Hamilemiyim

walla arkadaşım bi ara dünyaya tepe takla baktım ayakları havada tutmaktan. bendede 7 aydır tık yok

ben de araniza yeni katildim benim sizlere bi sorum olcak benim adetimden 10 gun yada daha fazla sure once goguslerim acimaya basladi simdi 1 hafta var adetime uclari da sizlio kasiklarim da batma oluo ama cok sık diil ya acaba hamilemiyimdir ayni belirtileri yasayip hamile kalan var mi cevaplarinizi bekliorum kacaydir denioruz bi sonuc alamadk dusun dusun kafayi yicem fikirlerinize ihtiyacim var simdiden tskler

istiyorum ama adet oldum zaten bir de kan testi yaptırdım prolaktin 75 çıktı iyi mi kötü mü bilemedim pazartesiyi bekleyeceğim sanırım kötü bişey bebek çalışmasına ara vericem bir süre galiba

merhaba benim bildigim eger en ufak bi suphen varsa ilac kullanmamalisin adetine 4-5 gun varsa test al bi dene bence cikma ihtimali var canim ins hamilesindir istiosan tabi :)

maalesef değilim olur mu onu bile bilmiyorum test sonucunu yeni aldım ve prolaktin yüksek korkuyorum

inan bende ayniyim bu kadar hamile kalmak isteyecegm aklima gelmezdi. Evliligimizn ilk senesinde hamile kalmaktan korkuyordum böyle olacagni bilseydm ilk gecedn bslardim.

canım sen soğan kuru falan uyguladın mı ?? ya da esıne flan duzenlı uyguladığın bısey var mıydı ?

ewet canm soğan kürü yaptım sonra üstüne adet oldum hatta okadar yoğun bi adettiki ayağa kalkamıyodum kanamadan hatta acaba hamileydimde düşükmü yaptım diye düşündüm.işte bu adetimin 5. günü klomen kullandım eşimede günde 2 kere 1 kaşık keçiboynuzu pekmezi içirdim zorla peşinden koşa koşa ve her ay belde yastık ayaklarımıda dikerdim yukarıya ama bu ay farklı bişe yaptım.yine belime yastık koydum,bacaklarımıda havaya kaldırmadım kendime doğru çektim dizimide göğsüme çektim kollarımla.bide canım biz bu okdar az çalışma yaptıkki kesin olmaz bu ay geçti diyodum yumurtlama zamanları hatrlıyorumda o günlere hiç denk gelmedi yani kısmet dedikleri bu olsa gerek ayy hadi darısı senin başına inş

canım benm yumurtlama zamanım bittiği gibi göğüs ucum acımaya başladı ve kahverengi yer yavaş yavaş kabarmaya başladı.kasık batması hep vardı bazen yürüyemiyodm bazen iyidi ani hareket yapamıyodm ve halende yapamıyorum.ve ağzım kuruyodu çok su içmeme rağmen başka soracağın varsa cvplıyabilirm

cok tsk ederim aslinda cok sorum var da neyi nasi sorcam bilemedim ve aynen takriben yumurtlamadan hemen sonra basladi gogus acisi ya bide ben sey okudum idrari kaynattiginda kopururse ve pis kokarsa hamilesin su gibi kaynarsa degilsin die test almaya cesaret edemedm negatif cikar die ben d bunu yaptm ve kopurdu bide acaip pis koktu cok umitlendim dua edin hayirlisiyla bebisime kavusim ben d :)

maalesef değilim olur mu onu bile bilmiyorum test sonucunu yeni aldım ve prolaktin yüksek korkuyorum

ben her adet oldugumda zamani degilmis rabbim zamanini bilio diorum olsa hayirli olmazmis diorum biliorum solemesi kolay degil ama bole die die rabbim hayirlisyla sana guzel bi evlat nasil edicek umudunu kaybetme hatta ben d ayni durumdayim dolayisiyla kaybetmeyelim canim sen icini ferah tut :)

klomen dedğiniz ne oluyor

yumurta oluşumunu hızlandırıyo canım bi sorun yoktu ama yinede hamileliği hızlandırmak için doktorum verdi bu ilacı.adetin 5. günü kullandın günde 2 kere 5gün sürüyo ağrıda yapıyo tabi kasıklarda filan:26:

benim gibi antidepresan kullanan herşeyi kafasına takan bir tipseniz çok zor iki aylık evliyim prolaktin yüksek ve şu an stres yaptığımın farkındayım vücudum tepki veriyor. yıllarca uğraşsam ne yaparım bilmiyorum ama yine de Allah ıma dua edip teskin etmeye çalışıyorum kendimi

canım valla bende bu testleri çok okuyodum ama bi türlü yapamamıştım allahım bebek bekleyen tüm kadınlara hamile kalmayı nasip eder inş

bende pkoluyum doktorum o ilactan hc wermedi , anca folic asit wersinler.Catlatma ignesi yapcklardi zamana biraktim

inşallaahh yaaa ((( benım adetımın 7. gunu bıttı 7. gunde baslamam gerekıodu sogn kurune baslyamadım yıne ben yumurtlama gunumu yanlıs hesaplıyorum canım yaa 28 gunluuk duzenlı bı adet dongusunde 14. gune gelıoms ama benımkı bu ay 39 gunde geldı gecen ay 35 gunde geldı.. 39-14 25 edıyo bu sekılde hesaplanıyomus heralde dımı

Canim sen sayilara takilma 28 gunde bir olanin bile yumurtlama zamani 2-3 gun oynuyo herkezin hesabi tutmuyo tabi yine hesapla fakat yumurtlama zamanini vucudundaki degisikliklere gore farketmeye calis o daha daha onemli.akintinin yogunlugu hafif kasik agrisi v.s biliosundur zaten. Bide ilaci biraktiktan sonra 1 yila yakin duzensiz olabiliyo o yüzden yumurtlama zamanini kendini dinleyerek hissetmeye calis akintiyla filan:)) akintinin kivamida onemli tabi

hmm ben bı onu arastırayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…