hamilemiyimm acıl yardım

kames

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2011
193
0
kızlar adet gunume 5 gun var belırtılerden suphelendım ıcın ıdrar testı yaptım.yaptıgım ıkı testtede ıkıncı cızgıyı gordum .bırınde cok soluktu ,ıkıncısınde daha nettı acaba hamılemıtım ben sımdı

Canım zaten ikinci çizgi çok net çıkmıyor. Iki testtede gördüysen kesin hamişsin diyebilirim. Ama sen yinede doktora gidip kontrollerini yap. Kan testinde kesin cevap alırsın. HAYIRLI OLSUN. ALLAH HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN.

Son düzenleme:
kan testinde kesinleşir...idrar testinden emin olmak istiyorsan sabah ilk idrarla yap kesin sonuç verir...tecrübe ile sabittir 1 hafta önce hamile olduğumu evde yaptığım ilk idrar testimle öğrendim...ikinci çizgi resmen kırmızydı.....hamilelik dolayısyla o gün çok su içtim akşam üstü bir test daha yaptım..bu sefer bol su içmiş olduğum iin varla yk arasında göründü 2. kırmızı çizgi ertesi gün kan testi yaptırdım...bhcg 574,25 3 haftalık hamileymişim meğersem:)

benimde bi çizgi silikti ve hamileydim.çok büyük bi olasılık sende hamilesin. hayırlı olsun:)

kızlar yorumlarınız ııcn tskler adet gunume 4 gun kaldı. o yuzden ıkıleme dustum bu benım ıkıncı gebelıgım bırıncısını 9.haftalıkken kaybettım ama belırtıler aynı sabah bulantıları uyku hallerı ,halsızlık,sık ıdrara vs.
gebeyken ucak yolculugu hakkında bılgısı olan varmı ?

X