Hamilemiyim

aynen canım bu sabah geldi kırmızılar karnım hala agrıyo cok fena bı sancım var... bu ay da giitti napalım hayırlısı :)

aynen canım bu sabah geldi kırmızılar karnım hala agrıyo cok fena bı sancım var... bu ay da giitti napalım hayırlısı :)

hayırlısı canm üzülme en azından adet oldun ya aylarca olmasaydın stressten oda çok kötü olsun bak şimdi daha iyi beslenmek için fırsatın var başla şimdiden incire bala fındık fıstığa karnın çok ağırıyosa kekik demle iç iyi gelir adet dönemde

Evet canim stresten olmasaydim dha kotu olurdu bu ay artik bi daha denicez insallah... birsuru tasinma drdim var zaten bu aralarda ins yeni ewim ugurlu gelir :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet canim stresten olmasaydim dha kotu olurdu bu ay artik bi daha denicez insallah... birsuru tasinma drdim var zaten bu aralarda ins yeni ewim ugurlu gelir :)))

hayırlı olsun yeni evin:) inş şanş getirir sana:)

Caniimmm hamileymisimmm ve dusurmusum bebegimi ((( keske hc bilmeseydm dusurdugumu ( sende ne durum?

hadi yaa ay üzüldüm ya alla alla adet olmuştun hani? o düşük kanamasıymış ozman dimi? nasıl anlaşıldı düşük olduğu

hadi yaa ay üzüldüm ya alla alla adet olmuştun hani? o düşük kanamasıymış ozman dimi? nasıl anlaşıldı düşük olduğu

Aynen oyleymis zaten oyle bi agri bn hayatimda yasamadimm yaaa icimden buyuk parcalar dusunce de agri kesildi.. cok yeni bisi olmaliymis . Bn ev tasiorum diye dikkat etmedim ((

kısmet deilmiş iyi tarafından bak canm çok geçmiş olsun ya

Nnaaaptiiinn caniim bu ayyy varmi bisiii 6 gun var adetimee :))

Saol cnm.ya ayni adet belirtileri.ve sag kasgmda muths bi batma oluyodu

Canim bnmde kasigmda batma var ama soyle diyimm anlik bi batmaa uzun sure batmiyoo yani ole bi batma mi buu acillarmsin bi ??? Amaan iste her ay bi belirti uyduruyoruz kendimize :) napalim yaaa (((

Aynen cnm anlik bi batma.yani btma oldugu zaman nefesim kesilio sanki.ya tabi herksn belrtlileri cok cok farkli oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…