Hamilemiyim

Patronlar yemege cikti sabredemiyorum sizce yapmalimiyim yoksa birazdaha bekleyeyim mi heycandan elim ayagim titriyo resmen akil verin lutfen testi yapayim mi bekleyeyim mi biazdaha

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canin sen cok takiyosun kafana boyle yaparsan streesten olmaz bak sana soyliyim kisiden kisiye degisiyo bende martta biraktim ayniyiz.tamam ilk 1 sene olmamasi tabiki normal ama yinede tedbiri elden birakmamak lazim madem bu kadar istiyosun doktora git canm hemen istiyorum dersen zaten hemen yumurta takibine filan alir seni igne yapar yeterki stress yapma .hic bi sorunu olmayan sadece stressten hep dusunmekten okadar kadin varki aylarca yillarca cocugu olamayan.sonra diyolarki iste bu ay tasindik tam bebegi unuttugum anda hamile oldugumu ogrendm iste tatile gittik stressten uzak hamile kaldim bak bende bu ay dogru duzgun calismada yapamadik cok agrilarim vardi diye toplasan 5 kere ama daginik bi sekilde rastgele yani yumurtlama zamanlarimdami onu bile hatrlamiyom yani plansiz yaptik:) sende dagit kafani bak cok gencsin benden 8-9 yas kucuksun galiba yanlis hatirlamiyosam tabi:) hadi herseyi unut bosver sogan kurunude yap ben onceki aylarimda yapmistim belki oda bana etki etmistr:)

tamamdır bu ayy stress yookkk :KK20::KK20::KK20:

Test aldim simdi ama idrarimi 2saat önce yapmiştım 3saat beklemek istiyorum daha kesin sonuc alirsin demisti bi arkadas heyecanla bekliyorum inşallah kocama cok guzel bi yildönümü hediyesi veririm :) :)

yaptın mı testtt haber vermeyiii unutmaaaa.... :KK3::KK3:

Testi yaptim gene negatif :KK43: :KK43: ;(

hayırlısı canım adet olmadığın sürece şansın var:) bak ben tam 6 gün önce test yaptım negatifti silik bile deildi ama dün yaptığım okadar belirgindiki 6 günde nasıl koyulaştı:KK1: inanamadım ya fotosunu çektim hatta konu bile açtım:) bekle canım düşünmemeye çalış

hayırlısı canım adet olmadığın sürece şansın var:) bak ben tam 6 gün önce test yaptım negatifti silik bile deildi ama dün yaptığım okadar belirgindiki 6 günde nasıl koyulaştı:KK1: inanamadım ya fotosunu çektim hatta konu bile açtım:) bekle canım düşünmemeye çalış

Bu ay da olmadi benim aksam kan tahlili yaptirdim negatif cikti sabahta regl oldum zaten :KK43::mad:

Yaptim negatif cikti aksam kan testi yaptirdim gene negatif sabah da regl oldum zaten :mad:

neyse soğan kurune başlayalım en ıyısı beraberr fındık fıstık ne war ne yokk yedır kocana sende :KK70::KK70: belkı vücut bebek arıyodur bebeğe hazırlık yapıyodur da bu yüzden gecıkmeler oluyodur bole bısey duydum yıne umutlandım bakalım bu ay ne olacak gecen ay 8 bu ay 11 gun bı dahakı ay ne olcak bakalım :KK70: dua edelım hayırlısı olsun ınsallahhhhhhhhh:KK52::KK52::KK52::KK52::KK31::KK31::KK31::KK31:

neyse soğan kurune başlayalım en ıyısı beraberr fındık fıstık ne war ne yokk yedır kocana sende :KK70::KK70: belkı vücut bebek arıyodur bebeğe hazırlık yapıyodur da bu yüzden gecıkmeler oluyodur bole bısey duydum yıne umutlandım bakalım bu ay ne olacak gecen ay 8 bu ay 11 gun bı dahakı ay ne olcak bakalım :KK70: dua edelım hayırlısı olsun ınsallahhhhhhhhh:KK52::KK52::KK52::KK52::KK31::KK31::KK31::KK31:

