Aile Planlaması hamilemiyim???

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Arkadaslar ben evli değilim bir hata yaptm ve acısını çekiyorum :KK43: dün tekrar tekrar test yaptm hep pozitif cikti. tahminine göre de 5 haftalik hamileyim erkek arkadasim aldirmamiz lazim diyor ama ben bebeğimi aldirmak istemiyorum onu hissediyorum ne yapmam gerek doğru olan sizce nedir bana fikir verin lütfen :KK43:
konuyu ailene açıp onlarla birlikte bi çözüm bulmalısınız kendi başına verebileceğin bi karar değil.. erkek arkadaşını kesinlikle dinleme ..

Merhabalar hanimlar ben yeni katildim araniza size bir sorum olacak benim bir oğlum var eşimle prezervatif ve çekilme yoluyla korunuyoruz.ilk hamileligimde adet gecikmemde olmuştu vede tüm belirtiler kasık ağrısı sabahları baş dönmesi migde bulantisi vs....şimdiyse tüm belirtiler var vede dayanilmaz derecede bel ağrısı yanlız tek sorun düzenli şekilde adet olmam buyüzden aklım çok karışik böyle şeyler yaşayipta hamile kalanlar varsa ltf benimle paylaşsin..hamile kalmak şuan en son dileğim oğlum daha 1,5 yaşında ve ben epilepsi/sarà hastasıyim oğlum a yeri geliyor zor bakıyorum uyku en çok ihtiyacim olan şey stress den uzak bir hayata ihtiyacım var ama çocuk büyütmek en zoruymus annelik duygusu olmasa dayanamam asla Eşimde destek olmayan bir insan..ltf yorumlarinizi bekliyorum şimdiden tşk ederim.

Merhabalar hanimlar ben yeni katildim araniza size bir sorum olacak benim bir oğlum var eşimle prezervatif ve çekilme yoluyla korunuyoruz.ilk hamileligimde adet gecikmemde olmuştu vede tüm belirtiler kasık ağrısı sabahları baş dönmesi migde bulantisi vs....şimdiyse tüm belirtiler var vede dayanilmaz derecede bel ağrısı yanlız tek sorun düzenli şekilde adet olmam buyüzden aklım çok karışik böyle şeyler yaşayipta hamile kalanlar varsa ltf benimle paylaşsin..hamile kalmak şuan en son dileğim oğlum daha 1,5 yaşında ve ben epilepsi/sarà hastasıyim oğlum a yeri geliyor zor bakıyorum uyku en çok ihtiyacim olan şey stress den uzak bir hayata ihtiyacım var ama çocuk büyütmek en zoruymus annelik duygusu olmasa dayanamam asla Eşimde destek olmayan bir insan..ltf yorumlarinizi bekliyorum şimdiden tşk ederim.
Bende geciktim pre ve çekilme kullanıodk noldı canm merak rttm? Korkuorm

Yardımınıza ihtiyacım var.... Adetime 5 gün var sabah bulantıyla kalktım acıkcası 2 gün öncede rüyamda hamile oldugumu gördüm ama bu ay ilk denememiz diye ihtimal vermedim. Sabah yaptıgım idrar tahlilinde silik bi çizgi cıktı:) hemen kan verdim beta hcg 23.9 cıktı doktora görterdm daha erken ama yüzde 99 hamilesin 3 hafta 5günlük dedi Pazar günü testi tekrarlıcazz eger değer yükselirse kesinleşicekmiş... Nolur bizim için dua edin :KK43:

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce ilişkiye girdim yumurtlama dönemimdi adetime de daha var ama çok merak ediyorum acaba hamile olur muyum

adetim 4 gun gecikti. kan testi yaptırdm 9.96 cikti. ertesi gun adet oldum doktor adet kanamasndan az surerse gel dedi tekrar test yapalım dedi. ama normal sürdü. yine gebelik varmiidir

Merhaba arkadaşlar 1 hafta önce ilişkiye girdim yumurtlama dönemimdi adetime de daha var ama çok merak ediyorum acaba hamile olur muyum
bunu bizim burdan söylememiz imkansız korunmadıysanız yumurtlama dönemindeyseniz bu risk her zaman var adetin gecikirse test yaparsın başka türlü burdan hamilesin ya da değilsin diyemeyiz

merhab arkadaşlar. 3 yıldır evliyim ve korunmuyoruz. 7 nisanda reql olmuştum.şuanda kasıklarımda ve belimde aqrım var. çok fazla lavaboya çıkıyorum acaba çok su içtiğimden midir.birde kabızlık var 2 qündür. çok sabırsızım acaba hamilemiyim ? Yada reql olucam o yüzden midir bu aqrı ... offf kızlar çıldırmak üzereyim...

