Hamilemiyim

Nnaaaptiiinn caniim bu ayyy varmi bisiii 6 gun var adetimee :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya canm çok saçma bişe oldu ve beklenen adet günümdem 20 gün önce adet oldum ben yumurtlma günlerimdr diye sancı geliyo zannettm ama adet oldum yani 10 gün tek temiz kalabildm işte 28 mayısta adet olduysam bu aralar heralde yumurtlama günlermdr gün aşırı birlkte olmaya çalışıorz ama bazen okadar yorgn oluyozki kaçıyo arada valla napim çalışıoz sabahın 5buçugunda uyanıyorm okula gitmek için işte adetim bittği gbi soğan kürüne başladım çok akıntım oldu ama yumurtlama günlerimi kestiremiyorm :18: sen nasılsın bu arada varmı bi belirti

Allaa allaaa neden okadar erken oldun acabaaa.... bende iste dort gun var adet olmama bakalim bilmiyorum kasiklarim batiyo ara ara ama bilmiyorum yaa surekli hamilelige kilif uydurmak istemiorum da aslinda (

Bende 19 unda olmuşdum en son şimdi 8haftalık hamileyim sen peki belli oldumu?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende 19 unda olmuşdum en son şimdi 8haftalık hamileyim sen peki belli oldumu?

Yok canim degilim ben dusuk yaptim gecen ay bat 17 mayistii bugun onbesi iki gun war istee bekliorum olmazsam test yapcam ://

Yok canim degilim ben dusuk yaptim gecen ay bat 17 mayistii bugun onbesi iki gun war istee bekliorum olmazsam test yapcam ://

Allaah gönlüne göre versin o zamn inşlh hayırlısıyla olur bebişin

bende anlamadım canm düşün adet oluyosun adetn bittkten 10 gün sonra yine adet oluyosun bugün doktora gittim genel kontrole,ilaçtan sonra 6 ay böyle olması normal dedi.sen naptın canım günün geçtimi hadı güzel haberler bize

ya kızlar bişi sorcam kendimi dinlemiyim diyorum ama olmuyor benm bikaç gündür kasıklarımda batmalar sızlamalar oluyor adetime daha 8-9 gün var ve adet olacağım güne kadar da ağrım sızım olmaz benim kafam takıldı neden olabilir fikriniz var mı

bır hafta gectı adetımmm ıdrar testı yapıyorum negatıf cıkıyo en son dun sabah yaptım negatıf cıktı.. bıde uc gun gectıgınde yapmıstım yıne negatıftı napcam ben yaaa :SS: hamılemıyım degılmıyım anlayamaaıdm . kan testınıde de cesaretım yok... su lanet hapı nerden kullandım o hap yuzune oluyo heralde.. kullanmasaydm keske. sureklı esımıde sıkmak ıstemıorum sımdı kan testı negatıf cıkarsa kendı kendıne kuruntu yapıorum gıbı oda uımıtlenıyo uzuluyo sonrada.. napıyım sence ??

ne adet belırtısı war ne hamılelık belırtısı ... yuzumde sıvılce cıkarr adet olkacagım zaman ama kasıklarım belım falan agrırdı.. yuzumde sıvılceler cıkıyoo sadece bu ... kasıkta da batma oluyo arada..

bak canm geçen defada öyle baya gecikti senin meğer hamileymişsn bu ayda inş hamilesindr canm hiç düşünme bence kafanı dağıt bu arada yine adet oldum saçma sapan oldu düzenm ya 20 günde bir adet olmaya başladım anlamadım gitti.ben heralde ara verecem ya tatile giriyoz biz tatil dönüşü başlarız yine olmadı bence sıkıntı yapma ve kan tahlili yap yarın bak öncekinde farkında olmadan düşük yaptın bunda en azından müdahale edebilirler allah korusun tabi de

yıne umıtlerım suya dustu 8 gun gecıkmenın sonunda adet oldum moral sıfır...:26:

yıne umıtlerım suya dustu 8 gun gecıkmenın sonunda adet oldum moral sıfır...:26:

canm bozma moralini untmaya çalış başka şeyler düşün olmadı bi doktora görün hormonlarına filan baktr ama işte daha erken derler bi kaç ay filan bekle öyle git tabi inş hamile kalırsında gerek kalmaz bunlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…