hamilemiyim

ESDMR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2013
8
0
34
eşimle çocuk sahibi olma kararı aldık ve doğum kontrol hapını 2 ay önce bıraktım bıraktıktan snraki ilk ay düzenli regli oldum fakat 2.ay 1gün regli oldum evde yaptığım idrar testinde negatif sonuç aldım ama hala içimde şüphe var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ne yapmalıyım acaba hamile miyim demekten vazgeçiremiyorum kendimi

Bence test yapmanız en doğru sonucu verir size. En azından şüphe kalmaz içinizde :44:

gebelik testi yaptım ama çevremdekiler net sonuç alınamayacağımı söyledi. açıkçası bu ayda regli dönemimi geçirmeden doktora gidip kan testi yaptırmak istemiyorum ama ya varsa bişi olursa dikkatsizlik yaparsam korkusuda oluyor. doktora gitmelimiyim yoksa beklemelimiyim emin değilim:44:

1 gunde olsan adet olmuşsun benimde bi öyle olmuştu doktora gittim 4 ped değiştirdiysen adet olarak sayabiliriz demişti çok ümitlenme am ainşallah gebelik vardır hakkında hayırlısı

bu şekilde düzensizliği ilk defa yaşayınca ister istemez bişi varmı diyosun teşekkür ederim verdiğiniz bilgilere.

aynı şey benim de başıma geldi..ben de hamileyim sanmıştım o zaman..kan testi yaptırmıştım..ama negatif çıktı sonuç ..doktor menopoz olabilir diye düşündü..bazı testler istedi..işte adetten sonraki şu gün gel diye..hormonlarıma bakacaktı..ama o gün gittiğimde izinliymiş ..baktırtamadık hormonlara..sonraki ay yine gitmem gerekti ..ama benin adetim normale döndü..gitmedim bir daha

ama ben stresten olduğunu düşündüm..

bir sonraki ay düzene girdi..

bebek konusunu stres yapmış olabilir misin..

kendini çok sıkma...

24 yaşında menapoz teşhisi koymazlar herhalde.. :/ ama dediğiniz gibi stresten olabilir haklısınız bu açıdan hiç düşünmemiştim.

24 yaşında menapoz teşhisi koymazlar herhalde.. :/ ama dediğiniz gibi stresten olabilir haklısınız bu açıdan hiç düşünmemiştim.

Allah korusun..olduğu vakaları da duydum..arkadaşım 23 ünde oldu menepoz..

strestendir sizinkisi..hamile miyim diye düşünmek bile insanın adetinin düzeninin bozulmasına yetiyor..kafanıza takmayın..inşallah en kısa zamanda hamile kalırsınız...

10 ay çok uzun bir zaman değil..10 yıldır uğraşanların olduğunu düşünürsek.

ama her ay adet olunca da üzülmemek elde değil..haklısınız..biraz daha sabır..gelecektir bebeğiniz inşallah..

sanırım beni yanlış anladınız, 10 aydır değil sadece 2 aydır çocuk için uğraşıyoruz hapı bırakalı 2 ay doldu 3 aydan öncede olumlu sonuç alınmayacağının bilincindeyim fakat böyle bi durum beklemiyordum açıkçası onun tedirginliği yüzünden allak bullak oldum ve üyelere danışmak istedim elbette benim yaşadığımı yaşayan bilgi sahibi biri bana yardımcı olur diye ve sağolun verdiğiniz bilgilerle içim rahatladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…