hamilemiyim

GXUXLCEZA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2007
972
6
yumurtlamadan sonraki 14. günde betahcg 6 çıktı referans aralıgı 0-5 yazıyo böyle çıkapta sonra yükselen oldumu lütfen cvb bekliyorum.

yumurtlamadan sonraki 14. günde betahcg 6 çıktı referans aralıgı 0-5 yazıyo böyle çıkapta sonra yükselen oldumu lütfen cvb bekliyorum.

canım 2gün sonra tekrar dene ve sakın iş yapma cinsel ilişkiye girme...

canım ben nerdeyse 7 8 aydır her ay hamişlik testi yaptıran biriyim tedavi olduğumdan dolayı ve hiç 0,1rin üstünü görmedim:)) o nedenle yüzde 90 hamilesin... ama yükselip yükselmemesi çok önemli. benim doktorum hep şunları der.. adetine 4gün kala ilişkiyi kes....henüz kan pırtısı olan kese bile olmamış bebek ilişki esnasında sökülür ve adet kanamasının başlamasına neden olur... yukarı uzanma yüksek bir yerden birşey alacaksan sağlam bir sandaleye çık ve al. eğilme çömel.... çok dikkat et.. hemişsin fakat bebeğin henüz keseye dönüşmemiş... yani daha kan pırtısı ve sökülmesi söz konusu olabilir... şuan vücudun bebeği tutma ve adet olma arasında savaş veriyor öyle düşn.. bu savaşı bebeişin kazanması için çok dikkat etmen lazım..

ayy inşallah tutunur :Saruboceq: benim yumurtlamadan sonra 15. gün değerim 7,6 çıkmıştı hemen ertesi gün kanamam oldu tutunamadı mirmirmirmir

ayy inşallah tutunur :Saruboceq: benim yumurtlamadan sonra 15. gün değerim 7,6 çıkmıştı hemen ertesi gün kanamam oldu tutunamadı mirmirmirmir

her kadın yılda 2 kere bu şekilde hamile kalırmış.. buna kimyasal gebelikde diyorlar..... ne yazıkki kadınlar bunu anlayamaya bilirlermiş.... canım yaşam tarzındaki bir hata veya sağlıklı olmayışı sökülmelere sebep olurmuş.... böyle durumlarda beklemeli anlarda ilişkiden işden uzak durun yatın uzanın... ani hareketler yapmayın... süt için folik asit alarak bebeğinize dopink verin... folik asit gebelik düşünüldüğü anda alınması gereken ve 3 ay boyunca bazende gebelik süresince alınan bir vitamindir... 3 /4 tl lik bir vitamin evinizde bulunsun...

Inş canım artar tutunur bebegim cuma gününe kadar adet olmazsan testi tekrarları zdedi dr cuma tekrar gidicem inş yükselir o zaman

Inş canım artar tutunur bebegim cuma gününe kadar adet olmazsan testi tekrarları zdedi dr cuma tekrar gidicem inş yükselir o zaman

sadece çok dikkat et..... unutma ağda bile sökülme nedenidir.... o kadar özen göstereceksin istiyorsanız...

herkese selam,benim adetım 3 gün geçti herhangi bir test yapmadım.hamilelik düşüncem şuanda yoktu,ama 15 gün önce sağ kasığımda çok şiddetli bir ağrıyla uyandım.ve çok sık idrara çıkıyorum,ama herhangi bir bulantım ya da baş dönmem yok.test yaptırmadım.çünkü 3 gün geçti her ya 2 gün erken ya da 2 gün geç olabiliyorum.neyapmalıyım bilmıyorum.test için beklesem mi* hamile olma oranım varmıdır.lütfen cevap yazın

adet olacakmışım gibi sancım gelıp gidiyor..evde yapılan testle şimdilik sonuç verır mı? yoksa beklemelimiyim

selam bende geçen ay geçikmemin üzerine test yapmıştı ve sonuç pozitif çıktı tabi inanamadım ve 2 gün sonra adetlendim 2 gün çok yoğun ve parçalı kanamam oldu ve tamamen kesildi ne olduğunu bilmediğim için çok önemsememiştim ama daha sonra araştırdım gördümki kimyasal gebelikmiş inşallah senin bebişin tutunur annesine allah bebek isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın ... amin...

inş canım umudumuz bu sıkıca tutunması.zaten hep yatıyorum sık yiyiyorum bol sıvı alıyorum bebegeim için bakalım cuma gününe kadar ne olacak asılo cuma günü ne olacak sabırsızlıkla bekliyoruz allah kimsenin kucagını boş bırakmasın 5 yıldır bebek için ugraşıyoruz inş bu defa tutunur annesini bırakmaz

inş canım umudumuz bu sıkıca tutunması.zaten hep yatıyorum sık yiyiyorum bol sıvı alıyorum bebegeim için bakalım cuma gününe kadar ne olacak asılo cuma günü ne olacak sabırsızlıkla bekliyoruz allah kimsenin kucagını boş bırakmasın 5 yıldır bebek için ugraşıyoruz inş bu defa tutunur annesini bırakmaz

ayyyyyyy canım yaaaa İnşallah bebeğin sen terk etmez.. bendebu heycanı yaşadım temmuz ayında ama bebeğim beni terk etti:KK43: gerçi ben tatile gitmiştim sanırım orda tutunma aşamasındaydı ama ben farkında değildim :KK43:

sen dikkatli ol ve folic asit kullanmaya başla bence:teytey: :teytey:

henüz dr hiç bi ilaç vermedi sadece dinleniyorum bol bol elimden gelen bu canım inş tutunur bebegim inş korkuyorum ama bende bi düşük yaşadım çünkü yeni evliyken 6 haftalıktı bebegim ama bende o zaman hamile oldugumu bilmeden evimin duvarlarını silmiş agır işler yapmıştım sonra kasık agrım çoktu hiç gebelik düşünmeden dra gittim hamileymişim ama 1 hafta içinde gitti bebegim

henüz dr hiç bi ilaç vermedi sadece dinleniyorum bol bol elimden gelen bu canım inş tutunur bebegim inş korkuyorum ama bende bi düşük yaşadım çünkü yeni evliyken 6 haftalıktı bebegim ama bende o zaman hamile oldugumu bilmeden evimin duvarlarını silmiş agır işler yapmıştım sonra kasık agrım çoktu hiç gebelik düşünmeden dra gittim hamileymişim ama 1 hafta içinde gitti bebegim

sakın sakın olumsuz bişey düşünmeeee :eek:lmaz: bebeğin seni terk etmeyecek ve çoooook yakışıklı bir oğlun olucak :emir_bebek: :emir_bebek:

slm.ben bugün evde test yaptım.biri belirgin,diğeri silik çıktı.anlam veremedim.gebelik varmı yokmu diye.ama karnımda adet olucakmışım sancı gelip gidiyor.bilemiyorum varmı acabaaaa???

X