:eek:sogan kürü ney ki

:eek:sogan kürü ney ki

bende bılmıyorum kı burda okudum doğal bişi işte fındık gıbı falan .. bak dur bulayım netten bende bılmıyorum nasıl yapıldığını ama bunu uygulayan ınsanlar cok... bak
Hamile kalmak için soğan kürü hazırlama

Bir adet yemeklik kuru soğan ve iki bardak klorsuz su yardımıyla kürümüzü hazırlayabiliriz. Kuru soğanı kırmızı, mor ya da beyaz kabuklu olandan kullanmamalısınız. Mutlaka kabukları açık kahverengi olan yemeklerde kullandığınız kuru soğanı kullanmalısınız. Soğanı kabukları ve köküyle kaynatacağınız için, sirkeli suda bir süre bekletirseniz dezenfekte olmasını sağlarsınız. Suyu bir tencereye koyarak kaynatmalısınız. Bunun içine soğanı soymadan, dört parçaya bölerek atmalısınız. Bu şekilde beş dakika kadar kaynattığınızda, kürünüz hazır hale gelecektir. Daha sonra ılınması için bir kenara almalısınız.

Soğan kürünü nasıl kullanmalısınız?

Bu kürü en fazla on beş gün süreyle uygulamalısınız. Başladıktan bir iki gün sonra vajinal akıntılarınızın arttığını görebilirsiniz. Bu durum daha sonra geçecektir. Yemeklerden on dakika kadar önce, kürü ılık bir şekilde içmelisiniz. Her gün mutlaka taze olarak hazırlamalısınız. Bu yumurtalıklarda olan kistlerin giderilmesi ve yumurtlamanın düzenli olmasına katkı sağlayacak bir kürdür. Küre adet görmeye bağladığınız yedinci günde başlamanız tavsiye edilir. Bu süreden itibaren on beş gün boyunca kullanmalısınız. Bundan sonraki adetinizin onuncu gününden itibaren bu uygulamayı beş ya da yedi gün daha uygulamanız daha etkili olması açısından tavsiye edilir.

bole yazıyo ben uygulıcam gercı soğandan nefret ederım ama bır ay denıcem mecbur napıyım :KK43::KK43: sen adet oldun mu ??

bende bılmıyorum kı burda okudum doğal bişi işte fındık gıbı falan .. bak dur bulayım netten bende bılmıyorum nasıl yapıldığını ama bunu uygulayan ınsanlar cok... bak
Hamile kalmak için soğan kürü hazırlama

Bir adet yemeklik kuru soğan ve iki bardak klorsuz su yardımıyla kürümüzü hazırlayabiliriz. Kuru soğanı kırmızı, mor ya da beyaz kabuklu olandan kullanmamalısınız. Mutlaka kabukları açık kahverengi olan yemeklerde kullandığınız kuru soğanı kullanmalısınız. Soğanı kabukları ve köküyle kaynatacağınız için, sirkeli suda bir süre bekletirseniz dezenfekte olmasını sağlarsınız. Suyu bir tencereye koyarak kaynatmalısınız. Bunun içine soğanı soymadan, dört parçaya bölerek atmalısınız. Bu şekilde beş dakika kadar kaynattığınızda, kürünüz hazır hale gelecektir. Daha sonra ılınması için bir kenara almalısınız.

Soğan kürünü nasıl kullanmalısınız?

Bu kürü en fazla on beş gün süreyle uygulamalısınız. Başladıktan bir iki gün sonra vajinal akıntılarınızın arttığını görebilirsiniz. Bu durum daha sonra geçecektir. Yemeklerden on dakika kadar önce, kürü ılık bir şekilde içmelisiniz. Her gün mutlaka taze olarak hazırlamalısınız. Bu yumurtalıklarda olan kistlerin giderilmesi ve yumurtlamanın düzenli olmasına katkı sağlayacak bir kürdür. Küre adet görmeye bağladığınız yedinci günde başlamanız tavsiye edilir. Bu süreden itibaren on beş gün boyunca kullanmalısınız. Bundan sonraki adetinizin onuncu gününden itibaren bu uygulamayı beş ya da yedi gün daha uygulamanız daha etkili olması açısından tavsiye edilir.

bole yazıyo ben uygulıcam gercı soğandan nefret ederım ama bır ay denıcem mecbur napıyım :KK43::KK43: sen adet oldun mu ??

