hamilemiyim?

suzzz 27 şubatmı çok şaşırdım .Kız insan kan tahlili yaptırır bu nasıl sabır maşallah:1shok::1shok:

SELAM ben aslında aranızdan biriydim ama bir aydır falanyazmıyordum.ben 3 senelik evliyim maalesef hamiş olamayanlardanım.bu ay adetim 4 gün geçikti normalde tam gününde olurdu çok umutlandım ama maalesef oldu.doktor bana kafaya takma sağlık olrak bir problem yokdiyor ama benim takmamamümkün değil.hamiş olmak nasıl bir duygu acaba..çok istiyorummmm

allah gonlune gore verir insallah canim,hic umutsuzlanma bir gun mutlaka sen de hamile olacaksin,kendine iyi bak.

kızlar uzun zaman sonra gene geldim başınıza, hamile değilmişim menepoz değil kist yok hormonlar düzgün ama sorun ne belli değil, bi günlerce gecikti sonra ki 2 ay düzenli oldu sonraki ay kanama bir başladı 23 gün sürdü.tabi tekrar doktor yolunu tuttum. bana şimdi trisequens verdi 3 ay kullan dedi. kanama kesildikten sonra da pap simear testi yapacaktık ama doktor izne çıktı benimde adet kanamam geldi, şimdi o bitecek doktora test için gidicem. erken menepoz değil dedi doktor ama bilmiyorum.

Canim yarin kan testi yaptir bende yaptiricam inşallah müjde veririz birlikte.inşallah bebişin gelmiştir.allah gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…