4 aylık evliyim ama 3 ayda eşim zorlayarak kıxlık zarını bozdu 4 gün öncede tam amlamı işe içine gireöedi ama rahmin agzına boşaldı diebilirim tam anlamıyla içine değil hamile kalma ihtimalim var mıdır ben çok istiorum ama ilişkiyede tam giremiorum

Merhaba.. size sorularim olacak cevaplarsaniz cok mutlu olacagim. Ben iki yildir vajinusmus problemi yasiyorum esimle yuzeysel sekilde birlesme yasiyoruz (vajinamin ustune bosaliyor) gecen ay 28 inde adet oldum bu ay hâlâ adet olamadim. 5. Gunde iki kez gebelik idrar testi yaptim negatif cikti. Hâlâ beklemekteyim daha once edetlerim en fazla iki gun gecikirdi hamilelik belirtilerim de yok sanirim sadece kasiklarimda hafif ani batmalarim ve vajinama igne batma hissi gibi sizilarim oluyor.. vajinusmuslu olup bu sekilde hamile olanlar var mi... hamile olabilir miyim kan testi yaptirmaya cesaret edemiyorum

4 aylık evliyim ama 3 ayda eşim zorlayarak kıxlık zarını bozdu 4 gün öncede tam amlamı işe içine gireöedi ama rahmin agzına boşaldı diebilirim tam anlamıyla içine değil hamile kalma ihtimalim var mıdır ben çok istiorum ama ilişkiyede tam giremiorum
rahmin ağzı değilki orası rahim içerde olur.ama boşalma olduysa hamile kalınabilir.

mrb arkadaşlar bende vajiyim ama dün az bi kanamam oldu günüme bir hafta var adet değilim zaten kesildi iki sefer koyu lekelenme gibi oldu öncesinde belim ağrıdı hasta olacak gibi vajinamın biraz içine eşim bi kaç kez boşaldı hamile olma ihtimalim var mı midem de kötü bebek olsun istiyorum psikolojik mu acaba bu kanama

Lütfen cevaplar mısınız? nişanlıma ilişkiye girdik 2 kere içime boşaldı fakat benim reglim cok düzenlediir 31günde bir geliyor ocağın 6sında regli oldum ve ocağın 31inde ilişkiye girdik reglime 5gün kala içim hiç rahat değil sizce hamile kalır mıyım ertesi gün hapı almalı mıyım cok kararsızım

arkadaşlar merhaba. size bir şey danışmak istiyoru. adetimden 3 gün önce hafif kanamalı akıntım oldu ve bu her gün biraz daha arttı. sonrasında da adet oldum. adetim bittikten sonra kanamalı akıntım çok hafif devam ediyor. erkek arkadaşım prezervatifle korunuyor ve tam ilişkiye girmedik. sizce hamilelik olması gibi bi durum var mıdır? doktordan randevu aldım ancak iki hafta sonrasına verebildiler lütfen fikrinizi belirtin :KK43::110:

Lütfen cevaplar mısınız? nişanlıma ilişkiye girdik 2 kere içime boşaldı fakat benim reglim cok düzenlediir 31günde bir geliyor ocağın 6sında regli oldum ve ocağın 31inde ilişkiye girdik reglime 5gün kala içim hiç rahat değil sizce hamile kalır mıyım ertesi gün hapı almalı mıyım cok kararsızım

Bence dedğilsiniz.. Gerçi mesaj şubat ayında imiş.

Hamilemiyimmm? Kızlar ikinci çizgi dağınık çıktı başına böle bişey gelen var mı lütfen yazar mısınız. İnş hamileyimdir

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    16,8 KB · Görüntüleme: 218
Merhaba kızlar.Yumurtlamamdan sonraki 3 gün kasıklarım çok agridi.halsizlik ve yorgunluk oldu.mide bulantisi yok.ara ara kasıklarimda az da olsa agri oluyor.reglime 5 gün var bende heyecanla bekliyorum ama sizce hamile olma ihtimalim var mı?

Kizlar saglik ocağinda tahlil yaptirmistim. Sonucum 12159.75 cikmis hamilemiyim sizce

meraba yenı üye oldum bi sorum olcaktı adetime 9 gun var ama ck fecı gögüsüm sızlıyo ucları dokundukca acıyor bacaklarımda agrı var belımde agrı var aşiri gaz var karnımda halsızlık var bas agrısı oluyo ara ara yemek yedıgım halde karnım ac gıbı gurulduyo kramp gırıp duruyo sol kasıgıma halsızlık de var gece uyuymıyrm sabahları da 12 den asaga kalkamıyrm yatakdan cıkasım gelmıyor acaba bunlar hamilelık belırtısı mı

X