hamilemiyim (

nacize

Babasının kızı)
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2009
183
5
merhaba
bugun tes sonucumu aldım 5,49adetm üzernde 23 gün geçnce yaptrdım klomen kullanmıştım bu ay...

doktor büyük ihtimal gebesin ama tam birşey diyemem değerlerin düşük dedi....

ayrıca adet sancısı gibi sancılarım var doktr düşük tehliken var o zaman dedi...

daha sevinemeden bu haberler.....oyyyy canım sıkkkın....

kafamda sorular dış gebelikmi varmı yok mu ahh! bir tevekkül edebilsem..

uzulmeyin:teselli: Allah saglikla bebeginizi kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Testi tekrarlamaniz lazim. Degerler katlanmissa tamam demektir. Daha cok erken zaten. 14. gun yumurtladiniz desek, test ovulasyondan sonraki 9. gun yapilmis. Daha yeni yerlesiyordur, sancilar da yerlesme sancisi olabilir. Testi tekrarlayin insallah bebeginiz tutunur.

Kızlar 6 gÜn Üzerıne yıne yaptırdım 198,8 Çıktı doktor gebelık gÖzÜkÜyor ama Çok dÜŞÜk dedı deĞerlerın dıŞ gebelık olabılırmıŞ...
Yarın yıne tes yapacam dua edın ....
Adet olacakmıŞ gıbı Çok sancım oluyor.........

Ayy ıınŞallh artar deĞerlerın cnm gÜnÜnÜ geÇtıkten sonra yÜkselmeye devam ettımıı bıttı ıŞteee bebıŞın sımsıkı tutundu sana demektırrr.duam senınlee mutlu haberlerı yazz

mutlucum ..mutlu haber...
değerlerim artmış....448.......elhamdülillah... dış gebelik riski yok..
doktor her hamile gibi seninde risklerin var ama dış gebelik yok dedi....haftaya gün verdi ultrason için....
inş. gözükür gözükünce artık aile büyüklerimizede söyleyecez...inş. bir aksilik olmaz...
mevlam herkese nasip etsin... dua gibisi yok...

tebrkler nacize ne güzel yaa klomenlemi hamile kaldın kaç adet kullandın bende kullandım bakalım sonuç ne olacak canım darsı bizim başımıza artık

:gitme:yemin ederim ağlıyorum sevinçtennnnnnn allh kucağına almanıda nasip etsin inşallahh.çok sevindim çooooooooookkk tebrik ederim.rabbim banada nasip etsin inşallh çok öpüyorummmm hepimizin gözü aydın

sağol canım ilk kez klomen kullanmıştım troid var bende adet düzensizliği felan.. inş. dua edeceğim sana..

elhamdüllillah.. bebeğimin kesesi gözüktü.. ama kalp atşları için küçükmüş.. 2 hafta sonra gidecem..

ne büyük heyecan.. her aşaması her detayı ayrı ayrı önemli...sağlıklı olarak doğum yaparsın inş...

kızlarr dün gece acaip bir sancıyla uyandım... şiddetli adet sancısı gibi doktorum normal diyor ama...
her zaman olurmu bu sancılar...

benimde değerim 6.52 çıktı ama benim adetimden 4 gün geçince yaptrdım ben
sizce bende hamiş olablrmiyim

bence hamişssin
doktora gittnmi?
sonra katlanıyor o değerler ben bir kaç kere test yaptım 3. de katlandı..

Canım öncelikle hayırlı olsun Allah bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Ben de bu ay klomeni ilk defa kullandım. Sana sormak istediğim bir şey var; yumurtan kaç mm olmuştu? Klomen dışında başka tedavi kür falan uyguladın mı ?

sağol canım bana doktor klomen verdi ama ölçüm felan olmadı adet olrsan yine kullan dedi...
6 ,7 ay olmalymş dğer tedaviler için başka bir şey kullanmadım ..
bir yıllık evliyim ama bazı sornlardan dolayı son bir kaç aydır niyet ettik
inş. rabbm sanada nasp etsin..

cnm hayırlı ugurlu olsun saglıkla kucagına al inşallah cnm bebişini
bende 4,5 ay oldum hayırlısı olsun Rabbim korusun meleklerimizi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…