hamilemiyim :)

Shirin seyler

Oriflame
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
101
8
merhaba arkadaşlar benim 3 aylık bi kızım var, mayısın 26 sında doğum yaptım, temmuz ayında ilk reglimi oldum, ağustosun 30 unda olmalıydım ama hala tık yok :KK43: bir kere olmaya başlayınca regl devam etmezmi, bu bir düzensizlik mi yoksa bir gebelik mi başlıyor anlamak zor, işin tuhaf yanı korunuyorduk, hamile kalma şansım nedir sizce, bir hafta geçsin bi test yapacağım ama daraldım iyice,ya hamileysem, ne yaparım ben yaa ?

selam seni anlıyorum bende doğumdan 6 ay sonra reglemi oldum. :Sonra tarihler hep karıştı.Senenin dolması gerekir demişti doktorum düzensizlik için. eger gebeysen çok zor olur allah yardımcın olsun...

Allah senin iyiliğini versin kııııızz... hamilemiyim'i ben hamileyim diye okudum dedim ne rahat mutlu mutlu yazmış diye. o düzensizlik bendede var. 40ım bitti lekelenmeler devam etti. 50 günde regl oldum 4 gün sürdü. 1 hafta sonra 61 de tekrar oldum 6 gün sürdü. son adet tarhim temmuzun 1iydi normalde agustos 1 de tekrar olmam gerekirken eylül 1 de yani bu gün tekrar oldum kaç gün sürer normal reglmi yoksa hani rahim toparlanıyor ondanmı daha çözmüş değilim. merak etme normal yani hepimizde olabiliyor. boşverya hamileysende çıkar ortaya bi kaç ay sonra takma kafana:))))

Ayy yazık dedim bende okuyunca bencede daha düzene oturmamıştır. Hamile olduğunda da işin en kötüsü emzirdiğin bebek emmeyi bırakıyormuş emersede kusuyormuş çünkü hamile kalınca sütün tadı bozuluyormuş amann aman bebekler biraz daha büyüsün kızlar

bende hamilesin sandım.. öncelikle inşallah daha düzene girmemiştir de ondandır bu aksamalar. eğer yine hamileysen de hayırlısı olsunda inşallah önceki doğumun sezeryan değildir... bende kızıma hemen kardeş yapmak istiyorum ama sezeryan yaf... birde hamileliğim kötü geçiyor. zor 4 aylığa kadar bulantı kusma hastanede yatıyorum. birde hergün iğne vurulmak zorundayım. neyse hakkında hayırlısı olsun...

Ben daha regl bile olmadım ..En büyük korkumda hamile kalırsam bunu anlayamamak..Gerçi eşim korunuyo güya ama benim kayınvalidede eşime doğumdan 9 ay sonra hamile kalmış o zamana kadarda hiç regl olmamış kayınpeder korunuyomuş sözde..Arka arkaya iki çocuk çok zor olur ya bence..Mutlaka birinden biri hem maddi hemde manevi mağdur olur..Bende doğumdan hemen sonra tonlarca çikolata yemişim gibi acayip mutluydum..Sonuç böyle olacaksa 10 tane daha doğururum diyodum ama şimdi ikinciyi düşünmüyorum eşimden kaynaklanan sebeplerden dolayı..

Bence çok kafana takılıyorsa eczanede satılan testlerden alıp bir dene..

bende doğumdan beri 3 kere regli oldum ve hepside düzensizdi. bence hamile değilsindir eğer korunma konusunda eşine güveniyorsan. ebru nunda dediği gibi test alıp bir bak için rahatlasın. bizede sonucu söyleki ikinci kez senin tarafından teyze olup olmayacağımızı bilelim :emir_bebek: şutarafagitti

Merhabalar sanırım yüzüm gülebilir artık,bugün hastalandım,böyle bi duruma bukadar mı sevinilir değilmi, demekki sevinilirmiş, rahatladım walla,inanın arkadaşlar, 3aylık kızımı gönül rahatlığıyla sevemiyordum 2 gündür, aklım çıktı yaa, artık onunla doyasıya oynayabilirim :) ama şu birliktelik iş artık gözümü korkutmaya başladı doğrusu, hiç çocuk yokken ki gibi rahat değil yaa :)

yarenım_ben canım gözün aydın. eğer bebişinize kardeş istemiyorsanız daha dikkatli davranmanız lazım :)

kıslar valla dikkatli olmak lazım bu konularda... daha çok erken. şöyle bi 6 aylık olsunlar :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

yareciğim iyi hadi gözün aydın...

bende mayıs annesi olmak istiyordum ama bu seneyi kaçırdım bidahaki senede çok uzun geliyor artık bana. ben kafaya koydum rdydeniss in dediği gibi helebi 6 ay dolsun:jeyyar::jeyyar::lepi:

X