Ben sogan yiyip icemem ki malesef adet oldum :KK43:

Arkadaşlar merhaba bu saate kadar internetten hamilelik belirtileri arayıp duruyorum acaba bende hamile olabilir miyim diye :KK52: inş bana da yardımcı olursunuz. adetime 4/5 gün var ve temmuz otuzda korunmadan ilişkiye girdim adet belirtilerim var fakat bu sefer daha fazla belirtiler bel ağrım çok fazla ve çok önceden başladı böyle mide bulantısı gibi şeyler oluyor dilimi damağıma vurup duruyorum :KK1: test yaptım ama negatif çıktı. ama ilişkiden üç gün sonra yaptım.Göğüslerimde hassasiyet yok. Haftaya pazartesi kan tahlili yaptırıcam hormon testi ile birlikte ama şimdiden öğrenmek istiyorum çünkü antidepresan ilaçları kullanıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum beni de aranıza alırsanız sevinirim:21:

Arkadaşlar merhaba bu saate kadar internetten hamilelik belirtileri arayıp duruyorum acaba bende hamile olabilir miyim diye :KK52: inş bana da yardımcı olursunuz. adetime 4/5 gün var ve temmuz otuzda korunmadan ilişkiye girdim adet belirtilerim var fakat bu sefer daha fazla belirtiler bel ağrım çok fazla ve çok önceden başladı böyle mide bulantısı gibi şeyler oluyor dilimi damağıma vurup duruyorum :KK1: test yaptım ama negatif çıktı. ama ilişkiden üç gün sonra yaptım.Göğüslerimde hassasiyet yok. Haftaya pazartesi kan tahlili yaptırıcam hormon testi ile birlikte ama şimdiden öğrenmek istiyorum çünkü antidepresan ilaçları kullanıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum beni de aranıza alırsanız sevinirim:21:

Iliskiden uc gun sonra test negatf cikar tabiii en on oniki gun gecmesi lazm hatta adet gunun gecmesi lazim bir kere mi krunmasz iliski yasadin wallaa bu isler belli olmuyoo bi kere yasayan sap diye hamile kaliyo ben bes aydir ugrasiyorun ayaklarm tawandada bekledm tik yok bende :))) insallaah nasip sen istiyomusun bebek istemiomusun ??

canım bu sabah evde test yaptım 2. çizgi çok belirgin çıktı hamileyim birazdan doktora gidecez eşimle darısı senin başına inş:KK16:

canım sen soğan kuru falan uyguladın mı ?? ya da esıne flan duzenlı uyguladığın bısey var mıydı ?

merhaba benim bildigim eger en ufak bi suphen varsa ilac kullanmamalisin adetine 4-5 gun varsa test al bi dene bence cikma ihtimali var canim ins hamilesindir istiosan tabi :)

arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza 1 yıllık evliyim 7 aydır korunmuyoruz kadın doğumada gittim hiçbir sorun yok heran hamile kalabilirsin demişti (7 ay önce) bu ay adet oldum beş günde temizleniyorum normalde ama yoğun oluyorum. bu ay sadece bir gün yoğun oldum sonrası hep leke hatta ped bile koymadım. farkettiğim değişiklikler hemen hemen 20 gündür karnımın sol tarafı sürekli atıyo ve inanılmaz iştahım kapandı adet oluduğum için yıkıldım her ay olduğu gibi.. ama adetimde bi garip oldu bu ay. inanılmaz belim agrıyor,hiçbişey yiyemiyorum bazen ayaklarım şişiyor. siz ne düşünüyosunuz ???:18::18::18:

X