mutluyum Allah herkese nasip etsın:dance::dance:

canım hayırlı olsun allah sağlıcakla sonuna kadar devam ettirsin.Darısı bizlerin başına:nazar:

canım cok teşekkür ederım aslında ben ıkız ıstıyorum cunku ücüz olursa doktorlar sonlandırır dıye yoksa tabıkı kac tane olsa ısterım hayırlısı artık canım sen şuan kac haftalık hamilesin doktor ücüzler ıcın sonlandıralım dedımı ben en cok ondan korkuyorum bu kadar bekledıkden sonra hıcbırınden vazgecmek ıstemem

hayırlısı olsun allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla bebeklerine kavuşursun. Benimde değerim içk ölçümde yüksekti ve dr un dediği gibi 3 embriyo tutmuş görünüyordu aynı endişeleri bende yaşadım 1 hafta boyunca sonlandırılmasına kıyamıycaktım ama 3 taneyide hem nasıl taşırım nasıl bakarım diye endişeleniyordum 1 hafta sonra kalp atışı için gittiğimizde 3. kesenin yok olduğunu gördük tutunamadı. şimdi ikiz bebeklerim olucak inşallah bunları sağlıkla kucağıma alırım. Allah sana ve isteyen her keze yaşatsın hamileliğin her aşamasını.

allah kucağına almayı nasip etsin ne mutlu sana bende yakında acıbademde yaptırmayı düşünüyorum hangi doktoru önerirsin birde maliysi ne kadar oldu

canım bursa acıbademde yaptırcaksan tup bebek bolumundekı doktoru ayrı zaten tek doktor şahın zeteroglu ben orda yaptırdım cok memnun kaldım ılgıden fıyat 2.950 ama ılaclar harıc ılaclar bunyeye göre degışıyor farklı tutuyor yanı telefonla arayıp bılgı alabılırsın
ayrıca ılk goruşme ucretsız

hayırlısı olsun allah tamamına erdirsin inşallah sağlıkla bebeklerine kavuşursun. Benimde değerim içk ölçümde yüksekti ve dr un dediği gibi 3 embriyo tutmuş görünüyordu aynı endişeleri bende yaşadım 1 hafta boyunca sonlandırılmasına kıyamıycaktım ama 3 taneyide hem nasıl taşırım nasıl bakarım diye endişeleniyordum 1 hafta sonra kalp atışı için gittiğimizde 3. kesenin yok olduğunu gördük tutunamadı. şimdi ikiz bebeklerim olucak inşallah bunları sağlıkla kucağıma alırım. Allah sana ve isteyen her keze yaşatsın hamileliğin her aşamasını.

canım ıcımı rahtlattın cok sagol senın dgerlerın kactı benım 10. gun 240 cıktı 12.gun 708 ınsallah ıkızden fazlaysa kendı sonlanırda bende uzulmem hayırlısı olur ınsallah

oooooooooooo seherim kız dördüz olmasın? 12. gün değerin de çooooooooookkkkkkkkk yüksek maşşallah. benim 421 idi.... hakkında hayırlısı inşallah canım. keseleri gördüğün güne kadar bunu düşünmeyi bırak artık bence.

sık sık giremiyorum internete ama girdiğimde böyle haberler duymak çoooook güzel...hiçbirimiz birbirimizi tanımıyoruz ama birbirini tanıyan insanlardan daha fazla seviniyoruz böyle haberlere....:))) seherim tebrikler,hem adaşız hem de ikimizde hamişiz..Allah kucağımıza aldığımız günleri de göstersin...bende ikiz olmasını çok istemiştim ama bi tanesi tutmuştu,sağlıklı olsunda ne olursa olsun...darısı bütün bekleyenlerin başına....:))))

OOO ÇOK SEVİNDİM ABLACIM CHADİ ABLAMDA HAMİŞMİŞ ÇOK SEVİNDİM İKİNİZİN ADINA SIRA PAPATYA ABLAMDA BEYAZMELEK ABLAMDA İNŞALLAH ONLARDA HAMİŞ KALIR:Saruboceq: SEVİNDİM YAHUUU:teytey:

X